Reklama

Přepravní společnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tunrida
Hvězda diskuse 47201 příspěvků 04.01.17 07:58
Přepravní společnosti

Dobré ráno :mavam:
Potřebuji poslat balíček. Vzhledem k ceně a taky počasí se mi nechce vyjíždět na poštu. Zadával jsem tedy balík do různých kalkulátorů atd. Všude mi ale hlásí, že si balíček vyzvednou nejdříve zítra. Já měla za to, že když si jeden den objednám přepravu, tak to ty přepravní společnosti i ten den sváží. Jak to, prosím, je? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

araw
Neúnavná pisatelka 16585 příspěvků 04.01.17 07:59

Samozřejmě, že musíš objednat den předem. nelze objednávat ráno v 8h a čekat, že ti přijede kurýr :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: papíry má na svozy již kurýr dávno u sebe a vyjíždí na trasu

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 08:01
@Tunrida píše:
Potřebuji poslat balíček. Vzhledem k ceně a taky počasí se mi nechce vyjíždět na poštu. Zadával jsem tedy balík do různých kalkulátorů atd. Všude mi ale hlásí, že si balíček vyzvednou nejdříve zítra. Já měla za to, že když si jeden den objednám přepravu, tak to ty přepravní společnosti i ten den sváží. Jak to, prosím, je? :nevim:

musis mit s nima smlouvu a objednas si prepravu ty a oni prijedou nebo ty to dovezes na depo jim ale platits zbytecne moc kdyz nemas s nima smlouvu pozadej nekoho kdo v praci ma PPl trebas nebo Geis ci DPD at ti to posle a zaplat mu ten tech 50 kc a mas to ;) jinak ja kdyz dneska objednam prepravu aby mi trebas v Brne nekde pll neco vyzvedno tak az v patek rano mi to tam vyzvednou ;)

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 08:02
@Tunrida píše:
Potřebuji poslat balíček. Vzhledem k ceně a taky počasí se mi nechce vyjíždět na poštu. Zadával jsem tedy balík do různých kalkulátorů atd. Všude mi ale hlásí, že si balíček vyzvednou nejdříve zítra. Já měla za to, že když si jeden den objednám přepravu, tak to ty přepravní společnosti i ten den sváží. Jak to, prosím, je? :nevim:

ten den fakt ne kuryr nafasuje v 6 rano papiry a v 8 vyjizdi na trasu takze tezko prijede k tobe to az druhy den ;)

hrdas
Kecalka 275 příspěvků 04.01.17 08:07

Tento problém jsem řešila zrovna včera..s PPL musíš mít smlopuvu, jinak máš smůlu..DPD to samé a ještě to trvá docela dlouho, než se vše vyřídí, takže jsem volila Českou poštu. včera objednala a dneska mi pro balíček přijedou :potlesk:

Tunrida
Hvězda diskuse 47201 příspěvků 04.01.17 08:09

A tak jak je mozny, ze kdyz ted pujdu a objednam si neco, tak to budu mit zitra rano doma?

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27163 příspěvků 9 inzerátů 04.01.17 08:10

@Tunrida ne, ten den ti to opravdu nevezmou… na druhý den bez problémů, platí se předem… zkus to tady… http://www.chytrybalik.cz/

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27163 příspěvků 9 inzerátů 04.01.17 08:11
@Tunrida píše:
A tak jak je mozny, ze kdyz ted pujdu a objednam si neco, tak to budu mit zitra rano doma?

protože eshopy mají smlouvy uzavřené dopředu, neřeší každou jednotlivou zásilku a prostě vezmou dnešní objednávky a odešlou je dnes… zatímco ty s žádnou společností smlouvu nemáš, tak k tobě ani automaticky každý den nejezdí…

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 04.01.17 08:12

@Tunrida u firem je to jiné - svoz je večer a v noci přeprava, ráno rozvoz ;)

araw
Neúnavná pisatelka 16585 příspěvků 04.01.17 08:13
@Tunrida píše:
A tak jak je mozny, ze kdyz ted pujdu a objednam si neco, tak to budu mit zitra rano doma?

Protoze ten eshop ma s nimi smlouvu :mrgreen: taky ji mam a prijedou mi ba zavolani ten den. I bez papiru. Ale bez smlouvy den predem :palec:

Tunrida
Hvězda diskuse 47201 příspěvků 04.01.17 08:15

No nic, tak vytahnu skutr a pojedu teda na postu.

smurfka
Nadpozemská drbna 29406 příspěvků 04.01.17 09:52

Já ráda posílám přes fofrcz.cz
zatím nejlevnější co jsem našla a spokojenost..ale opravdu objednávka den předem:o) pokud na to tak spěcháš, raději přepravní firmy, než pošta:o) známe poštu..dneska podáš, zítra hledají, pozítří pošlou, popozítří najdeš ( možná ) lístek ve schránce a do týdne máš možná doma:o)) takhle přijede firma až domu, vezme balík a další den je doručený

Leni85
Stálice 54 příspěvků 12.08.17 13:42

Ahoj, prosím nevíte o nějaké společnosti co dělá přepravu těžkých nákladů? Nejlépe z Ostravy a okolí :)

Jana852
Stálice 51 příspěvků 13.08.17 13:14

@Leni85 Vím že manžel často spolupracuje se Sander support, zkus jim zavolat a uvidíš :)

Leni85
Stálice 54 příspěvků 14.08.17 16:59

Jana852 - Nevíš jak to u toho Sanderu vychází cenově? Nechci za to zase platit balík :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama