Reklama

Keloidní jizvy a tetování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chadimka
Kecalka 194 příspěvků 03.01.17 12:41
Keloidni jizvy a tetování

Zdravím.
Najdu tu někoho kdo se hojí keloidem ale má tetování?
Mám zatím dve, jedno na předloktí a druhé za krkem, obě v pohodě už více jak dva roky, ale chtěla bych jít na rameno a toho se už trochu obávám.
 Díky.

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 03.01.17 12:54

@Chadimka ano. Mam dvě na zádech - oboje na páteři - jedno v horní a druhé ve spodní části. Bez problému

bublinek
Závislačka 4963 příspěvků 03.01.17 12:59

Nedávno jsem byla na tetování a v dotazníku tam byla otázka na tyto jizvy. Tak raději upozornit tatera.

Chadimka
Kecalka 194 příspěvků 03.01.17 13:08

@bublinek Jojo,, já už dvě kerky mám, ty jsou v pohodě a Tater ví že se mi jizvy hojí takhle, ale rameno je na keloid víc nebezpečný, proto se ptám, zda má někdo zkušenost :)

bublinek
Závislačka 4963 příspěvků 03.01.17 13:15
@Chadimka píše:
@bublinek Jojo,, já už dvě kerky mám, ty jsou v pohodě a Tater ví že se mi jizvy hojí takhle, ale rameno je na keloid víc nebezpečný, proto se ptám, zda má někdo zkušenost :)

OK

avatatarka
Stálice 81 příspěvků 1 inzerát 03.01.17 13:29

Ja mam keloidy na usich a ramenu, tetovani na noze (asi 5 let) a dobry. Chtela bych dalsi, ale bojim se, ze uz bych nemusela mit stesti a vyhojilo se to keloidem :nevim: Kdyz mas i na krku v pohode, tak bych do toho asi sla ;)

Chadimka
Kecalka 194 příspěvků 03.01.17 13:38

@avatatarka Taky? Je to hnus a to co mám já po protržení náušnice to nepřeji nikomu, dneska jsem akorát psala na hodně klinik a už s tím musím něco dělat. Mám to vystouple 3 cm a šíleně to bolí :( no asi jo, risknu to, četla jsem ze je to sice pod kůži, ale že to není tak hluboké proto se po tetování keliod netvoří. Tak snad.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama