Keloidní jizvy a tetování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chadimka
Kecalka 194 příspěvků 03.01.17 12:41
Keloidni jizvy a tetování

Zdravím.
Najdu tu někoho kdo se hojí keloidem ale má tetování?
Mám zatím dve, jedno na předloktí a druhé za krkem, obě v pohodě už více jak dva roky, ale chtěla bych jít na rameno a toho se už trochu obávám.
 Díky.

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10488 příspěvků 03.01.17 12:54

@Chadimka ano. Mam dvě na zádech - oboje na páteři - jedno v horní a druhé ve spodní části. Bez problému

bublinek
Kelišová 5114 příspěvků 03.01.17 12:59

Nedávno jsem byla na tetování a v dotazníku tam byla otázka na tyto jizvy. Tak raději upozornit tatera.

Chadimka
Kecalka 194 příspěvků 03.01.17 13:08

@bublinek Jojo,, já už dvě kerky mám, ty jsou v pohodě a Tater ví že se mi jizvy hojí takhle, ale rameno je na keloid víc nebezpečný, proto se ptám, zda má někdo zkušenost :)

bublinek
Kelišová 5114 příspěvků 03.01.17 13:15
@Chadimka píše:
@bublinek Jojo,, já už dvě kerky mám, ty jsou v pohodě a Tater ví že se mi jizvy hojí takhle, ale rameno je na keloid víc nebezpečný, proto se ptám, zda má někdo zkušenost :)

OK

avatatarka
Stálice 81 příspěvků 1 inzerát 03.01.17 13:29

Ja mam keloidy na usich a ramenu, tetovani na noze (asi 5 let) a dobry. Chtela bych dalsi, ale bojim se, ze uz bych nemusela mit stesti a vyhojilo se to keloidem :nevim: Kdyz mas i na krku v pohode, tak bych do toho asi sla ;)

Chadimka
Kecalka 194 příspěvků 03.01.17 13:38

@avatatarka Taky? Je to hnus a to co mám já po protržení náušnice to nepřeji nikomu, dneska jsem akorát psala na hodně klinik a už s tím musím něco dělat. Mám to vystouple 3 cm a šíleně to bolí :( no asi jo, risknu to, četla jsem ze je to sice pod kůži, ale že to není tak hluboké proto se po tetování keliod netvoří. Tak snad.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Kalousek káže o morálce, sám má máslo na hlavě, hřímá Klaus ml.

Kauza Andreje Babiše a jeho syna, která aktuálně hýbe (nejen) Sněmovnou,... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >