Přepsání půlky domu

Anonymní
8.7.20 16:39

Přepsání půlky domu

Jak přítele přesvědčit aby na mě napsal půlku domu? Má domy 2 tak půlka jednoho ho snad nezabije? Chci to s ním probrat, už mě nebaví se cítit jak na návštěvě. Jinak jsme spolu 7 let.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
8.7.20 16:43
@Anonymní píše:
Jak přítele přesvědčit aby na mě napsal půlku domu? Má domy 2 tak půlka jednoho ho snad nezabije? Chci to s ním probrat, už mě nebaví se cítit jak na návštěvě. Jinak jsme spolu 7 let.

No ty musis byt jeden velky poklad, jen te zakopat! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
4238
8.7.20 16:44

Nedivím se mu, také bych nic nepřepisovala.
Přítel má rozum. Jestli chceš půlku tak si ji od něj kup / zda by ti ji teda prodal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1833
8.7.20 16:45

Nenapsala bych ti na jeho místě nic, proč bych to měla dělat, abych se pak o to s tebou tahala, vůbec. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4205
8.7.20 16:46
@Anonymní píše:

Tak jdi z návštěvy domů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11148
@Anonymní píše:

A proc by ji prepisoval? Investovala jsi do domu neco?
Navic pises pritel… hmmm, takze to neni zivotni partner - druh?
Premluv ho ba svatbu. Jako manzelka uz na navsteve nebudes :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9914

Napiš si Ježíškovi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13955
8.7.20 16:47

Je to pouze přítel. Proč by na tebe měl cokoliv přepisovat? Ty jsi do jeho majetku investovala nějaké vlastní peníze? Nebo jaký by měl mít důvod?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4238
8.7.20 16:48
@zrcadlo píše:
Napiš si Ježíškovi…

Ježíšek dostal koronu, letos nelítá :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.20 16:51
@nozu píše:
Je to pouze přítel. Proč by na tebe měl cokoliv přepisovat? Ty jsi do jeho majetku investovala nějaké vlastní peníze? Nebo jaký by měl mít důvod?

Důvod je ten že spolu žijeme a vychovavame děti, manželství on chce. Ze začátku než jsme se stěhovali i říkal že to na mě přepíše když se s ním přestěhuju.

• Nahlásit
  • Citovat
6623
8.7.20 16:51

Kup si taky dva baráky a budete mít oba stejně :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
8.7.20 16:52

To by byl blázen, aby to udělal. Ale v jednom s tebou soucítím, taky nemám ráda ten pocit, že jsem na návštěvě v cizím. Jak ten dům není můj, tak do něho nedávám žádné peníze, nemůžu rozhodnout pomalu vůbec o ničem, zrekonstruovaný je dle vkusu manžela z doby, kdy jsme se ještě neznali… Tohle je prostě na nic. Pochybuju, že se v něm někdy budu cítit jako doma. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3532
8.7.20 16:52
@Anonymní píše:
No ty musis byt jeden velky poklad, jen te zakopat! :mrgreen:

Já říkávám - To je poklad, jen ho vykopat. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3707
8.7.20 16:53
@Anonymní píše:
Důvod je ten že spolu žijeme a vychovavame děti, manželství on chce. Ze začátku než jsme se stěhovali i říkal že to na mě přepíše když se s ním přestěhuju.

Ty jsi teda darecek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
M-A
671
8.7.20 16:55
@Uslava píše:
Tak jdi z návštěvy domů.
:mrgreen: :potlesk: :potlesk: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat