Přerušení

Anonymní
25.9.10 10:08

Přerušení

jsem těhotná,máme už dvě děti 7 let a 2 roky,manžel chce abych šla na přerušení těhotenství,nenutí mě ale chtěl by,,,nevím co mám dělat,nechci jít na přerušení,,,nevím jak se rozhodnout,,,měla ste některá taky takový problém???

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3621
25.9.10 10:10

A proč by to manžel chtěl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17292
25.9.10 10:24

nechas za seba rozhodovat manzela?
ked uzivite dve deti, uzivite aj tretie.
a Ty to dieta chces? :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4633
25.9.10 10:30

TĚŽKÝ…Ale souhlasím se soldi, pokud nežijte úplně z ruky do huby, třetí uživíte..a být ve stejné situaci (poté co mě mateřství trochu změnilo) bych nedokázala jít na potrat, i kdybych se měla pos.at, abychom to zvládli,chtěla bych to dítě. Třeba jen proto, že nemůže mít smůlu, že přišlo jako třetí…
Ale nesoudím…rozhodnout se budeš muset sama..a spíš ty…a musíš odhadnout manžela, aby ti se pak k dítěti nechoval divně,ale snad ne …držím palce, věřím, že je to velmi těžké !

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3621
25.9.10 10:31

Taky si myslím, že na takové věci by jste se sice měli shodnout, ale v konečné fázi to stejně rozhodneš Ty.
A taky si myslím, že mít 2 nebo 3 děti už není takový rozdíl.
Držím Ti palce, tedy VÁM, Tobě a miminku, rozhodni se, jak cítíš a jak si myslíš, že to bude nejlepší :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
25.9.10 10:32

Ahoj,já bych na přerušení nešla.Já jsem také otěhotněla aniž by jsme miminko plánovali a nyní čekám své čtvrté miminko a jsem moc ráda.Manžel mě naštěstí nechal samou se rozhodnout zda si miminko nechám či nikoli.A v lednu čekáme čtvrtého chlapečka a už se moc těšíme :lol: Já když jsem čekala třetí miminko tak jsem se bála, že to nezvládnu,ale zvládla.Ničeho se neboj a hlavně se rozhodni správně ať tě pak tvé rozhodnutí nikdy nemrzí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24604
25.9.10 10:33

Nešla bych :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
25.9.10 10:34

V dnešní době není dítě levná záležitost - přijde školka, škola, zájmové kroužky......Spočítej si, jestli tohle všechno " utáhnete ", jestli máš třeba babičky na výpomoc, jestli máte dostačující bydlení. Vyzní to hrozně ale miminko není hračka, to znáš. Těžko radit, vše záleží na životní situaci. Sedněte s manželem, vše proberte, napište si pro a proti. Přeju dobré rozhodnutí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.9.10 10:40
Madelen píše:
V dnešní době není dítě levná záležitost - přijde školka, škola, zájmové kroužky......Spočítej si, jestli tohle všechno " utáhnete ", jestli máš třeba babičky na výpomoc, jestli máte dostačující bydlení. Vyzní to hrozně ale miminko není hračka, to znáš. Těžko radit, vše záleží na životní situaci. Sedněte s manželem, vše proberte, napište si pro a proti. Přeju dobré rozhodnutí.

Hezky a pravdivě napsané,musíš to probrat s manželem.Jak se cítí on a jak ty.Co chce on a co ty :wink: Držím palečky aby vše dopadlo k vaší spokojenosti :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.9.10 10:56

je to těžké rozhodnutí mám z toho starch,takové smíšené pocity,manžel má strach jen z toho že by sme to nezvládli,baráček máme nově postavený a dost velký,ikdyž už pomalu nezbývají penízky na vybavení ale to si časem dokoupíme,,,máme už dvě děti tak se také bojim zda to utáhnem,,,nechci se rozhodovat sama musíme i to rozmyslet oba,,,nevím jakto dopadne,miminko bych chtěla moc,nechci na potrat ale zároven se hodně bojím,,,tak se cítim blbě mám takové divné pocity takové smíšené,,, a jak říkáte škola,kroužky atd…uvydíme jak to dopadně ale moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
23860
25.9.10 11:13

Na interupci půjdeš ty a ne manžel, ty budeš žít s výčitkama, s blbým pocitem, popř, se zdravotními následky. Chlapi o tomhle moc nepřemýšlejí. Koukám, že vyloženě sociální případ nejste, tak se neboj, že byste to nezvládli, však dítě nepotřebuje ke štěstí navštěvovat 50 kroužků a být každým rokem u moře. Potřebuje úplně jiné věci, které mu dát můžete i bez peněz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1430
25.9.10 11:21

Souhlasim s Gina108 :palec: vzdycky se vsechno da zvladnout a i kdyz se musi clovek trosku uskromnit.kdyz uz se to stalo,tak se to stalo. doufam,ze rozhodnuti dopadne tim spravnym smerem :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
486
25.9.10 11:25

Já osobně bych nešla, ale samozřejmě bych to probrala s manželem. Myslím, že má manžel strach z toho, že byste to nezvládli. Ale pak, až by se mrně narodilo a všechno kolem ustálo, byl by rád za to, že je maličké na světě :kytka:
Moje švagrová má 3 děti, bydlí s nimi a manželem ve 2+1, ona pobírá rodičovský příspěvěk a on nevydělává víc než 15 tis. Kč. Jsou sice skromnější, ale neztěžují si. Jsou rádi za to, že mají 3 krásné a zdravé děti :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8411
25.9.10 12:19

Ve svém okolí mám tři známé, co interupci podstoupily. S odstupem času zalitovala každá z nich. Já bych na to asi nešla. Pokud to dítě chceš ty… přemýšlej, no. Zajít na potrat je to nejlehčí, ale žit pak s tím, že jsem mohla mít a nemám… nevím. Každému se dobře radí. Já mám doma také víc dětí a mohu potvrdit, že dva nebo tři už není velký rozdíl. Ale u vás to záleží hlavně na tobě. Přeji hodně síly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12171
25.9.10 12:25

Nešla bych tam. Ted´čekáme čtvrté a prostě to zvládnem. Manžel z toho měl taky ze začátku strach, ale věděl, že bych to nepodstoupila, tak si ani nedovolil něco takovýho říct. Ted´už se těší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama