Přerušený kontakt

Anonymní
29.7.21 02:01

Přerušený kontakt

Ahoj. Mam kamaradku od detstvi, rekla bych, ze jsme nejlepsi pritelkyne.
Klasicky jsme se casto navstevovali, pokecali. Potom jen zhruba parkrat do mesice, kdyz se mi narodilo dite, ale vzdy se cas nasel. To mela jeste byvale partnera se kterym jsme se take občas vídali.
Kazdopadne nasla si noveho pritele a nevidela jsem ji ani nepamatuju. Naposledy u me byla, kdyz mi oznamila, ze je tehotna. Zhruba tak 2 mesice zpet. Potom uz se neozvala. Nic jsme si neudelali. Parkrat jsem jela kolem a stavila se já. Vetsinu dne je doma sama, je na neschopence, tak jsem ji nekolikrat pozvala a neprijela. Pripominat se nechci. Nikdy jsem nemusela.
Pritele mi jeste nepredstavila, bud doma nebyl nebo když byl, tak ani nevyšel ven. Nevim co si myslet. Prijde mi to zvlastni.
Nepise, nevolá. Byla jsem za ni na skok nedavno, ale vypadala jako kdyz ji obtezuji a chce za ním… a tak jsem ji pozvala k nam, ale bez odezvy. Nepoznavam ji. Nechci se ji vnucovat, ale strasne me mrzi, ze by me postavila na jinou kolej po tolika letech pratelstvi. Chapu, ze to nekomu muze prijit detinske, ale me to proste nejak mrzí.
Myslite, ze i dospela zenska se muze takto zbláznit do chlapa a vsechno postavit mimo? :roll:
Ja vim, ze je to jeji vec, kazdopadne, kdyby treba i pracovala, tak to chapu, ale ona je doma. To je jako, kdyz nechce, ze? 8o

Bydlime od sebe asi tak 6km.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9735
29.7.21 02:36

Tak když je na neschopence, tak nemusí mít vycházky a tím pádem nemůže lítat po návštěvách. Nebo ji je hodně blbě, nebo potratila a je z toho v cudu. Jsou mraky možnosti, proč je člověk radši sám. A nebo, u ženských je to úplně běžné, je zblaznena do chlapa a řeší jen svůj vztah, zbytek jde na druhou kolej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17145
29.7.21 02:54

Stalo se mi to taky. Kamaradka ze skoly, po skole jsme jezdily spolu i na dovolene. Nase cesty se rozesly s jejim dnes uz manzelem. Obcas si napiseme, ale nevidame se. Nase deti se neznaji, navzajem se nezname ani s nasimi manzely. Je to uz asi 16-17 let. Beru to tak, ze cas, ktery jsme mely stravit spolu, uz vyprsel :? Treba az deti odrostou anebo az budeme v duchodu, se zase sejdeme :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
245
29.7.21 03:59

Z 2 měsíců, kdy jste se neviděly, bych nedělala tragédii. Člověk má s přibývajícím věkem víc úkolů a jiný priority, nemusí to ale nutně znamenat, že už na tebe uplně kašle. Holt kafíčka a bezstarostný pokec už zřejmě nebude tak častý, jak bylo u vás dřív zvykem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78206
29.7.21 06:38

Me prijdes trochu jak stihacka, pred 2 nesici ti oznamila, ze je těhotná, vis, ze je na neschopence a ty ses tam od te doby vnucovala kolikrát? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37286
29.7.21 06:52

Je na neschopence, asi rizikové těhotenství, jak má jezdit po návštěvách? Měla bys používat to, co máš mezi ušima.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21828
29.7.21 07:45

Jak postavila na druhou kolej? To si myslíš, že budeš stát před její rodinou a dítětem? To asi těžko, prostě teď má prioritu svého partnera, se kterým čeká dítě. Naprosto normální a pochopitelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
29.7.21 07:50

Třeba je jí celé dny nevolno nebo má rozházené hormony, což je běžné. Neviděla bych za tím nic proti tobě ;) Počkej a uvidis… Třeba nakonec budete chodit společně na hřiště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1594
29.7.21 07:59
@terien píše:
Jak postavila na druhou kolej? To si myslíš, že budeš stát před její rodinou a dítětem? To asi těžko, prostě teď má prioritu svého partnera, se kterým čeká dítě. Naprosto normální a pochopitelné.

Tak kvůli tomu, že si našla chlapa, se přece ještě nemusí izolovat od okolí, jako by všichni měli lepru. Pro mě to tedy normální a pochopitelné není. Na světě neexistuje jenom jeden člověk, tak není jediný důvod, proč házet za hlavu všechny ostatní. Kamarádka zakladatelky patrně bude mít vážnější důvod, který je pochopitelný, ale to, co popisuješ ty je nezdravý nesmysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21828
29.7.21 08:40
@fera21 píše:
Tak kvůli tomu, že si našla chlapa, se přece ještě nemusí izolovat od okolí, jako by všichni měli lepru. Pro mě to tedy normální a pochopitelné není. Na světě neexistuje jenom jeden člověk, tak není jediný důvod, proč házet za hlavu všechny ostatní. Kamarádka zakladatelky patrně bude mít vážnější důvod, který je pochopitelný, ale to, co popisuješ ty je nezdravý nesmysl.

Tak si ještě jednou přečti časovou osu. Prostě se pár týdnů neviděly, kámoška je těhotná, možná je jí blbě, chce být s partnerem. Opravdu záhada nutná řešení na netu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1594
29.7.21 09:02
@terien píše:
Tak si ještě jednou přečti časovou osu. Prostě se pár týdnů neviděly, kámoška je těhotná, možná je jí blbě, chce být s partnerem. Opravdu záhada nutná řešení na netu.

Já taky nemluvím přímo o zakladatelce a její kamarádce. Tam to bude pravděpodobně z důvodu zdravotní indispozice. Spíš mi šlo o ten tvůj postoj, ze kterýho mi vyplývá, že po otěhotnění se oba dva partneři musí oddat jenom sami sobě. Podle mě je to hloupost, která vede k odtržení od reality a pozdějším problémům ve vztahu, protože ti dva se na sobě stanou závislí a začnou se točit v kruhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2893
29.7.21 09:29

Zakladatelko já bych byla v klidu. Neviděly jste se poměrně krátce, kamarádka je těhotná a třeba ji není dobře. Zbytečně nevyšiluj, když není důvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21828
29.7.21 10:45
@fera21 píše:
Já taky nemluvím přímo o zakladatelce a její kamarádce. Tam to bude pravděpodobně z důvodu zdravotní indispozice. Spíš mi šlo o ten tvůj postoj, ze kterýho mi vyplývá, že po otěhotnění se oba dva partneři musí oddat jenom sami sobě. Podle mě je to hloupost, která vede k odtržení od reality a pozdějším problémům ve vztahu, protože ti dva se na sobě stanou závislí a začnou se točit v kruhu.

Já ale mluvím o zakladatelce. A nemusí se sobě oddat, to vůbec, ale pokud sotva těhotná kamarádka chce trávit čas se svým partnerem raději, tak je to pochopitelné. To neznamená, že se do konce života vzdává jakýchkoliv kontaktů a kamarádek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78206
29.7.21 10:49
@fera21 píše:

No, to, že se s kamarádkou neviděla necelé 2 měsíce fakt neznamená, že se izoluje od okolí. Právě že na světě neexistuje jen jeden člověk (ta kamarádka), tak je celkem logické, že s ní nebude vídat každý týden, neb svůj čas chce dělit mezi patrnera, děti a ostatní kamarádky, nikoliv ho věnovat jen té jedné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2096
29.7.21 10:54

Pokud je čerstvě těhotná, tak nemusí mít náladu na návštěvy, já první 4 měsíce prozvracela a pak další měsíc jen spala a až teď se to trochu srovnalo, taky sem byla nejradši zalezlá doma v klidu :nevim:
Mam kamarádku, se kterou se vidim 3× za rok a je to úspěch, bydlíme cca hodinu od sebe, ale pracovně a soukromě častější srazy prostě nedáváme, nic to na našem přátelství ale nemění, jsme spolu v kontaktu alespoň přes telefon a když se nám povede se potkat, tak je to jízda :lol:
Zkus ji chvíli neotravovat návštěvama a třeba jen napsat/zavolat jak jí je, nebo nějaký novinky u sebe, popřípadě se nabídnout, že spolu můžete kouknout po výbavě až ji bude líp, má před sebou novou etapu a každej se s tim smiřuje jinak, dej ji prostor a uvidíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat