Přerušované čůrání u kojence

343
19.3.13 14:45

Přerušované čůrání u kojence

Ahoj, mám 10 měsíčního chlapečka a zjistila jsem cca před 2 měsíci, že čůrá přerušovaně. Chvilku čůrá, pak na 1 s přestane a zase pokračuje. Teď týden už dělá dokonce na tři etapy. Máme tedy lehší formu hypospádie, ale dokud nám nepřetahli na urologii předkožku přes žalud, tak si myslím, že to nedělal. Máme jít na UTZ močových cest, ale chtěla jsem se zeptat, zda i některý z vašich chlapečků čůrá na víckrát. Děkuji za příspěvky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13820
19.3.13 14:47

Mně na víckrát čůrá holčička (ne vždy) a nikdy me nenapadlo, že by mělo něco být špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1900
19.3.13 14:56

Náš malej taky čůrá na víckrát - a stejně jako micelinka mě nikdy nenapadlo že to není OK. Samozřejmě to čůrání vidím jen třeba 1× za celý den někdy ani to ne. Ale většinou to je přerušované - ve vaničce je to ale vždycky vcelku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7856
19.3.13 14:57

Já myslím, že to k hypospádii tak trochu patří, ne? Pokud by to mělo být horší, nebo obtížné močení, rozhodně by vám měli nabídnout operaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10652
19.3.13 15:00

@lubleni
já mám teprve čtyřměsíčního a přerušovaně čůrá skoro pokaždé…někdy na dvakrát někdy natřikrát…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
19.3.13 15:44

Díky za příspěvky. Dávám si naději, že to nic vážného nebude a bude vše v pořádku. Kamarádka mi také říkala, že jí při koupání čůrá na třikrát, tak snad to nebude zúžená močová trubice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
19.3.13 16:21

Náš malej taky tak čůral(když jsem ho zrovna viděla), je mu 8,5 měsíce, ale dřív to nedělal. Je fakt že nevím jestli to dělá pořád, protože ho pokaždé nevidím, ale nenapadlo mě že by to mohlo být špatně :(, ježiš to jsem ani neměla číst :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
19.3.13 18:46

Zítra napíšu, jak jsme dopadli. MUDr. mi říkala, že občas to dělat může, ale ne pravidelně. Náš malej tak čůrá pokaždé když ho po spaní břebaluji.
Dřív jsem se toho nevšímala, hned jsem přebalila a nečekala až bude čůrat. Jednou se mi doktorka ptala, zda čůrá plynule bez přerušení, a tak jsem se na to začala zaměřovat. Snad to bude v pořádku.
@pannda u hypospádie by se to také nemělo objevovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
20.3.13 14:08

Tak dnešní UTZ ledvin a močových cest dopadla dobře. Vše v pořádku, ale nic víc mi k tomu přerušovanému čůrání nikdo neřekl. Na kontrolu k pediatričce jdeme až za 2 měsíce(v 1 roce) a máme přinést i papír z nefrologie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat