Žlutý povlak na jazyku

597
19.3.13 12:59

Žlutý povlak na jazyku

Ahojky chtěla bych se zeptat jestli máte zkušenosti..

naše 11 měsíční má asi poslední 2 dny takový žlutobily povlak na jazyku, ale spíše tam vzadu.. jako by tam měla nějakou vrstvu, ale když jsem to zkošela seškrabnout tak to nejde..
je to spíše do žluta než do bíla..

když měla měsíc tak měla moučnivku, potirali jsme genciálkou.. a zmizelo to..

ted se mi zda, že to vypada nějak jinak víc do žluta..

malou teda ještě kojim.. a ji příkrmy, žádné dudlíky, ani flašky nemá..

tak nevím.. máte někdo zkušenost?

děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9454
19.3.13 13:03

Treba je to jen z nejakyho jidla co barvi…mrkev..rajcata…kdyz je dite spokojeny..zbytecne nehledam povlaky :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13943
19.3.13 13:09

Dcera to mívala docela hodně. Dr. nám řekla, že to značí nějaké problémy v tenkém střevě. Dostala laktobacily a pomohlo to. Vlastně to pomůže vždycky, když se jí to objeví.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek