Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahojky chtěla bych se zeptat jestli máte zkušenosti..
naše 11 měsíční má asi poslední 2 dny takový žlutobily povlak na jazyku, ale spíše tam vzadu.. jako by tam měla nějakou vrstvu, ale když jsem to zkošela seškrabnout tak to nejde..
je to spíše do žluta než do bíla..
když měla měsíc tak měla moučnivku, potirali jsme genciálkou.. a zmizelo to..
ted se mi zda, že to vypada nějak jinak víc do žluta..
malou teda ještě kojim.. a ji příkrmy, žádné dudlíky, ani flašky nemá..
tak nevím.. máte někdo zkušenost?
děkuji
Treba je to jen z nejakyho jidla co barvi…mrkev..rajcata…kdyz je dite spokojeny..zbytecne nehledam povlaky ![]()
Dcera to mívala docela hodně. Dr. nám řekla, že to značí nějaké problémy v tenkém střevě. Dostala laktobacily a pomohlo to. Vlastně to pomůže vždycky, když se jí to objeví.