Přestal se ozývat

28
25.5.17 20:07

Přestal se ozývat

Ahoj holky, mám takový problém. S přítelem jsme 3 roky, on 25 já 24. Rok jsme spolu bydleli, ale potom jsme se rozešli a já se odstěhovala, za půl roku jsme se dali opět dohromady. Přítel byl ten, co doslova žadonil o návrat a vedl řeči typu jak beze mě nemůže žít apod.. Vrátila jsem se k němu ( ale nenastěhovala) je to teď půl roku od návratu a já čím dál víc pozoruji, jak se mi přítel ozve, jen když se mu to hodí. Bydlíme ve stejném městě a přesto se vídáme jen o víkendu ( poslední měsíc ani to ne). Naposledy jsme se viděli minulý týden, vše bylo v pohodě, pořád mi říkal jak mě miluje a myslím, že jsme si ty chvíle spolu užili. Jenže od té doby se mi přestal ozývat. Je pravda, že já mu taky nepíšu, jelikož vyčkávám kdy bude mít potřebu se ozvat. Jak jsem už psala výš poslední dobou mám pocit, že mě má jen na dvě věci a nějak mu ty jeho vyjádřené city typu miluju tě nevěřím. Důvod proč se mu neozvu sama je i ten, že rozchod byl kvůli němu ( choval se hrozně) a když se chtěl vrátit sliboval hory doly a já prostě chtěla, aby to i splnil a ne jen sliboval, což se nestalo…
Co byste dělaly vy? Čekaly byste až se ozve? Nebo se ozvaly samy a ukončily to? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

49241
25.5.17 20:11

@eijmi normálně si s ním zkus promluvit popiš situaci jak ji vnímáš a jak se cítíš - nevyčítej, nevydírej ale normálně si s ním promluv

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8066
25.5.17 20:16

@eijmi Vždycky jsou nejhorší doměnky, ty mu nepíšeš protože chceš aby se ozval on, on to může mít stejně a pak to dopadne tak že se neozvete ani jeden. Normálně si to spolu vyříkejte, řekni mu co bys chtěla- nechtěla, nech ho aby ti řekl co chce- nechce on a je to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
25.5.17 20:40

Děkuji za reakce, v běžné situaci bych měla stejný názor, ale mně nějak pořád hlodá, že ani když má o víkendu volno, tak se mi prostě neozve a raději tráví čas po svém- jistě, já to chápu, že má i své koníčky, ale pak to dopadá tak, že se nevidíme třeba 14 dní..což mi pro vztah po 3 letech přijde velmi smutné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
363
25.5.17 20:44
@eijmi píše:
Děkuji za reakce, v běžné situaci bych měla stejný názor, ale mně nějak pořád hlodá, že ani když má o víkendu volno, tak se mi prostě neozve a raději tráví čas po svém- jistě, já to chápu, že má i své koníčky, ale pak to dopadá tak, že se nevidíme třeba 14 dní..což mi pro vztah po 3 letech přijde velmi smutné

A ty když máš o víkendu volno, tak se mu ozveš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
25.5.17 20:50

Jedině promluvit si znamená něco vyřešit. Třeba čeká to samé, že se ozveš ty…nějaké že on se choval špatně je málo, vždy je chyba na obou stranách, ať menší či větší, na vztahu se podílíte oba…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
25.5.17 21:10
@eijmi píše:
Děkuji za reakce, v běžné situaci bych měla stejný názor, ale mně nějak pořád hlodá, že ani když má o víkendu volno, tak se mi prostě neozve a raději tráví čas po svém- jistě, já to chápu, že má i své koníčky, ale pak to dopadá tak, že se nevidíme třeba 14 dní..což mi pro vztah po 3 letech přijde velmi smutné

vztah po třech letech bud vyhoří nebo se posune dál.. prostě spolu mluvte a nehrejte hry na ozve neozve..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
25.5.17 21:10
@vilda1 píše:
A ty když máš o víkendu volno, tak se mu ozveš?

ano ozvu, minulý týden jsem mu psala, že bych přišla a on mi řekl, že půjde do posilovny, večer jsme si psali a vylezlo z něj, že nakonec nikde nebyl.. což mě mrzelo, že se třeba neozval, že nikam nešel a ať tedy přijdu..
Máte pravdu, jsem asi moc tvrdohlavá a hledám chybu hlavně u něj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
984
25.5.17 21:16

Chapu te… Byvaly se mi taky treba den dva neozval a neprislo mu to divny. Me to neskutecne sr.alo. Ale jestli se nema potrebu ozyvat dyl, prip. byt s tebou volny den, tak bych ho nechala plavat. Lepsi uz to nebude a tohle by me nebavilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
25.5.17 21:19
@Janee19 píše:
Chapu te… Byvaly se mi taky treba den dva neozval a neprislo mu to divny. Me to neskutecne sr.alo. Ale jestli se nema potrebu ozyvat dyl, prip. byt s tebou volny den, tak bych ho nechala plavat. Lepsi uz to nebude a tohle by me nebavilo

A to je přesně ono, dochází mi trpělivost a uvědomuji si, že tohle nechci. Taky si říkám, že kdyby chtěl, tak se ozve a tráví se mnou čas ( což vím, že on umí, vždy se ozýval). A není to tak, že by se mi neozval den nebo dva, ale už celý týden

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
25.5.17 21:28
@eijmi píše:
ano ozvu, minulý týden jsem mu psala, že bych přišla a on mi řekl, že půjde do posilovny, večer jsme si psali a vylezlo z něj, že nakonec nikde nebyl.. což mě mrzelo, že se třeba neozval, že nikam nešel a ať tedy přijdu..
Máte pravdu, jsem asi moc tvrdohlavá a hledám chybu hlavně u něj

no ne mě by to tedy taky bylo divné a trápilo by mě to, ale nic jiného než říct mu co tě trápí a proč nezbývá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
984
25.5.17 21:29

@eijmi pust ho k vode… Urcite si najdes lepsiho. Prijde mi ze te chtel zpet, protoze nemel uspech jinde, tak ses proste pojistka, aby nebyl sam. Salamista…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
25.5.17 21:33
@Janee19 píše:
@eijmi pust ho k vode… Urcite si najdes lepsiho. Prijde mi ze te chtel zpet, protoze nemel uspech jinde, tak ses proste pojistka, aby nebyl sam. Salamista…

To je dost možné :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
25.5.17 22:08

Jasně, tutově ho pustit k vodě. Jaképak vysvětlování, jak se cítíš? Buď tě má rád a chová se podle toho, že jste spolu nebo se chová tak, že sama cítíš, že si zasloužíš lepšího (je to znát z Tvých vět a reakcí na konkrétní typ odpovědí pisatelek). Moc dobřě víš, co chceš udělat, neboj se toho. Snad jen, myslím, že nemá ani cenu mu říkat, že to končíš, pokud stále vědomě nevíš, co víš podvědomě, mohlo by se stát, že povolíš, až přijde s prosíkem a pseudodůvody, proč se neozývá a zase to bude o ničem. Váš vztah není vztah - opora - na celý život. Raději měj oči otevřené, kdo by se ti líbil a komu se líbíš a raduj se ze života. Nikoho nezachraňuj, v životě budeš potřebovat partnerova pevná ramena, až budete mít domácnost, děti a každodennosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
25.5.17 22:54
@Janee19 píše:

Souhlas. Taky to tak vidím. Nějaké hledání, pátrání u takovéhoto jasného nezájmu přece nemá smysl. Není to manželství po dvaceti letech a dvou dětech. Kam by to spělo, tak jako tak do háje nebo velkého trápení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama