prevenar 13

195
20.5.10 11:48

prevenar 13

Ahoj holky, mate uz nekdo naockovane ditko prevenarem 13? A co reakce? diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20297
20.5.10 11:49

my jsme měli ten obyč a rakce žádná a na tu 13 jdem v úterý. tak doufám že nic nebude :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14232
20.5.10 11:50

my v pondělí a jeět k tomu jsme dostali žloutenku a v pohodě - jenom mi přišel unavený,ale jinak nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17304
20.5.10 11:54

Prosím,kolik ten prevenar 13 stojí??Chtěla bych nechat naočkovat malýho,to už by dostal jen jednu dávku ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11966
20.5.10 12:11

Ahoj,
my očkovali poslední vakcínu 13 a super, bez problému, při druhé vakcíně ještě jen 7 měl čtyřicítky horečky :roll:

Platila jsem jí 1950kč, ale to už někdy v únoru…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
20.5.10 12:42

ted by ta 13 mela stat kolem 1500,–, ja mam prave pristi tyden posledni moznost naickovat maleho z verejneho zdravotnictvi, jenze to se zatim ockuje jen prevenar nebo synflorix, takze mam moznost dat prevenar a pak preockovat prevenarem 13, nebo dat synflorix, nebo si to zaplatit sama a dat prevenar 13 v 7 mesicich a tim by mel o davku min a ted nevim,co udelat, dr. je jen pro ten prevenar13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
emocuc.polymorf
20.5.10 12:51

My dostali první 13 minulý týden a úplně v pohodě, ani teplotka, nic. Doplácíme 200,– na dávku. Dostane celkem 4×. Malá je prosinec 2009.

• Nahlásit
  • Citovat
195
20.5.10 13:09
emocuc.polymorf píše:
My dostali první 13 minulý týden a úplně v pohodě, ani teplotka, nic. Doplácíme 200,– na dávku. Dostane celkem 4×. Malá je prosinec 2009.

a to uz jde? mne dr. tvrdila, ze to porad nejde, ze ze zakona nesmi vzit doplatek na toto ockovani

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
emocuc.polymorf
20.5.10 14:46
Akrim píše:
emocuc.polymorf píše:
My dostali první 13 minulý týden a úplně v pohodě, ani teplotka, nic. Doplácíme 200,– na dávku. Dostane celkem 4×. Malá je prosinec 2009.
a to uz jde? mne dr. tvrdila, ze to porad nejde, ze ze zakona nesmi vzit doplatek na toto ockovani

No, tak to se možná potřebovala zbavit 7, co měla v lednici. Já chtěla tenhle zadarmo, mimo toho data narození i jsme rizikový, ale doktorka řekla, že zadarmo bude 7, protože pojišťovna řekla, že dokud se nevyčerpá, bude dávat rizikovým 7, 13 je s doplatkem. No, tak jsem si vybrala 13 s doplatkem, než 7 zadarmo. Takže to, že jsme rizikový, je mi k ničemu, platíme stejně jako ti ostatní narození po 1.8.2009. Teď koukám, že přesně je to očkování z 13.5.2010, to se to nějak lámalo (chvíli předtím), že už ta 13 šla volně do oběhu s jednoznačným stanoviskem pojišťovny. Dřív se dala jen koupit plnocenná. Mám kamarádku, co její doktorka vybírá za každou dávku doplatek 300,–, je to dobrá zlodějka :cert: :wink: My to máme takhle, tak to bude celkem 800,–, ale stojí to za to. Jako přes litr, to je síííla :cert: , co tady někdo psal!

• Nahlásit
  • Citovat
195
20.5.10 20:31
emocuc.polymorf píše:
Akrim píše:
emocuc.polymorf píše:
No, tak to se možná potřebovala zbavit 7, co měla v lednici. Já chtěla tenhle zadarmo, mimo toho data narození i jsme rizikový, ale doktorka řekla, že zadarmo bude 7, protože pojišťovna řekla, že dokud se nevyčerpá, bude dávat rizikovým 7, 13 je s doplatkem. No, tak jsem si vybrala 13 s doplatkem, než 7 zadarmo. Takže to, že jsme rizikový, je mi k ničemu, platíme stejně jako ti ostatní narození po 1.8.2009. Teď koukám, že přesně je to očkování z 13.5.2010, to se to nějak lámalo (chvíli předtím), že už ta 13 šla volně do oběhu s jednoznačným stanoviskem pojišťovny. Dřív se dala jen koupit plnocenná. Mám kamarádku, co její doktorka vybírá za každou dávku doplatek 300,–, je to dobrá zlodějka :cert: :wink: My to máme takhle, tak to bude celkem 800,–, ale stojí to za to. Jako přes litr, to je síííla :cert: , co tady někdo psal!

no prave, ze nechtela, ona je proti ockovani 7, uznava jen 13, ale bylo to pred 10 dny, tak mozna se od te doby neco zmenilo, doufam, protoze mame uz jen posledni tyden,aby nam to vyslo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
emocuc.polymorf
20.5.10 22:00

Akrim - my tam byli ve čtvrtek a sestra říkala, že od pondělka (tj. od 10.5.) už mají tu 13. Takže to bylo tak nějak.. Možná to neměli všichni doktoři stejně :nevim: Každopádně, já nechci na tutom šetřit, tak jsem jí koupila tu 13, resp. dala ten doplatek 200,– Kč. Říkali mi předtím, když jsme se šli domluvit, že už je to rozhodnutí o 13 na spadnutí, takže jsem si řekla, kdyby 13 ještě od pojišťovny nebyla, nechala bych dát 7, jedna dávka je prý ještě v pohodě (pak se dá pokračovat 13), když jsou celkem 4, v červnu říkali, že už bude o 13 tutovka rozhodnuto. Tak nakonec byla už v květnu a máme ji od začátku. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
4
2.6.10 15:41

Ahojki.
Jsem z Bohumína, a mě doktorka říkala, že budu za prevenar 13 doplácet 8000.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
emocuc.polymorf
2.6.10 18:12

Tyyyyyyyyyyyyyyyjoooooo! :cert: 8-o 8-o
Tak to je síla, to snad není možný. My jdeme příští týden a sestřička (co píše všechno kvůli zapomnětlivým matkám :wink: ) mi napsala: doplatek 200,– Kč. Nepřidala si tam doktorka jednu nulu? Má to být 800,– Kč!

• Nahlásit
  • Citovat
3657
26.6.10 20:58

naše mudra vybírá doplatek 360,–
Chci se zeptat. Nevíte některá jestli tyhle doplatky za prevenar 13, můžu nechat proplatit u OZP? V rámci příspěvku na očkování prevenarem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.10 14:50

Ahoj holky,
my jsme dostali prevenar 13 včera a trošku jsme špatně usínali. Na nožičce boule jako blázen a celá se ospala. Takže uvidíme, jak to bude pokračovat. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama