Přežvykování jídla dítěti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.10.21 23:32

Přežvykování jídla dítěti

Ahojte maminky jaký máte názor na to přežvýkat 8 měsíčnímu dítěti jídlo a dávat mu to do pusy třeba na návštěvě když to jídlo strašně vyžaduje? Přítel říká že to dělají jen prasata 😆 ale moje maminka říká že na tom děti vyrůstali že dřív mixér nebyl 😂 mě to až tak hrozné nepřijde občas to dceři dělám když přítel není doma.. děkuji za názory

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
452
6.10.21 23:34
:poblion:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
6.10.21 23:35

Pokud je dotaz myslen vazne, tak videla jsem to jeste jako nactileta kdysi u zname - predzvykovala svym detem a uz tehdy mi to prislo nechutne.

Nehlede na bakterie, ktere predavas diteti ze sve ustni dutiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4416
6.10.21 23:37

Fuj, buď dám něco, co dítě zvládne, nebo náhradním něčím jiným. Chudák dítě. Dřív mixéry nebyly? Moje matka mi ani dudlik neolizovala, tak o predzvykavani těžce pochybuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
639
6.10.21 23:37

Prijde mi to hodne divny.

Driv se delalo spoustu veci, delas je taky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2369
7.10.21 00:36

Pripomona mi to knihu Maly Bobes, dodnes pamatuju jak jsem se to jako mala cetla, a tam maminka takto krmila maleho Frantiska :D za mne teda ne, dnes mixery mame…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1094
7.10.21 02:13

8o To by me teda ani nenapadlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1626
7.10.21 04:41

Jako vazne? :poblion:
Nechutny… :poblion:
Driv si utirali zadel lopuchem, pozdejc novinama… co jeste krome mixeru ti z dnesni civilizace nic nerika? Chudak dite… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10771
7.10.21 05:06
@Anonymní píše:
Ahojte maminky jaký máte názor na to přežvýkat 8 měsíčnímu dítěti jídlo a dávat mu to do pusy třeba na návštěvě když to jídlo strašně vyžaduje? Přítel říká že to dělají jen prasata 😆 ale moje maminka říká že na tom děti vyrůstali že dřív mixér nebyl 😂 mě to až tak hrozné nepřijde občas to dceři dělám když přítel není doma.. děkuji za názory

Přítel má pravdu, dělají to jen prasata a jsou to echt prasata, když to dělají ještě před cizími lidmi. Máš ji dávat jídla, co sama zvládne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3278
7.10.21 05:30

Dítě není chudák a s největší pravděpodobností to přežije, ale je to ekl. Sama si pamatuju, jak mě jako malou občas máma přejela látkovým kapesnikem s trochou jejich slin, abych nebyla jako prase :D. Já to v životě dětem neudelala..brr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37297
7.10.21 05:55

Zubní kaz je nakažlivá choroba, bakterie zubního kazu se dostanou dítěti do úst, když mu třeba matka olizuje lžičku, natož když mu jídlo rozžvýká. Ale to už je na poučení pozdě, už jsi ho kolonizovala…každopádně kromě toho, že je to překonané a nechutné..což může být individuální, líbání se za nechutné nepovažuje… když bys měla třeba chřipku v inkubační době, krásně ho nakazíš, infekční choroby jásají nad touto praktikou.
Jestli je to pro tebe z nějakého důvodu důležité, tak bych se tím každopádně, protože společensky nepřijatelné to každopádně je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7521
7.10.21 06:05

Nejen, že je to nechutné, ale je to i prima přenos infekce. A i když nebyly mixéry, lidé mleli, strouhali, pasírovali, sekali, rozmačkávali. Jen ty kaše nebyly tak hladké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2876
7.10.21 06:49

Dřív zuby trhal kovář a jako desinfekce se používal horký olej :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18758
7.10.21 06:50

Fuj, si prase

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4468
7.10.21 07:10

Určitě ne. A na návštěvě ještě větší ne!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat