Přijde mi "to" nechutné

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 20:00
Přijde mi "to" nechutné

Ahoj, možná jsem divná. Ale proste mi TO přijde nechutné, no vy víte co. Dávám anonym, protože se stydím. Bojím se, že jsem divná. Jo, párkrát jsem se zamilovala, s n někým jsem chodila. Ale ten odpor pořád přetrvává. Má s tím někdo také zkušenosti( :nevim: :zed: Díky :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29512 příspěvků 29.10.18 20:02
@Anonymní píše:
Ahoj, možná jsem divná. Ale proste mi TO přijde nechutné, no vy víte co. Dávám anonym, protože se stydím. Bojím se, že jsem divná. Jo, párkrát jsem se zamilovala, s n někým jsem chodila. Ale ten odpor pořád přetrvává. Má s tím někdo také zkušenosti( :nevim: :zed: Díky :hug:

ne, já vůbec netuším, co máš na mysli. Můžeš mi to trochu popsat? :think:

Monchichik
Kelišová 6052 příspěvků 29.10.18 20:05

@Burj Chalifa Asi myslí sex :think:

Emimin7
Echt Kelišová 9400 příspěvků 29.10.18 20:05

Kniha To celkem ušla a kupodivu ani oba filmy nebyly špatné. Mně se To líbilo. A to zrovna Kinga moc nemusim.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10210 příspěvků 29.10.18 20:07

Jsou školní prázdniny. Děvče je počítám pod zákonem nebo těsně po překonání věkové hranice a nudí se.

samá práce
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 29.10.18 20:09

Ale s rumem se to dá pít. :mrgreen:

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 29.10.18 20:10

Mně sex v některých formách přijde taky nechutný … s dětmi, nebo se zvířátky, nebo když si představím některé lidi, které znám. Nebo dva důchodce. Nebo že bych měla spát se ženskou. :? Sex s mým chlapem, nebo představa sexu s jakýmkoliv jiným sexy chlapem … vraaaauuu :D

Yopii
Kecalka 319 příspěvků 29.10.18 20:11
@Emimin7 píše:
Kniha To celkem ušla a kupodivu ani oba filmy nebyly špatné. Mně se To líbilo. A to zrovna Kinga moc nemusim.

Je mi lito zakladatelky, ale tenhle prispevek me fakt pobavil :lol: :lol: :lol: :palec:

Helileli
Závislačka 3156 příspěvků 29.10.18 20:11

Někdo na tebe podal trestní oznámení? Na tom nic nechutného není. :nevim:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13205 příspěvků 29.10.18 20:20

Musíš si vybrat toho správného. Nebo jsi na holky, no :mrgreen:

DoubleA
Stálice 95 příspěvků 29.10.18 20:20
@Anonymní píše:
Ahoj, možná jsem divná. Ale proste mi TO přijde nechutné, no vy víte co. Dávám anonym, protože se stydím. Bojím se, že jsem divná. Jo, párkrát jsem se zamilovala, s n někým jsem chodila. Ale ten odpor pořád přetrvává. Má s tím někdo také zkušenosti( :nevim: :zed: Díky :hug:

Přemýšlela si o asexualitě.? Myslíš si, že to by mohl být tvůj „problém“.? Nikdy si nezažila sexuální vzrušení.?

Mango_Lassi
Extra třída :D 14597 příspěvků 29.10.18 20:23

Ty aféry každého jenom otravují a ty sexy bych úplně zakázala

salamio
Ukecaná baba ;) 2233 příspěvků 29.10.18 20:24
@Serpentini píše:
Mně sex v některých formách přijde taky nechutný … s dětmi, nebo se zvířátky

Náhodou, vlaštovky jsou sexy!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 20:26
@DoubleA píše:
Přemýšlela si o asexualitě.? Myslíš si, že to by mohl být tvůj „problém“.? Nikdy si nezažila sexuální vzrušení.?

Možná bych mohla být asexualní. Nevím. :?

salamio
Ukecaná baba ;) 2233 příspěvků 29.10.18 20:28
@Mango_Lassi píše:
Ty aféry každého jenom otravují a ty sexy bych úplně zakázala

Souhlas! Proto místo manželství nebo hanbince utrácím své těžce vydělané peníze raději za výrobky jako třeba

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >