Přijde mi "to" nechutné

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 20:00
Přijde mi "to" nechutné

Ahoj, možná jsem divná. Ale proste mi TO přijde nechutné, no vy víte co. Dávám anonym, protože se stydím. Bojím se, že jsem divná. Jo, párkrát jsem se zamilovala, s n někým jsem chodila. Ale ten odpor pořád přetrvává. Má s tím někdo také zkušenosti( :nevim: :zed: Díky :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28981 příspěvků 29.10.18 20:02
@Anonymní píše:
Ahoj, možná jsem divná. Ale proste mi TO přijde nechutné, no vy víte co. Dávám anonym, protože se stydím. Bojím se, že jsem divná. Jo, párkrát jsem se zamilovala, s n někým jsem chodila. Ale ten odpor pořád přetrvává. Má s tím někdo také zkušenosti( :nevim: :zed: Díky :hug:

ne, já vůbec netuším, co máš na mysli. Můžeš mi to trochu popsat? :think:

Monchichik
Kelišová 5124 příspěvků 29.10.18 20:05

@Burj Chalifa Asi myslí sex :think:

Emimin7
Echt Kelišová 9279 příspěvků 29.10.18 20:05

Kniha To celkem ušla a kupodivu ani oba filmy nebyly špatné. Mně se To líbilo. A to zrovna Kinga moc nemusim.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10095 příspěvků 29.10.18 20:07

Jsou školní prázdniny. Děvče je počítám pod zákonem nebo těsně po překonání věkové hranice a nudí se.

samá práce
Ukecaná baba ;) 2168 příspěvků 29.10.18 20:09

Ale s rumem se to dá pít. :mrgreen:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 29.10.18 20:10

Mně sex v některých formách přijde taky nechutný … s dětmi, nebo se zvířátky, nebo když si představím některé lidi, které znám. Nebo dva důchodce. Nebo že bych měla spát se ženskou. :? Sex s mým chlapem, nebo představa sexu s jakýmkoliv jiným sexy chlapem … vraaaauuu :D

Yopii
Kecalka 227 příspěvků 29.10.18 20:11
@Emimin7 píše:
Kniha To celkem ušla a kupodivu ani oba filmy nebyly špatné. Mně se To líbilo. A to zrovna Kinga moc nemusim.

Je mi lito zakladatelky, ale tenhle prispevek me fakt pobavil :lol: :lol: :lol: :palec:

Helileli
Závislačka 2958 příspěvků 29.10.18 20:11

Někdo na tebe podal trestní oznámení? Na tom nic nechutného není. :nevim:

Russet
Extra třída :D 11651 příspěvků 29.10.18 20:20

Musíš si vybrat toho správného. Nebo jsi na holky, no :mrgreen:

DoubleA
Povídálka 50 příspěvků 29.10.18 20:20
@Anonymní píše:
Ahoj, možná jsem divná. Ale proste mi TO přijde nechutné, no vy víte co. Dávám anonym, protože se stydím. Bojím se, že jsem divná. Jo, párkrát jsem se zamilovala, s n někým jsem chodila. Ale ten odpor pořád přetrvává. Má s tím někdo také zkušenosti( :nevim: :zed: Díky :hug:

Přemýšlela si o asexualitě.? Myslíš si, že to by mohl být tvůj „problém“.? Nikdy si nezažila sexuální vzrušení.?

Mango_Lassi
Extra třída :D 13895 příspěvků 29.10.18 20:23

Ty aféry každého jenom otravují a ty sexy bych úplně zakázala

salamio
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 29.10.18 20:24
@Serpentini píše:
Mně sex v některých formách přijde taky nechutný … s dětmi, nebo se zvířátky

Náhodou, vlaštovky jsou sexy!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 20:26
@DoubleA píše:
Přemýšlela si o asexualitě.? Myslíš si, že to by mohl být tvůj „problém“.? Nikdy si nezažila sexuální vzrušení.?

Možná bych mohla být asexualní. Nevím. :?

salamio
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 29.10.18 20:28
@Mango_Lassi píše:
Ty aféry každého jenom otravují a ty sexy bych úplně zakázala

Souhlas! Proto místo manželství nebo hanbince utrácím své těžce vydělané peníze raději za výrobky jako třeba

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >