Sexuální nechuť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 20:20
Sexuální nechuť

Ahojte všechny. Hledám někoho kdo se potýká s podobnými problémy. Ať mam vztah kde jsem moc spokojena a zamilovaná nebo dříve kde to bylo spíš více,,vsetínské,, a pubertální chození… Vždy mě případně sexuální nechuť…cloveka muzu sebe vic milovat a sex může být dobrý ma chuť k sexu trvá vždy tak dva měsíce kdy libido partnerů zvládám jenze po dvou az třech měsících mi sex stačí treva i jednou za měsíce… když sem byla bez partnera asi rok nepotřebovala vůbec s nikým spat :think:… takže pak když mam vztah postupně si všichni začínají stěžovat ze s nema malo spím a cim vic sex chtějí tim vic ho nechci ja, pak se to vybuduje i v nechuť davat partnerovi vunec pusu…filustrovani jsme potom oba dva. Už nevím co se sebou delat :?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 20:28

No mám to stejně, prostě sex nepotřebuju :) Podle mě to není divný. Ze začátku mě partner přitahuje, láká mě to vyzkoušet…ale pak když už vím jaký to je, a nezkusí se nic nového tak mě to nebaví ;)
S posledním klukem sem nespala skoro rok, protože to bylo pořád to samé a nudné :lol:

Twixinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 20:34

Kolik Ti je? Ja to nejaky cas mela stejne,taky jsem treba rok nikoho nemela a nemusela jsem a nikym spat :nevim: pak jsem poznala budouciho manzela a i skoro po osmi letech se na ten sex strasne tesim :lol: u me to tedy evidentne bylo o protejsku ;)

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1882 příspěvků 28.10.18 21:00

Najdi si někoho, kdo má stejnou potřebu sexu. Jinak vám to prostě fungovat nebude a budeš filustrovaná nadosmrti :D

Annabela11
Závislačka 3498 příspěvků 28.10.18 22:13
@Anonymní píše:
Ahojte všechny. Hledám někoho kdo se potýká s podobnými problémy. Ať mam vztah kde jsem moc spokojena a zamilovaná nebo dříve kde to bylo spíš více,,vsetínské,, a pubertální chození… Vždy mě případně sexuální nechuť…cloveka muzu sebe vic milovat a sex může být dobrý ma chuť k sexu trvá vždy tak dva měsíce kdy libido partnerů zvládám jenze po dvou az třech měsících mi sex stačí treva i jednou za měsíce… když sem byla bez partnera asi rok nepotřebovala vůbec s nikým spat :think:… takže pak když mam vztah postupně si všichni začínají stěžovat ze s nema malo spím a cim vic sex chtějí tim vic ho nechci ja, pak se to vybuduje i v nechuť davat partnerovi vunec pusu…filustrovani jsme potom oba dva. Už nevím co se sebou delat :?

Tak tohle nikdy nepochopím ale u žen je ta nechuť na sex dost častá teda co čtu a slyším…Co sáhnout po nějakém prostředků z lékárny?třeba maca…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 22:16

Já to má tedy stejně. Sex mě baví jen když sem zamilovaná. Můžu milovat sebe víc, ale nic z toho nemám.jakmile nejsem zamilovaná a partnera dobře znám přestane mě sexuálně jakoby přitahovat. Bohužel.takže se musím trochu nutit

Cifre
Nováček 8 příspěvků 29.10.18 06:58
@Annabela11 píše:
Tak tohle nikdy nepochopím ale u žen je ta nechuť na sex dost častá teda co čtu a slyším…Co sáhnout po nějakém prostředků z lékárny?třeba maca…

Maca znam nic to semnou nedela

richgirl
Stálice 54 příspěvků 29.10.18 09:28

ahojky, taky jsem měla partnera 5 let a sex 2-3× týdně a jednoho krásného dne sem se probudila a vadila mi od něj i pusa a kdyz chtěl sex, branila se,vymlouvala,dělala že spím..málem jsme se kvůli tomu rozešli, trvalo to tak přesně půl roku,pak jsem mu došla že si vypisuje s jednou ,,slečnou,, a začala jsem žárlit a samozřejmně vyčtení jsem měla co chci, když s ním spím jednou za tři měsice. Pak se to srovnalo na fázi 3× za měsíc, a pak začala fáze řešení miminka a toto jsem chtěla hlavně ja, takže jsem sex vyžadovala i 5× týdně, ale spíse z povinosti než z přijemnosti.Uplně tě chápu, nemame to jak chlapi že ti můžou pořád, mě to v každém vztahu po roce taky omrzi.. nějak to nezměníš, prostě to chce srovnat jen v hlavě aby ti partner třeba neodešel a pak si to nevyčítala

Heinich
Závislačka 3280 příspěvků 29.10.18 10:02
mladí muži - sex priorita

Tak hlavně mladí chlapi jsou s partnerkami především kvůli sexu, takže takováto situace nebude pro většinu vztahů zakladatelky dobrá..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 10:35

No já nevím poslední dobou řeším se svým ,,Já,, více problémů moc životních změn naraz ,nekdy mam pocit jak kdybych se měla zbláznit a když mam resit jeste sex jsem z toho v panice ..pritom tento me na začátku neskutečně přitahoval pamatuji si den kdy jsem ho viděla poprvé a jak jsem z něho byla paf jak už dlouho z nikoho ne a nedokázala sem myslet na nic jiného…za to ted sem ve fázi kdy si myslim ze bez chlapů mi bude stejne nejlíp :D protoze pak od kazdeho slysim jen ty stejne výčitky ze spolu nespime …navic je o pár let mladší a někdy mam pocit jak kdybych se měla starat jeste i o něj a necítím v něm moc oporu :/ a pak je ta druhá stránka v kolika věcech mi vyhovuje a ldyz se nad tím zamyslím čistě logicky říká mi můj mozek ze sem kráva ze tohle vůbec řeším ,ale prostě cítím tam ALE. Přijdu si jak schyzofrenik… :nevim: :roll:

Freeandwild
Kecalka 155 příspěvků 29.10.18 10:37

Já to mám spíš naopak, zatím jsem ve vztahu často zažila, že jsem chtěla sex víc než partner. Takže moc nechápu, jak můžete sex nechtít? Bolí vás u toho něco, je to nepříjemné, nebo vás partner nedokáže uspokojit? Nebo je partner nějak nepřitažlivý? Mně stačí vedle současného partnera jenom ležet, nebo mu šáhnout na zadek :oops: a hned mám chuť. Ale sex máme opravdu dobrý, hodně se o něm bavíme a partner opravdu ví, jak mě naladit a co se mi líbí.

Venetia
Hvězda diskuse 41439 příspěvků 29.10.18 10:40
@Freeandwild píše:
Já to mám spíš naopak, zatím jsem ve vztahu často zažila, že jsem chtěla sex víc než partner. Takže moc nechápu, jak můžete sex nechtít? Bolí vás u toho něco, je to nepříjemné, nebo vás partner nedokáže uspokojit? Nebo je partner nějak nepřitažlivý? Mně stačí vedle současného partnera jenom ležet, nebo mu šáhnout na zadek :oops: a hned mám chuť. Ale sex máme opravdu dobrý, hodně se o něm bavíme a partner opravdu ví, jak mě naladit a co se mi líbí.

to prave znamena, ze te pritahuje … jinak to muze byt od vseho kousek

david85lbc
Kecalka 258 příspěvků 29.10.18 10:48
@richgirl píše:
ahojky, taky jsem měla partnera 5 let a sex 2-3× týdně a jednoho krásného dne sem se probudila a vadila mi od něj i pusa a kdyz chtěl sex, branila se,vymlouvala,dělala že spím..málem jsme se kvůli tomu rozešli, trvalo to tak přesně půl roku,pak jsem mu došla že si vypisuje s jednou ,,slečnou,, a začala jsem žárlit a samozřejmně vyčtení jsem měla co chci, když s ním spím jednou za tři měsice. Pak se to srovnalo na fázi 3× za měsíc, a pak začala fáze řešení miminka a toto jsem chtěla hlavně ja, takže jsem sex vyžadovala i 5× týdně, ale spíse z povinosti než z přijemnosti.Uplně tě chápu, nemame to jak chlapi že ti můžou pořád, mě to v každém vztahu po roce taky omrzi.. nějak to nezměníš, prostě to chce srovnat jen v hlavě aby ti partner třeba neodešel a pak si to nevyčítala

Nechci být ošklivý ale mě by osobně zajímalo proč by muž s takovou ženou vůbec byl ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 10:49

@Freeandwild ano takhle to mívám treba prvního pul roku nekdy ani to ne… tímto hasne pak uz to beru jako rutinu

Váš příspěvek
Reklama