Sexuální nechuť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 20:20
Sexuální nechuť

Ahojte všechny. Hledám někoho kdo se potýká s podobnými problémy. Ať mam vztah kde jsem moc spokojena a zamilovaná nebo dříve kde to bylo spíš více,,vsetínské,, a pubertální chození… Vždy mě případně sexuální nechuť…cloveka muzu sebe vic milovat a sex může být dobrý ma chuť k sexu trvá vždy tak dva měsíce kdy libido partnerů zvládám jenze po dvou az třech měsících mi sex stačí treva i jednou za měsíce… když sem byla bez partnera asi rok nepotřebovala vůbec s nikým spat :think:… takže pak když mam vztah postupně si všichni začínají stěžovat ze s nema malo spím a cim vic sex chtějí tim vic ho nechci ja, pak se to vybuduje i v nechuť davat partnerovi vunec pusu…filustrovani jsme potom oba dva. Už nevím co se sebou delat :?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 20:28

No mám to stejně, prostě sex nepotřebuju :) Podle mě to není divný. Ze začátku mě partner přitahuje, láká mě to vyzkoušet…ale pak když už vím jaký to je, a nezkusí se nic nového tak mě to nebaví ;)
S posledním klukem sem nespala skoro rok, protože to bylo pořád to samé a nudné :lol:

Uživatel je onlineTwixinka
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 1 inzerát 28.10.18 20:34

Kolik Ti je? Ja to nejaky cas mela stejne,taky jsem treba rok nikoho nemela a nemusela jsem a nikym spat :nevim: pak jsem poznala budouciho manzela a i skoro po osmi letech se na ten sex strasne tesim :lol: u me to tedy evidentne bylo o protejsku ;)

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 1 inzerát 28.10.18 21:00

Najdi si někoho, kdo má stejnou potřebu sexu. Jinak vám to prostě fungovat nebude a budeš filustrovaná nadosmrti :D

Annabela11
Závislačka 2578 příspěvků 28.10.18 22:13
@Anonymní píše:
Ahojte všechny. Hledám někoho kdo se potýká s podobnými problémy. Ať mam vztah kde jsem moc spokojena a zamilovaná nebo dříve kde to bylo spíš více,,vsetínské,, a pubertální chození… Vždy mě případně sexuální nechuť…cloveka muzu sebe vic milovat a sex může být dobrý ma chuť k sexu trvá vždy tak dva měsíce kdy libido partnerů zvládám jenze po dvou az třech měsících mi sex stačí treva i jednou za měsíce… když sem byla bez partnera asi rok nepotřebovala vůbec s nikým spat :think:… takže pak když mam vztah postupně si všichni začínají stěžovat ze s nema malo spím a cim vic sex chtějí tim vic ho nechci ja, pak se to vybuduje i v nechuť davat partnerovi vunec pusu…filustrovani jsme potom oba dva. Už nevím co se sebou delat :?

Tak tohle nikdy nepochopím ale u žen je ta nechuť na sex dost častá teda co čtu a slyším…Co sáhnout po nějakém prostředků z lékárny?tře­ba maca…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 22:16

Já to má tedy stejně. Sex mě baví jen když sem zamilovaná. Můžu milovat sebe víc, ale nic z toho nemám.jakmile nejsem zamilovaná a partnera dobře znám přestane mě sexuálně jakoby přitahovat. Bohužel.takže se musím trochu nutit

Cifre
Nováček 8 příspěvků 29.10.18 06:58
@Annabela11 píše:
Tak tohle nikdy nepochopím ale u žen je ta nechuť na sex dost častá teda co čtu a slyším…Co sáhnout po nějakém prostředků z lékárny?třeba maca…

Maca znam nic to semnou nedela

richgirl
Povídálka 38 příspěvků 29.10.18 09:28

ahojky, taky jsem měla partnera 5 let a sex 2-3× týdně a jednoho krásného dne sem se probudila a vadila mi od něj i pusa a kdyz chtěl sex, branila se,vymlouvala,dě­lala že spím..málem jsme se kvůli tomu rozešli, trvalo to tak přesně půl roku,pak jsem mu došla že si vypisuje s jednou ,,slečnou,, a začala jsem žárlit a samozřejmně vyčtení jsem měla co chci, když s ním spím jednou za tři měsice. Pak se to srovnalo na fázi 3× za měsíc, a pak začala fáze řešení miminka a toto jsem chtěla hlavně ja, takže jsem sex vyžadovala i 5× týdně, ale spíse z povinosti než z přijemnosti.Uplně tě chápu, nemame to jak chlapi že ti můžou pořád, mě to v každém vztahu po roce taky omrzi.. nějak to nezměníš, prostě to chce srovnat jen v hlavě aby ti partner třeba neodešel a pak si to nevyčítala

Heinich
Závislačka 3206 příspěvků 29.10.18 10:02
mladí muži - sex priorita

Tak hlavně mladí chlapi jsou s partnerkami především kvůli sexu, takže takováto situace nebude pro většinu vztahů zakladatelky dobrá..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 10:35

No já nevím poslední dobou řeším se svým ,,Já,, více problémů moc životních změn naraz ,nekdy mam pocit jak kdybych se měla zbláznit a když mam resit jeste sex jsem z toho v panice ..pritom tento me na začátku neskutečně přitahoval pamatuji si den kdy jsem ho viděla poprvé a jak jsem z něho byla paf jak už dlouho z nikoho ne a nedokázala sem myslet na nic jiného…za to ted sem ve fázi kdy si myslim ze bez chlapů mi bude stejne nejlíp :D protoze pak od kazdeho slysim jen ty stejne výčitky ze spolu nespime …navic je o pár let mladší a někdy mam pocit jak kdybych se měla starat jeste i o něj a necítím v něm moc oporu :/ a pak je ta druhá stránka v kolika věcech mi vyhovuje a ldyz se nad tím zamyslím čistě logicky říká mi můj mozek ze sem kráva ze tohle vůbec řeším ,ale prostě cítím tam ALE. Přijdu si jak schyzofrenik… :nevim: :roll:

Freeandwild
Povídálka 40 příspěvků 29.10.18 10:37

Já to mám spíš naopak, zatím jsem ve vztahu často zažila, že jsem chtěla sex víc než partner. Takže moc nechápu, jak můžete sex nechtít? Bolí vás u toho něco, je to nepříjemné, nebo vás partner nedokáže uspokojit? Nebo je partner nějak nepřitažlivý? Mně stačí vedle současného partnera jenom ležet, nebo mu šáhnout na zadek :oops: a hned mám chuť. Ale sex máme opravdu dobrý, hodně se o něm bavíme a partner opravdu ví, jak mě naladit a co se mi líbí.

Venetia
Hvězda diskuse 37478 příspěvků 29.10.18 10:40
@Freeandwild píše:
Já to mám spíš naopak, zatím jsem ve vztahu často zažila, že jsem chtěla sex víc než partner. Takže moc nechápu, jak můžete sex nechtít? Bolí vás u toho něco, je to nepříjemné, nebo vás partner nedokáže uspokojit? Nebo je partner nějak nepřitažlivý? Mně stačí vedle současného partnera jenom ležet, nebo mu šáhnout na zadek :oops: a hned mám chuť. Ale sex máme opravdu dobrý, hodně se o něm bavíme a partner opravdu ví, jak mě naladit a co se mi líbí.

to prave znamena, ze te pritahuje … jinak to muze byt od vseho kousek

david85lbc
Stálice 91 příspěvků 29.10.18 10:48
@richgirl píše:
ahojky, taky jsem měla partnera 5 let a sex 2-3× týdně a jednoho krásného dne sem se probudila a vadila mi od něj i pusa a kdyz chtěl sex, branila se,vymlouvala,dě­lala že spím..málem jsme se kvůli tomu rozešli, trvalo to tak přesně půl roku,pak jsem mu došla že si vypisuje s jednou ,,slečnou,, a začala jsem žárlit a samozřejmně vyčtení jsem měla co chci, když s ním spím jednou za tři měsice. Pak se to srovnalo na fázi 3× za měsíc, a pak začala fáze řešení miminka a toto jsem chtěla hlavně ja, takže jsem sex vyžadovala i 5× týdně, ale spíse z povinosti než z přijemnosti.Uplně tě chápu, nemame to jak chlapi že ti můžou pořád, mě to v každém vztahu po roce taky omrzi.. nějak to nezměníš, prostě to chce srovnat jen v hlavě aby ti partner třeba neodešel a pak si to nevyčítala

Nechci být ošklivý ale mě by osobně zajímalo proč by muž s takovou ženou vůbec byl ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 10:49

@Freeandwild ano takhle to mívám treba prvního pul roku nekdy ani to ne… tímto hasne pak uz to beru jako rutinu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >