Levoboček - jak se postavit k věci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 20:36
Levoboček jak se postavit k veci

Ahoj, s partnerkou jsme šest let a máme dvě dcery. Nicméně před časem jsem pojal podezření ze mne podvádí což se nakonec potvrdilo. Díky čemuž na vztah čitelné ochladl, po všech stránkách. Před nějakou dobou měla přítelkyně narozeniny, a pod vlivem alkoholu došlo k sexu ke kterému vlastně nedošlo, jelikož jsem toho alkoholu měl více než je zdravo. Tak to zůstalo u osahavani pus atd.

Jelikož spolu stále žijeme, a vychovává již zmíněné děti tak na vztah formálně pokračuje. A to i před našimi rodinami. Nyní tedy asi před měsícem až měsícem a půl za mnou přišla že je v jiném stavu. A jelikož mimo to co mělo byt ale nebylo. Nedošlo ke styku nejméně půl roku. Tak je jasné že jde o dítě které nebude mé. Samozřejmě jsem po porodu připravený udělat testy. I když šance že jsem otcem je minimální.

Ale proč to vše píši. Nejsem ten typ který vše řeší honem honem, ale vše promyslím a rozmyslím. A zároveň své děti miluji a nechci o ně přijít. První věc je tedy jak bych vlastně měl říci že vím o jejím poměru a že si myslím že dítě není moje.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
ivašot.
Kelišová 6757 příspěvků 28.10.18 20:40
@Anonymní píše:
Ahoj, s partnerkou jsme šest let a máme dvě dcery. Nicméně před časem jsem pojal podezření ze mne podvádí což se nakonec potvrdilo. Díky čemuž na vztah čitelné ochladl, po všech stránkách. Před nějakou dobou měla přítelkyně narozeniny, a pod vlivem alkoholu došlo k sexu ke kterému vlastně nedošlo, jelikož jsem toho alkoholu měl více než je zdravo. Tak to zůstalo u osahavani pus atd.

Jelikož spolu stále žijeme, a vychovává již zmíněné děti tak na vztah formálně pokračuje. A to i před našimi rodinami. Nyní tedy asi před měsícem až měsícem a půl za mnou přišla že je v jiném stavu. A jelikož mimo to co mělo byt ale nebylo. Nedošlo ke styku nejméně půl roku. Tak je jasné že jde o dítě které nebude mé. Samozřejmě jsem po porodu připravený udělat testy. I když šance že jsem otcem je minimální.

Ale proč to vše píši. Nejsem ten typ který vše řeší honem honem, ale vše promyslím a rozmyslím. A zároveň své děti miluji a nechci o ně přijít. První věc je tedy jak bych vlastně měl říci že vím o jejím poměru a že si myslím že dítě není moje.

A ona neví, že spolu už půl roku nesouložíte?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 20:49

Tak samozřejmě že ví, ale neví že já vím o jejím poměru, takže se logicky snaží zařadit své skutky tím že mi tvrdí že dítě je moje

ivašot.
Kelišová 6757 příspěvků 28.10.18 20:50
@Anonymní píše:
Tak samozřejmě že ví, ale neví že já vím o jejím poměru, takže se logicky snaží zařadit své skutky tím že mi tvrdí že dítě je moje

a jak ti to otěhotnění vysvětluje? Že je panna Marie?

Jana525
Kelišová 5007 příspěvků 28.10.18 20:52
@ivašot. píše:
a jak ti to otěhotnění vysvětluje? Že je panna Marie?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jana525
Kelišová 5007 příspěvků 28.10.18 20:53
@Anonymní píše:
Tak samozřejmě že ví, ale neví že já vím o jejím poměru, takže se logicky snaží zařadit své skutky tím že mi tvrdí že dítě je moje

Promin, ale absolutne nechapu. Pul roku spolu nespite, ona prijde, ze je tehotna a oba delate jako nic , protoze ty si to musis promyslet .To je jako hodne divny

ka2ka
Extra třída :D 13194 příspěvků 28.10.18 20:54

promin musela jsem se zasmát, ona je úplně pit..omá?

Jana525
Kelišová 5007 příspěvků 28.10.18 20:55
@ka2ka píše:
promin musela jsem se zasmát, ona je úplně pit..omá?

Spis si mysli, ze on je uplne pitomy :think:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2194 příspěvků 28.10.18 20:55
@Anonymní píše:

Normálně jí pošli na potrat. Ŕekneš jí, že to není tvoje a že to dítě nechceš. Je krátce těhotná, do 8 týdnů se toho může zbavit.
Jinak budeš mít na krku 3. dítě a nic se s tím neudělá, i když jí opustíš, protože to se stát může, když Vám to neklape, tak budeš mít pak alimenty i na toto dítě na krku.
Nebudeš atraktivní pro další ženy, protože fakt nevím, kolik žen chce chlapa se 3 dětma a alíkama přes 10.000,–.
Jestli nejsi úplný tydýt, tak mlčet nebudeš.

ka2ka
Extra třída :D 13194 příspěvků 28.10.18 20:55
@Jana525 píše:
Spis si mysli, ze on je uplne pitomy :think:

proč?

Malaga
Generální žvanilka 24893 příspěvků 28.10.18 21:04
@ka2ka píše:
proč?

tak spolu nespí a přijde s tím , že je těhotná? tak neposkvrněné početí? :think:

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 28.10.18 21:05

Tak ta si to umí zařídit :D Hlavně nenápadně.. :mrgreen: A to jsi dělal, že jako nic nevíš? Nebo jak tohle probíhá. Jdou udělat i testy otcovství i v těhotenství, tak řekni, že si to přeješ.

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 16802 příspěvků 28.10.18 21:08
@LaPaloma píše:
Normálně jí pošli na potrat. Ŕekneš jí, že to není tvoje a že to dítě nechceš. Je krátce těhotná, do 8 týdnů se toho může zbavit.
Jinak budeš mít na krku 3. dítě a nic se s tím neudělá, i když jí opustíš, protože to se stát může, když Vám to neklape, tak budeš mít pak alimenty i na toto dítě na krku.
Nebudeš atraktivní pro další ženy, protože fakt nevím, kolik žen chce chlapa se 3 dětma a alíkama přes 10.000,–.
Jestli nejsi úplný tydýt, tak mlčet nebudeš.

to se mi nezdá :think: Normálně může zpochybnit své otcovství, což mu soud nejpíš po porodu na základě DNA potvrdí :think:

monty.python
Kecalka 283 příspěvků 28.10.18 21:09
@Malaga píše:
tak spolu nespí a přijde s tím , že je těhotná? tak neposkvrněné početí? :think:

Chápu to tak, že on byl opilý a ona si myslí, že on si nepamatuje, že nic nebylo? :think:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2167 příspěvků 28.10.18 21:11

A ono stáří těhotenství na týdny odpovídá časově tomu bylo - nebylo sexu? Nebo jak jí to vůbec napadlo ti zkusit něco takovýho nabulíkovat?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >