Nechce, abych se malovala. Přijde vám tohle normální?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 14:44
Přijde vám tohle normální?

Ahoj ženský, je mi 17 let a mám kluka dva roky..nikdy jsem se nemalovala, jen když byly plesy nebo proste takový ty akcičky…dnes jsem mu rekla, ze se mi docela libi tužka na oci..ze to asi začnu nosit, a on ze budu vypadat jako ku*va a ze se chovam jako ostatní a ostatní šlapky..a prej na co si v 17 hraju ze je to trapny se malovat tak mlada a rozesel se semnou :potlesk: :nevim: mě to moc normální neprijde a chtela bych slyšet vás nazor a co by jste delali kdyby vám zase začal psát SMS ze vás chce zpět.. 8) :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
P4ja
Extra třída :D 11016 příspěvků 08.09.19 14:47
@Anonymní píše:
Ahoj ženský, je mi 17 let a mám kluka dva roky..nikdy jsem se nemalovala, jen když byly plesy nebo proste takový ty akcičky…dnes jsem mu rekla, ze se mi docela libi tužka na oci..ze to asi začnu nosit, a on ze budu vypadat jako ku*va a ze se chovam jako ostatní a ostatní šlapky..a prej na co si v 17 hraju ze je to trapny se malovat tak mlada a rozesel se semnou :potlesk: :nevim: mě to moc normální neprijde a chtela bych slyšet vás nazor a co by jste delali kdyby vám zase začal psát SMS ze vás chce zpět.. 8) :nevim:

Poslala bych ho tam, kam slunce nesvítí.

stinga
Echt Kelišová 9030 příspěvků 08.09.19 14:49

Máš 17, takových blbečků ještě potkáš, než najdeš toho pravého :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 14:50

No jemu je skoro 20.. :nevim: @stinga

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 1 inzerát 08.09.19 14:59
@Anonymní píše:
No jemu je skoro 20.. :nevim: @stinga

To neznamená že nemůže být hnup :mrgreen:

mrav
Vesmírná mluvilka 32189 příspěvků 08.09.19 14:59

Vykašli se na něho, je to blb.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 1 inzerát 08.09.19 15:01
@Anonymní píše:
Ahoj ženský, je mi 17 let a mám kluka dva roky..nikdy jsem se nemalovala, jen když byly plesy nebo proste takový ty akcičky…dnes jsem mu rekla, ze se mi docela libi tužka na oci..ze to asi začnu nosit, a on ze budu vypadat jako ku*va a ze se chovam jako ostatní a ostatní šlapky..a prej na co si v 17 hraju ze je to trapny se malovat tak mlada a rozesel se semnou :potlesk: :nevim: mě to moc normální neprijde a chtela bych slyšet vás nazor a co by jste delali kdyby vám zase začal psát SMS ze vás chce zpět.. 8) :nevim:

No jestli se s tebou rozjede kvůli tuzce, no tak dámy a pánové tady je vše špatně. Na takovyho blba bych se vykašlala. A hlavně buď tak jak se libi tohle, toto na mě zkusit borec tak by slyšel už jen vítr.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 15:04

Já mám v sobě takový pocit ze mi napíše a já mu pak ten vítr ukazu :* @onajeblond

Jana525
Kelišová 5867 příspěvků 08.09.19 15:05

Manipulativni zakomplexovany zarlivy ubozak

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19082 příspěvků 08.09.19 15:07

Co na to napsat, ze to normalni neni :mrgreen:,ale takovych nesvaru jeste bude :mrgreen:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 1 inzerát 08.09.19 15:08
@Anonymní píše:
Já mám v sobě takový pocit ze mi napíše a já mu pak ten vítr ukazu :* @onajeblond

No dělej co chceš, ale sama určitě cítíš, že ne toto opravdu není normální, kdyby se měl semnou přítel rozchazet třeba proto že mu se líbí placnu červené nehty a já mám zrovna modrý, tak asi beru pánev. :mrgreen: :mrgreen:

Popeladym
Kecalka 310 příspěvků 08.09.19 15:10
@onajeblond píše:
To neznamená že nemůže být hnup :mrgreen:

Jistě, že může být hňup, ale taky nemusí. Je mu dvacet, tak je prostě hrr. Ale je hodně kluků s tímto drsným názorem. A hňupi to fakt nejsou. Bohužel, líčení se často líbí spíš ženám než jejich protějškům.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16209 příspěvků 08.09.19 15:12

Holt se mu nelíbí zmalovaný holky, takže buď se maluj a najdi si jinýho nebo se nemaluj a zkus se k němu vrátit nic jinýho nevymyslíš

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 15:13

No jasný no, ale mě se taky nelíbí třeba když si necha nárůst vousy a taky se s nim hned nerozchazim a proste je to jeho telo a chapu to narozdíl od nej..@Popeladym

Popeladym
Kecalka 310 příspěvků 08.09.19 15:14
@ka2ka píše:
Holt se mu nelíbí zmalovaný holky, takže buď se maluj a najdi si jinýho nebo se nemaluj a zkus se k němu vrátit nic jinýho nevymyslíš

Tak nějak. Prostě se mu to nelíbí.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama