Reklama

Příkrm - zvracení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 14:28
příkrm - zvracení

Ahoj, někdy se mi stane, že dítě při snědení příkrmu nebo během jídla vše ihned vyzvrací, je to tím, že je přejedená, nebo ji třeba můžou dávit nitky masa? zvrací vaše děti taky občas po jídle? taky to vypadá tak děsivě?

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2846 příspěvků 01.09.18 14:42

Syn se poblil, když jsem se mu snažila vnutit kousky. Po této zkušenosti jsem poctivě mixovala, dokud nebyl připravený kousky přijmout. Mladší se poblil po špenátu a další čtvrt roku jsem mu ho nedala.
Rozhodně mi neblili s nejakou pravidelností. A to měli jako mimina reflux a po kojení ublinkavali i dvě hodiny.

vertunka
Závislačka 4618 příspěvků 01.09.18 16:17

Mě se poblily obě holky po prvním pár přírkmech v 5ti měsících. U obou jsem to odložila o 3 - 4 týdny a bylo to dobrý.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

„EvikuMiluna“ Verešová vyrazila na pohřeb Jana Kočky jako sicilská vdova

Modelka Andrea Verešová (38) se pyšní dokonalou postavou a ráda ji dává na... číst dále >

StarDance afterparty? Po prvním tanci se šlo do baru!

Včerejším večerem odstartovala devátá řada StarDance, kde se nám poprvé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >