Příkrm - zvracení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 14:28
příkrm - zvracení

Ahoj, někdy se mi stane, že dítě při snědení příkrmu nebo během jídla vše ihned vyzvrací, je to tím, že je přejedená, nebo ji třeba můžou dávit nitky masa? zvrací vaše děti taky občas po jídle? taky to vypadá tak děsivě?

Reakce:
Uživatel je onlineHelileli
Závislačka 3054 příspěvků 01.09.18 14:42

Syn se poblil, když jsem se mu snažila vnutit kousky. Po této zkušenosti jsem poctivě mixovala, dokud nebyl připravený kousky přijmout. Mladší se poblil po špenátu a další čtvrt roku jsem mu ho nedala.
Rozhodně mi neblili s nejakou pravidelností. A to měli jako mimina reflux a po kojení ublinkavali i dvě hodiny.

vertunka
Závislačka 4734 příspěvků 01.09.18 16:17

Mě se poblily obě holky po prvním pár přírkmech v 5ti měsících. U obou jsem to odložila o 3 - 4 týdny a bylo to dobrý.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >