Reklama

Co dítěti dávat- krmení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mona 1984
Nováček 5 příspěvků 28.08.18 16:32
Co dítěti davat

Dobrý den všem chtěla bych se informovat malímu jsou 3 týdny, nekojim jenom ho dokrmuju Bebou 1 v noci se mi hodně často budí že má hlad. Slysela jsem že beba je pro dítě slabá, můžu přejít na Sunar nebude to vadit když změním stravu děkuji za případné odpovědi.

Reklama

Reakce:

Ebbi77
Kecalka 448 příspěvků 28.08.18 16:37

Je úplně normální, že se ti prcek v noci budí. Má na to právo. Je ještě malinký. Bebu vyzkoušenou nemám. Jen Nutrilon a ten se mi neosvědčil. Mimi mělo zácpu. Přešli jsme na Sunar premium a super. Žádné zácpy, průjmy, nadýmání. Přejdeš z flašky na flašku. Jen se to nesmí měnit často. Na to nové mlíčko si mimčo musí zvyknout. Cca dej mu 3 týdny. :mavam:

bjetuschka
Závislačka 4638 příspěvků 28.08.18 16:40

Takhle maličký se ti bude budit v noci ať mu dáš jakékoli mléko. Takže jestli vyhovuje Beba, neměnila bych.

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 28.08.18 16:57
@Mona 1984 píše:
Dobrý den všem chtěla bych se informovat malímu jsou 3 týdny, nekojim jenom ho dokrmuju Bebou 1 v noci se mi hodně často budí že má hlad. Slysela jsem že beba je pro dítě slabá, můžu přejít na Sunar nebude to vadit když změním stravu děkuji za případné odpovědi.

Co je hodně často ? :think: já mám 17ti denního syna a kojím co 2-3h někdy i 5 ale to už musí být. U dcery jsme kojila klidně po 1,5hodine v 6ti nedělí.
Má na častý jídlo/pití nárok…v břiše si dítě vzalo co potřebovalo samo…teď se hold musí hlásit. Vydrz. Bude lip

Overlook
Kecalka 307 příspěvků 28.08.18 18:56

No ale na UM by mohl vydržet aspoň dvě hodiny, resp. dvě hodiny je minimum, aby neměl bolení bříška, to mi řekli v porodnici. To není jako kojení, že můžeš každou hodinu. Já bych klidně ten Sunar zkusila, max. to nepomůže, tak je to v tom případě asi jedno a zůstane mu Sunar, pokud mu jinak sedne. Chce to tak 14 dní než si zvykne.

Uživatel je onlineVerurizeckova
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 28.08.18 19:21

@Mona 1984 čauky, mám dvouměsíčního chlapečka, je taky na Beba 1 Optipro a v noci se mi budí 2×, je to normální… intervaly se prodlužují postupně, dřív se budil 3×. Za mě sunar ne, je v něm hodně sacharidů a brzo si tedy zvykne na sladkou chuť, kterou pak bude vyžadovat… Případně pokud vyloženě chceš změnu, tak za mě Babylove z DM…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >