Zavařování - etikety - lepidlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mysiceles
Kecalka 234 příspěvků 23.08.18 12:36
Zavařování - etikety - lepidlo

Holky, kdo zavarujete nebo tak..
Mám sice nazásobené sklenky od jogurtu ( konkrétně nejvíc opočenský ), ale když si chystám sklenky, vyvářím a strhávám etikety, došlo mi.. to lepidlo?? Musí to být docela utrejch, aby na skle drželo?? Jde mi o to, abych přesnídávky nakonec neměla jedovatější než jsem předpokládala :? Jsem zvyklá před zavarovanim sklenky nejprve vyvařit v kastrolu a pak sušit v troubě. Ale s tím lepidlem nevím teda :-/ jinak já vždy pouzivala spis koupené sklenky, hlavu atd.

Reakce:

HankaHK
Závislačka 4407 příspěvků 50 inzerátů 23.08.18 12:46

@Mysiceles tak prostě to lepidlo než sklenky vyvaříš odstraň a vyvařuj už čisté skleničky. Odstraníš buď benzínem, nebo potřít vrstvou tuku např. hera a pak po pár minutách setřít pap. utěrkou. Nevidím na tom nic složitého. ;)

sepru
Kecalka 226 příspěvků 23.08.18 12:48

Sundavala sem a lepidlo ostranila předtím. Použila jsem obyč. olej a gázu tou to šlo dobre

Mysiceles
Kecalka 234 příspěvků 23.08.18 12:54

Děkuji za super rady , fajn, tak to udělám, já právě nemám tucha co to může být za lepidlo jen si říkám asi nějaký pěkně silný držák tedy pěkná chemie a i o tak smrdí no a napadl mě líh ale radši patram čím to odstraňuje někdo kdo už to zná ať zbytečně neexperimentuju :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >