Zavařování - etikety - lepidlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mysiceles
Kecalka 238 příspěvků 23.08.18 12:36
Zavařování - etikety - lepidlo

Holky, kdo zavarujete nebo tak..
Mám sice nazásobené sklenky od jogurtu ( konkrétně nejvíc opočenský ), ale když si chystám sklenky, vyvářím a strhávám etikety, došlo mi.. to lepidlo?? Musí to být docela utrejch, aby na skle drželo?? Jde mi o to, abych přesnídávky nakonec neměla jedovatější než jsem předpokládala :? Jsem zvyklá před zavarovanim sklenky nejprve vyvařit v kastrolu a pak sušit v troubě. Ale s tím lepidlem nevím teda :-/ jinak já vždy pouzivala spis koupené sklenky, hlavu atd.

Reakce:
HankaHK
Závislačka 4439 příspěvků 50 inzerátů 23.08.18 12:46

@Mysiceles tak prostě to lepidlo než sklenky vyvaříš odstraň a vyvařuj už čisté skleničky. Odstraníš buď benzínem, nebo potřít vrstvou tuku např. hera a pak po pár minutách setřít pap. utěrkou. Nevidím na tom nic složitého. ;)

sepru
Kecalka 242 příspěvků 23.08.18 12:48

Sundavala sem a lepidlo ostranila předtím. Použila jsem obyč. olej a gázu tou to šlo dobre

Mysiceles
Kecalka 238 příspěvků 23.08.18 12:54

Děkuji za super rady , fajn, tak to udělám, já právě nemám tucha co to může být za lepidlo jen si říkám asi nějaký pěkně silný držák tedy pěkná chemie a i o tak smrdí no a napadl mě líh ale radši patram čím to odstraňuje někdo kdo už to zná ať zbytečně neexperimentuju :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >