Jaký jogurt pro miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aduska912
Kecalka 299 příspěvků 19.08.18 21:19
jaký jogurt pro miminko

Ahoj, jakou značku jogurt dáváte miminkům? hodně čtu, že holandii, ale tu u nás nemůžu sehnat, ani choceňský

Přečtěte si článek: Příkrmy a jak s nimi začít?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineLekninka91
Extra třída :D 10423 příspěvků 19.08.18 21:25

Pilos z Lidlu

-Sára
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 19.08.18 21:26

Jogurty z valasska.

mal.lucie
Stálice 95 příspěvků 19.08.18 21:28

také Pilos z Lidlu.

aduska912
Kecalka 299 příspěvků 19.08.18 21:31

a dáváte bílý,do kterého přidáte ovoce nebo kupujete rovnou ovocné?

Ennny
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 19.08.18 21:38

Holandii nebo pilos s Lidlu a tak do roku a půl sem nedochucovala ničím ;)

KamisB
Kelišová 6836 příspěvků 19.08.18 21:41

jakýkoliv selský. Ideálně nechutit. Dokud to tak bude jíst, tak nic nepřidávat ;)

Michalka80
Kelišová 5979 příspěvků 19.08.18 21:45

Pilos z lidlu 3,5 % tuku. Bily smetanovy (10 % tuku) mym detem nechutna. Take dlouho jedly bily jogurt bez niceho, vsichni z rodiny to vzdy obdivovali :lol: Jinak klasicky bile jogurty, pokud nejsou odtucnene, by mely byt plus minus vsechny stejne, neb musi splnovat vyhlasku. Takze bych se nebala dat jakykoliv. Horsi je to s ovocnymi jogurty, tam je kolikrat slozeni velice zajimave, bohuzel :? Btw, vsimli jste si, ze uz nejsou reklamy na jogurty, jako driv jich bylo plno… :nevim:

Ebbi77
Kecalka 449 příspěvků 19.08.18 21:47

Obyčejný bílý. :lol:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 19.08.18 21:51

@Michalka80 máš recht sem tam vidím na Kunín ale jinak nic moc, ikdyz je fakt že my teď ani moc nekoukame na TV :lol:

Pocahonta
Kecalka 225 příspěvků 19.08.18 21:55

Hollandii + občas to někdy prostřídám se Selským od Kunína. Dokud dítě jí, tak dávat pouze neochucené. U skoro čtyřleté střídám ovocnou Hollandii + Selský + Choceňský.

Jindriska88
Kecalka 233 příspěvků 19.08.18 22:05

Bílý kozí nebo ovčí jogurt z Pencina, dochucuji jen ovesnými vločkami.

lucynka25
Echt Kelišová 7930 příspěvků 1 inzerát 19.08.18 22:05

Nejlepsi jsou ty ve sklenicce,holandie atd..
Prvni dcera je milovala jen tak,ale ta deuha vubec,ani ochucene ani s nicim,asi ji vadi ta konzistence,jak se tahnou :nevim:
Takze jsem ji jednou dala ochutnat moji jogobelu a to je jediny co mi sni :zed:
Doktorka rikala,ze aspon neco..
Muzes zkusit i domaci jogurt,ten mas nejlepsi..ale ta moje taky ne :nevim:

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 19.08.18 23:01

já dávala oběma holkám Hollandii… mladší moc bílý nejel tak jsem míchala s mix čerstvým ovocem.

pet p
Stálice 100 příspěvků 20.08.18 07:54

Bio hollandii. Je vyrobená z mléka krav, které se pasou. Tudíž by měla obsahovat např. vitamín K2 oproti běžným jogurtům vyrobeným z mléka krav, které se neživí zelenou trávou.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >