Kolik toho sní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aduska912
Kecalka 295 příspěvků 21.08.18 14:23
kolik toho sní

Ahoj, kolik g masozeleniny nebo přesnídávky vám sní osmiměsíční děti?

Reakce:
Pocahonta
Kecalka 225 příspěvků 21.08.18 14:35

Co si pamatuji, tak maso zeleninového příkrmu kolem 220g, když mu ale něco chutnalo, tak třeba i 300g. Přesnídávky kolem 200g, ale spíše více.

dickys
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 21.08.18 14:41

Dávala jsem 190g skleničky. Vařila jsem domácí, jen jsem si to „davkovala“ do těch skleniček, takže jsem měla přehled :) Přesnídávky jsem teda nedávala, ty se s úspěchem nesetkaly, místo toho jsem dávala cerstve rozmixovane ovoce.

aduska912
Kecalka 295 příspěvků 21.08.18 14:47

dcera mi sní max pár lžiček(dobrovolně tak 4),vůbec mi nechce jíst,nevím co s ní mám dělat

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 21.08.18 14:47

V 8 měsících jsem byla ráda, když mi snědl aspoň 100g masozeleniny. Na konci 6m mi snědl víc to šplhal skoro k 200g pak přišel na pár měsíců útlum.

aduska912
Kecalka 295 příspěvků 21.08.18 14:48

dřive mi taky jedla o dost více a teď skoro nic

cookies321
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 21.08.18 14:52

Teď mám doma prcka a teď přes ty vedra trošku méně, ale jinak normálně velkou skleničku 230g a někdy i trošku více. Ovoce je to různé. Meloun, hruška, banan jsou u nás top.

Pocahonta
Kecalka 225 příspěvků 21.08.18 14:53

Co třeba vedra či zuby? Hlavní je dostatečný přísun tekutin… Jídlo se do nich násilím nenarve…

Popokatepetla
Závislačka 3189 příspěvků 21.08.18 14:56

Nikdy jsem nevážila, a jelikož jsem krmila dvojčata z jedné misky, tak jednou snědl víc ten, podruhý zas onen. Ty taky nemáš každý den stejně velký hlad.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >