Reklama

Kolik toho sní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 254 příspěvků 21.08.18 14:23
kolik toho sní

Ahoj, kolik g masozeleniny nebo přesnídávky vám sní osmiměsíční děti?

Reklama

Reakce:

Pocahonta
Kecalka 176 příspěvků 21.08.18 14:35

Co si pamatuji, tak maso zeleninového příkrmu kolem 220g, když mu ale něco chutnalo, tak třeba i 300g. Přesnídávky kolem 200g, ale spíše více.

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 21.08.18 14:41

Dávala jsem 190g skleničky. Vařila jsem domácí, jen jsem si to „davkovala“ do těch skleniček, takže jsem měla přehled :) Přesnídávky jsem teda nedávala, ty se s úspěchem nesetkaly, místo toho jsem dávala cerstve rozmixovane ovoce.

aduska912
Kecalka 254 příspěvků 21.08.18 14:47

dcera mi sní max pár lžiček(dobrovolně tak 4),vůbec mi nechce jíst,nevím co s ní mám dělat

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 21.08.18 14:47

V 8 měsících jsem byla ráda, když mi snědl aspoň 100g masozeleniny. Na konci 6m mi snědl víc to šplhal skoro k 200g pak přišel na pár měsíců útlum.

aduska912
Kecalka 254 příspěvků 21.08.18 14:48

dřive mi taky jedla o dost více a teď skoro nic

cookies321
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 21.08.18 14:52

Teď mám doma prcka a teď přes ty vedra trošku méně, ale jinak normálně velkou skleničku 230g a někdy i trošku více. Ovoce je to různé. Meloun, hruška, banan jsou u nás top.

Pocahonta
Kecalka 176 příspěvků 21.08.18 14:53

Co třeba vedra či zuby? Hlavní je dostatečný přísun tekutin… Jídlo se do nich násilím nenarve…

Popokatepetla
Závislačka 3079 příspěvků 21.08.18 14:56

Nikdy jsem nevážila, a jelikož jsem krmila dvojčata z jedné misky, tak jednou snědl víc ten, podruhý zas onen. Ty taky nemáš každý den stejně velký hlad.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >