příkrmy a tekutiny

9441
12.3.07 19:52

příkrmy a tekutiny

Ahoj,
potřebovala bych poradit. Mojí holčičce jsou 4 měsíce a paní dr. nám doporučila začít s příkrmy. Tak jsem se do začátku vybavila skleničkami z HIPPu, snad jí budou chutnat. Už jsem se tady dočetla o tom, s čím a jak začít. Jen jsem nikde nenašla (nebo možná přehlídla) jak to je s tekutinama. Když začne pomalu přecházet na zeleninové kašičky, kolik tekutin by tak měla denně vypít?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

269
12.3.07 21:09

Ahoj,
kolik tekutin přesně by malá měla vypít, to Ti neporadím. Určitě už nekojíš, takže já bych nabízela pití po jídle a mezi jídlami určitě. Záleží , kolik Ti malá toho vypije.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
12.3.07 21:38

Přesně tak nabízej pití vždycky po jídle a několikrát i během jídla. Každé dítě ale vypije něco jiného.Já jsem začala nabízet malé čajík jakmile jsme začali s příkrmy.Nejvíc toho vypije hned po jídle a potom hned po probuzení.Ale je to různé,někdy mi vypije 260ml čajíku za den a někdy sotva 60ml za den.Ale je důležité nabízet a nabízet.Někdy je větší žíža,někdy ne. Tak hodně štěstí.Ahojky

Zuzík+Anička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
12.3.07 21:42

No, na to existuje nějaký vzorec. Myslím, že se počítá 150ml všech tekutin na kg váhy. Počítáno s mlékem, vodou v polévce… prostě vše

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
9.4.07 00:40

Ahoj mám prosbu jestli by mi mohl poradit někdo kdo má zkušenosti s Frutapurou. Dostali jsme teď k velikonocům od švagrové dvě balení. Já jsem zatím malému nedávala ale manžel mu to jednou zkoušel ke sváče a říkal že je to dost kyselé a že se na to Vojtík pěkně šklebil. Ale snědl to (on totiž vždycky sní všechno a pořád by jen papal :roll: ) No a druhý den se trochu osypal takovou drobnější vyrážkou na bříšku-nevím jestli to bylo po té Frutapuře. Tak se chci zeptat jestli se to nemá náhodou ještě s něčím smíchávat? Malému je 9 měsíců a doktorka do 1roku nedoporučuje lepek takže takové jako ovesné vločky nebo dětské piškoty a tak, to nepůjde. Jedině jsem sehnala bezlepkové dětské piškoty. Tak prosím jestli by mi mohl někdo předat svojí zkušenost :P Děkuji Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
9.4.07 07:53

tz frutapuru bych zkusila dat do jine presnidavky kterou ji-maji male kelimky takze myslim ze by to mel prcek snist-jeden maly kelimek frutapury a jednu normos presnidavku.nebo do bileho jogurtu??? zkus co Ti bude jist

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
9.4.07 09:19

My Frutapuru s ničím nesmícháváme, malý ji sní v pohodě. I ostatní přesnídávky mi připadají, že mají podobnou chuť, ale to je spíš tím, že je tam buď málo, nebo žádný přidaný cukr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
9.4.07 09:30

Ahojky my papáme ovocné přesnídávky Hamánek a moc nám chutnají.TeĎ jsem koupila Frutapuru,ale proto že byla u nás v akci,jinak je dost drahá a nám na svačinu jeden kelímek nestačí.Takže spořádá hned dva a zatím v pohodě.Taky se mi zdá kyselejší oproti jiným přesnídávkám,ale malé chutná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama