Přikrývka

1762
30.7.08 11:47

Přikrývka

Ahoj holky,
můžete mi prosím napsat, pod čím spí vaše děti. Mají klasické peřiny (péřové), duté vlákno, ovčí rouno nebo něco jiného?
Díky,
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2301
30.7.08 12:01

ahojki, řekla bych pod ničím, věčně odkopaná :) Ale jinak má duté vlákno, přikrývku už velkou dospěláckých rozměrů, stejně jako postel. Má 3 roky, neumím vložit metřík. A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24840
30.7.08 12:11

Ahoj Halko, taky máme duté vlákno. Všichni. Nějak si neumím představit klasické peřiny, které nejdou jednoduše strčit do pračky… S ovčím rounem vlastní zkušenost nemám, ale prý jsou na něj slušné alergie… M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
435
30.7.08 12:15

Ahojky, my máme taky duté vlákno, můžu jenom doporučit, normálně klasickou velkou peřinu, předtím měly holky malé peřinky taky z dutého vlákna. Občas to hodím do pračky a není s tím vůbec problém, někdy je nechám vyvětrat na sluníčku a jdou vyvětrat mnohem lépe než moje péřové. tak at dobře vyberete. M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
486
30.7.08 12:45

My máme klasické peřiny..péřové..všichni :)..malý už má taky ten větší,klasický rozměr. (jako miminko měl duté vlákno) Já nevím,ale příjde mi,že pokud tam není nějaká alergie,tak to je celkem jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
30.7.08 13:15

Mladší je zatím v postýlce s malýma peřinkama ani nevím z čeho, spí v pytli, takže má deku spíš aby na ní mohl ležet :-) Starší spí pod pratelnou přikrývkou, takže asi dutý vlákno. Kupovala jsem :,-(y od Klinmamu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
30.7.08 15:35

My rodičové máme peří, holky mají duté vlákno a návštěvy taky…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama