Příliš široký penis

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 06:58
příliš široký penis

Zdravím dámy, řeším s aktuálním partnerem takový menší/větší problém :? Partner je až moc obdařený jak na délku tak na šířku, délka by ani nedělala problém, ale díky šířce se do mě nemůže ani za boha dostat :zed: zkoušeli jsme snad všechno. lubrikanty, pomalé roztahování, skleničku vína, prostě nic. Přitom vzrušená a uvolněná jsem, ale ta bolest je nesnesitelná :,( Jsem z toho nešťastná, už nevím jak s tím dál. Řešila jste to někdy někdo? Případně budu ráda za každou pomoc :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Térouš
Echt Kelišová 8588 příspěvků 01.03.19 07:11
@Anonymní píše:
Zdravím dámy, řeším s aktuálním partnerem takový menší/větší problém :? Partner je až moc obdařený jak na délku tak na šířku, délka by ani nedělala problém, ale díky šířce se do mě nemůže ani za boha dostat :zed: zkoušeli jsme snad všechno. lubrikanty, pomalé roztahování, skleničku vína, prostě nic. Přitom vzrušená a uvolněná jsem, ale ta bolest je nesnesitelná :,( Jsem z toho nešťastná, už nevím jak s tím dál. Řešila jste to někdy někdo? Případně budu ráda za každou pomoc :(
Řešila a skončilo to rozchodem. Nešlo to prostě
ontar
Ukecaná baba ;) 1682 příspěvků 01.03.19 07:34

Dej ho do oběhu…zasloužilé EMiminačky se o něho poperou… :cert:

iPodPrd
Kecalka 195 příspěvků 01.03.19 07:42

Jo, zažila :/ Šlo to jednou, když jsem byla namol - takže jsem z toho nic neměla a druhý den jsem se cítila jak po porodu. Taky to skončilo rozchodem, ale teď už má třetím rokem holčinu, ta ju musí mít :lol:

Valkýra88
Kecalka 414 příspěvků 01.03.19 07:44
@iPodPrd píše:
Jo, zažila :/ Šlo to jednou, když jsem byla namol - takže jsem z toho nic neměla a druhý den jsem se cítila jak po porodu. Taky to skončilo rozchodem, ale teď už má třetím rokem holčinu, ta ju musí mít :lol:
:lol: :lol: :mrgreen: :P
-Sára
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 01.03.19 08:04

Tak každá není tak úzká mě třeba široký penis vyhovoval .hlavne je to i o chlapovi jak si tu ženskou nazhavi ale pokud je baba poleno a leží jak dřevo tak má pak smůlu a nevrzne si

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 08:12

Měla jsem to samé a zlepšilo se to po prvním porodu. Po třetím porodu máme už spíš opačný problém. :roll:
Radila bych opravdu se hodně uvolnit, zkoušet různé polohy, dá se většinou najít taková, kde je to lepší. U nás to býval klasický misionář a nohy hodně od sebe + lepší to bylo v období kolem ovulace. Naopak zezadu na čtyřech bylo úplný tabu. To fakt hodně bolelo. Nezapomínat na předehru!! a mazat, mazat, mazat.
Partner ať je něžný, žádný drsně až nadoraz.

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 01.03.19 08:30

dřív jsme to měli podobně, sice ne tak dramaticky, ale občas to šlo ztuha :lol: po čtyřech porodech je to spíš naopak… takže bych radila buď rozejít, nebo to párkrát přetrpět, otěhotnět, porodit a pak už to půjde jako po másle ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 08:41

Byvaly ho mel 22/6. Nesla nam jen poloha na konicka, resp zadne divoke nadskakovani a on prirazet musel taky velmi opatrne, zadna divocina…
Po nem jsem mela partnera s normalnim rozmerem a sex jsem si uzila daleko vic, nemusel se clovek tolik hlidat…

honzek86
Kecalka 420 příspěvků 01.03.19 08:59
@ontar píše:
Dej ho do oběhu…zasloužilé EMiminačky se o něho poperou… :cert:

O tom žádná … a zasloužilí EMimiňáci se zase poperou o zakladatelku :palec:

zuracz1
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 01.03.19 09:01
@honzek86 píše:
O tom žádná … a zasloužilí EMimiňáci se zase poperou o zakladatelku :palec:

tak čekám kdy tu někdo flákne místní celebritu jestli nemá zájem:lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 09:08
@ontar píše:
Dej ho do oběhu…zasloužilé EMiminačky se o něho poperou… :cert:

Tak to si nemyslím, těch 21cm obvod je sice hezký na pohled, ale při sexu spíš na škodu :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 09:14
@-Sára píše:
Tak každá není tak úzká mě třeba široký penis vyhovoval .hlavne je to i o chlapovi jak si tu ženskou nazhavi ale pokud je baba poleno a leží jak dřevo tak má pak smůlu a nevrzne si

Musím říct že úzká taky nejsem,ale tohle je na mě asi opravdu moc :,( v minulém vztahu byl problém zase opačný, délka stejná nějakých 17 cm a obvod 12cm jestli se nepletu … A tam už jsem toho moc necítila :zed:

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Kelišová 6589 příspěvků 01.03.19 10:05

Pane doktore, co mám dělat, ženský mi říkají, že prý ho mám jak malé dítě.
Sestři, ověřte to.
Pane doktore, tak je to pravda, fakt ho má jak malé dítě, 51cm a 3,5 kila!!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 10:05

Třeba se to po miminku teda zlepší, ale co když nebudeme spolu nedej bože) a já zase narazím na tenký :nevim: Miminko samozřejmě plánujeme, ale není kam spěchat :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama