Příliš vysoké nároky?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.10.21 21:51

Příliš vysoké nároky?

Ahoj všichni.. mám problém, co se týče milostných vztahů a nevím, jak se z toho dostat :(. Jsem obyčejná holka, je mi 24 let a občas mám hrozné pocity. Byla jsem zvyklá už od svých 15ti let být ve vztahu. Po skončení toho prvního jsem asi po půl roce našla nového přítele. Rozešli jsme se, když mi bylo skoro 22. A teď? Už asi 2,5 roku nikoho nemám:( cítím tlak ze strany rodiny, je mi divně, protože všechny kamarádky v mém věku někoho mají, některé jsou zasnoubené a některé dokonce plánují děti nebo je mají. Vím, že mám stále čas, jen mám trochu problém si uspořádat v mé hlavě, že je to v pořádku být chvíli sama. Také vím, že čím víc budu vztah vyhledávat, tím méně pravděpodobné je, že ho naleznu. Dokonce jsem zabloudila na seznamku a šla na pár schůzek, ale nikdy nic nevyšlo. Víte, hledám muže, se kterým tam bude jiskra, který se mi bude líbit a zároveň si s ním budu mít, co říct. Problém často bývá v té fyzické přitažlivosti. Nevím, čím to je, ale opravdu se mi líbí jen málokdo:(. Strašně ráda bych to změnila, ale ta jiskra tam prostě není :nevim:. Víte, myslím třeba ty motýlky v břiše, chuť být s onou osobou, chuť mu napsat, chuť se ho dotknout, dát mu pusu.. myslíte, že toho chci moc?
Snažím se věnovat se škole, práci, přátelům a svým zájmům, jenže stejně pokaždé když večer přijdu do prázdného bytu, něco mi chybí.. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65165
25.10.21 22:00

Moc na to myslíš. zvolni..až to nebudeš čekat, tak se ten tip top chlap objeví :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10343
25.10.21 22:03

Rodina muze byt rada, ze jsi zdrava, samostatna. V 24 letech se mlada zena ma pravo hledat, vetsina vrstevnic prece teprve konci vysokou skolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
25.10.21 22:56

Jsi v nejlepším věku. Užívej si hledání, randění. Závidím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3194
26.10.21 00:14

Je klidně možné, že hledáš prince na bílém koni… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
26.10.21 00:36

Myslím si, že když budeš vyhledávat na seznamkách, tak je malá pravděpodobnost, že zažiješ motýlky v břiše. Protože je to moc “na sílu”. Nejlepší je, když se s někým setkáš někde venku, na akci, kdekoliv a je to tam od první chvíle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
26.10.21 06:40

Motýlky v břiše může potkat i na seznamce, proč ne. Mně se to taky stalo. Ale jsem o generaci dal :) Jinak v tomhle věku si dělej sama co chceš a hledej koho chceš. Rodina by ti do toho neměla mluvit. Přeci nebudeš s někým, kdo ti nevyhovuje, jen kvůli rodičům

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
26.10.21 07:13

Pokud hledáš opravdu krásnýho a charizmatickýho chlapa, co nabízíš ty? Dost často vidím kolem sebe přehnané nároky lidí, kteří jsou sami často o několik levelů níže. Další problém je ten, že atraktivní lidé jsou většinou povrchní a o partnera se nestarají, protože ví, že v zástupu je dalších deset, kterým se podlomí kolena, jen se na ně usměje… :think: Snížení laťky bývá správnou cestou u chronicky hledajících lidí. Méně atraktivní protějšky jsou často mnohem lepšími partnery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.21 07:21

@Veselej kluk ano, já s tebou na jednu stranu souhlasím.. ale na druhou stranu přece člověk nemůže být s někým, kdo se mu nelíbí :nevim:. Jasně, často se stává, že potkám kluka, u kterého vím, že by mi snesl modré z nebe, jenže když tam není žádný chtíč a náklonnost z mé strany, tak mi to přijde marné.. co se třeba týče sexu, tak je tohle dost důležité podle mě.
Já nehledám vyloženě atraktivní protějšek, jde mi spíše o ten pocit s tím člověkem, který popisuji výše..

• Citovat
  • Nahlásit
303
26.10.21 07:32
@Anonymní píše:
@Veselej kluk ano, já s tebou na jednu stranu souhlasím.. ale na druhou stranu přece člověk nemůže být s někým, kdo se mu nelíbí :nevim:. Jasně, často se stává, že potkám kluka, u kterého vím, že by mi snesl modré z nebe, jenže když tam není žádný chtíč a náklonnost z mé strany, tak mi to přijde marné.. co se třeba týče sexu, tak je tohle dost důležité podle mě.
Já nehledám vyloženě atraktivní protějšek, jde mi spíše o ten pocit s tím člověkem, který popisuji výše..

Nikdo neříká, že máš mít kluka, co vylezl z popelnice. Líbit se ti musí. Ale můžeš pracovat se svou hlavou a ty nároky snížit, nemusí to být vždy TOP. Takových lidí je prostě strašně málo a většinou nestojí z výše uvedených údajů za nic. A to ještě musíš navíc i ty být TOP, když už tedy… S atraktivními protějšky je prostě život opravdu těžký a často je to jen trápení.
Ber to i tak, že vnější atraktivita časem upadá u každého a co pak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1563
26.10.21 07:41
@Anonymní píše:
ano, já s tebou na jednu stranu souhlasím.. ale na druhou stranu přece člověk nemůže být s někým, kdo se mu nelíbí :nevim:. Jasně, často se stává, že potkám kluka, u kterého vím, že by mi snesl modré z nebe, jenže když tam není žádný chtíč a náklonnost z mé strany, tak mi to přijde marné.. co se třeba týče sexu, tak je tohle dost důležité podle mě.
Já nehledám vyloženě atraktivní protějšek, jde mi spíše o ten pocit s tím člověkem, který popisuji výše..

Na sílu snižovat nároky podle mne nefunguje. Jediné co mě napadá je zkusit dávat trochu delší šanci těm, kteří by „skoro“ byli ti praví, každý se nepředvede v plné parádě hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
26.10.21 07:58

Ne, nemyslím si, že máš vysoké nároky
Ne, nemyslim si, že být 2 roky sama je nenormální nebo vzácné

Nepotkat nikoho 2-3 roky je běžné :hug:
Navíc Covid tomu minulý rok moc nenahrával

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
26.10.21 08:00
@catch-22 píše:
Na sílu snižovat nároky podle mne nefunguje. Jediné co mě napadá je zkusit dávat trochu delší šanci těm, kteří by „skoro“ byli ti praví, každý se nepředvede v plné parádě hned.

Souhlasím, tak to bylo myšleno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.21 09:44

Vubec nesnizuj ze svych naroku a nejakych reci o tom ze jsi narocna atd.si nevsimej!!!Ja zkousela zkusit schazet se s chlapem ktery se mi nelibi a skoncilo to tak ze jsem se mu v posteli rozbrecela protoze me nepritahoval a sex s nim se mi pricil 🙄 no trapas. Proste jakmile chlap neni vysokej a svalnatej tak proste nemam zajem! Ty taky urcite neslevuj ze svych naroku! Radsi bud sama nez si neco nalhavat a ve finale se s clovekem ktery te nepritahuje budes trapit vic nez kdyz jsi ted sama.Me přijde ze jen chlapi dokazou byt s zenou ktera se jim nelibi ;) ale my zeny to moc nedokazeme…Je ti 24 let jdi jeste hodne mlada ;) Ja taky v tvem veku byla sama a uzivala si.Byla jsem i na seznamkach a nikdy me zadny muz tam nezaujal, zadna jiskra nic…Az ve 30 letech nahodne a na miste kde bych to necekala jsem potkala krasneho svalovce dle meho gusta :srdce: a byla to laska na prvni pohled :srdce: Mame spolu skoro dvoulete dite :srdce: Takze nebud smutna on se ten tvuj vysneny urcite taky objevi :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
67564
26.10.21 09:50
@Veselej kluk píše:
Nikdo neříká, že máš mít kluka, co vylezl z popelnice. Líbit se ti musí. Ale můžeš pracovat se svou hlavou a ty nároky snížit, nemusí to být vždy TOP. Takových lidí je prostě strašně málo a většinou nestojí z výše uvedených údajů za nic. A to ještě musíš navíc i ty být TOP, když už tedy… S atraktivními protějšky je prostě život opravdu těžký a často je to jen trápení.
Ber to i tak, že vnější atraktivita časem upadá u každého a co pak?

a tu přitažlivost, sex tam nahodis jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat