Případ sraženého pejska

1929
21.8.15 14:01

Případ sraženého pejska

Ahoj holky, co jste také přispívaly do původní diskuze, dnes ráno jsem zjistila, že je smazaná… Co se stalo? Zaznamenala jsem odkaz na reportáž na Nově a následný nárůst příspěvků, přečíst jsem je ale už nestihla. Jako že to měla být „hra na city“? Nebo si Nova upravila příběh k obrazu svému? Docela by mě to zajímalo, tyhle novácký zvířátkový příběhy na konec mě vždycky hrozně dojmou, ale z tohohle jsem trochu na rozpacích…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16810
21.8.15 14:05

Nechápu, nechápu to dnešní emimino, dřív se na žádost zakladatele max zamkla diskuze. Dneska je tu mažou jak na běžícím pásu! :cert: :cert: už mě to nebaví, každej tu nemůže být přilepený 24h denně a štve mě, že snad každou druhou diskuzi, co jsem si rozečetla inteligentní admini mažou. nechápu. taky by mě to třebas zajímalo. Proto by mě zajímal i důvod, proč mažete diskuze jak na běžícím pásu? @admin?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38914
21.8.15 14:06

@Martinik někdo tam dal odkaz na novu. Majitelem pejska má být invalida s příjmem cca 6 tisíc Kč, který nemá peníze na operaci a měsíční pobyt pejska u veterináře za 60 tisíc a pejsek je jeho JEDINÝ společník.

Přitom tady téma o pejskovi založila jeho přítelkyně, která na partnera pobírá příspěvek na péči, štěňátko měla bez vodítka u rušné silnice a operace se snad dala zvládnout i na jiné (méně prestižní) klinice za třetinovou cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38914
21.8.15 14:06

@araw na mazání diskuzí se teĎ adminů taky ptám, tak jsem zvědavá na odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sunshinegirl
21.8.15 14:09
@lucenka píše:
@Martinik někdo tam dal odkaz na novu. Majitelem pejska má být invalida s příjmem cca 6 tisíc Kč, který nemá peníze na operaci a měsíční pobyt pejska u veterináře za 60 tisíc a pejsek je jeho JEDINÝ společník.Přitom tady téma o pejskovi založila jeho přítelkyně, která na partnera pobírá příspěvek na péči, štěňátko měla bez vodítka u rušné silnice a operace se snad dala zvládnout i na jiné (méně prestižní) klinice za třetinovou cenu.

Svého psa bych nikdy nenechala operovat na méně kvalitní klinice jen proto, že nemám peníze. Věřím, že se peníze sehnat dají a můj pes pro mne byl vším. Taky nechodím k druhořadým felčarům. Takže se pánovi nedivím, že našel tu nej kliniku v okolí.

• Nahlásit
  • Citovat
47636

@Martinik jo hra na city, nova odvysílala příběh jak chudák invalida má jen 5000 a operace stála 60 000 a dne před tady psala jeho přítelkyně že platili 60 000 i když jinde by psa operovali za 20 000? No ona nepracuje bere PnP, asi i další dávky takže takový chudáci zase nejsou, navíc to že nechali štěně bez vodítka u silnce :roll: :roll: No je mě jasné proč se to nechalo smazat :lol:, nesnášim citové vydírání a ještě je tak hloupá a založila dne před diskuzi, asi čekala peníze a když to neklaplo tak šup a do novy :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3310

U té původní diskuze je napsáno, že byla smazána na žádost zakladatelky… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47636
21.8.15 14:11

@januschka proč pak asi :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3310
21.8.15 14:12

@Markéta80 přesně hra na city…já si spíš myslím, že ze strany Vittonky (nebo jaký byl ten nick) to byla možná snaha o podvod a invalida skutečně žádnou přítelkyni nemá (jen můj dojem)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3310
21.8.15 14:13
@Markéta80 píše:
@januschka proč pak asi :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1929
21.8.15 14:13
@januschka píše:
U té původní diskuze je napsáno, že byla smazána na žádost zakladatelky… :think:

To mě taky napadlo, že to nechala smazat sama zakladatelka… Teda je to fakt divný, docela by mě zajímalo, jestli na to přišli sami, že budou na Nově prezentovat ten případ takto, dneska lidi ze solidarity posílají peníze fakt na leccos, obzvlášť když se to týká zvířátka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sunshinegirl
21.8.15 14:14

Tak zaprvé vůbec nevíme, zda ta slečna patřila k pánovi, nebo to byla potvora co se přiživila a přitom pán je sám jen s pejskem. Zadruhé jestli bere osm tisíc příspěvek na ošetřovanou osobu, on bere šest tisíc důchod, tak mají čtrnáct tisíc pro dva dospělé lidi co třeba platí nájem a inkaso…to jim toho fakt moc nezbyde.

• Nahlásit
  • Citovat
1929
21.8.15 14:16

Jinak souhlasím se @sunshinegirl za mého mazlíčka by mi taky nebylo líto peněz, akorát nevím, jestli bych pak měla žaludek na to, abych zkoušela sehnat peníze takovýmhle způsobem. No asi si řekli, že když někdo dá, tak dá, nakonec je to rozhodnutí těch případných dárců…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47636
21.8.15 14:16

@januschka to si nemyslim, jen nova něco vynechala :mrgreen: zkusila emimino a když z toho nic nebylo tak zavolali novu, ale nova potřebuje doják takže ideálně invalida na pokraji bídy, hm z čeho chce uživit psa :lol:. pes bude mít doživotní následky, kdo ví jak vůbec bude chodit :? a další léčba se ještě vyšplhá :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sunshinegirl
21.8.15 14:17
@Martinik píše:
Jinak souhlasím se @sunshinegirl za mého mazlíčka by mi taky nebylo líto peněz, akorát nevím, jestli bych pak měla žaludek na to, abych zkoušela sehnat peníze takovýmhle způsobem. No asi si řekli, že když někdo dá, tak dá, nakonec je to rozhodnutí těch případných dárců…

Já bych klidně škemrala…jen kvůli vlastní hrdosti bych pejska nenechala umřít, nebo operovat někým, kdo není dobrý. Prostě pes na prvním místě, stáhla bych ocas mezi nohy, sklopila uši a prosila a prosila…protože pejskaři ví, že pes je na prvním místě a určitě by mne pochopili a nevyčítali a třeba přispěli.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama