Připadám si divná

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.10.21 17:39

Připadám si divná

Zdravím, nechci se srovnávat s ostatními, ale připadá mi, že jsem strašně přecitlivělá. Asi tak před víc jak půl rokem mi zemřela mamka. Všichni mí příbuzní se s tím srovnali jen já ne. Není to tak, že bych furt brečela když si na ní vzpomenu, ale prostě mě strašně stresují okolnosti s tím související. ale docela mě to štve nejsem jediný člověk, kterýmu někdo zemřel na světě se dějí i horší věci. Všichni kolem mě prostě jdou dál jen já se utápím v minulosti

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23698
18.10.21 17:44

:hug: :hug: přecitlivělá rozhodně nejsi. Maminku má člověk jenom jednu. A než přejde nejhorší bolest a člověk se s odchodem nejbližších smíří, tak to trvá klidně víc než rok. Dej tomu čas :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26163
18.10.21 17:45

Kolik ti je? Ono každý tohle nese jinak, mojí mamce když umřela mamka (moje babi), tak se mamka na několik měsíců sesypala, nebyla schopná ani nic vyřizovat, vyklízet byt, chodit do práce. Jinak je to silná ženská co si v životě poradila s hromadou problémů, ale tohle ji sebralo. Chce to čas, ten to zahojí nejlíp a pokud máš pocit, že to sama nezvladas, tak není ostuda jít to probrat s odborníkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 17:46

@divine woman děkuji, tohle mi trochu dodalo sílu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 17:48

@Kriss Tina děkuji, je mi 16 let, proto mě to hodně mrzí, skvěle jsem si s ní rozumněla

• Citovat
  • Nahlásit
1015
18.10.21 17:48

Když mě zemřela maminka také jsem se nemohla stím dlouho smířit a když zemřel manžel bylo to ještě horší nejednou jsem si připadla strašně opuštěná přesto že mám tři dospělé děti. Ale všechno chce svůj čas. Neboj se přijde i tvůj čas kdy vše překonáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26163
18.10.21 17:50
@Anonymní píše:
@Kriss Tina děkuji, je mi 16 let, proto mě to hodně mrzí, skvěle jsem si s ní rozumněla

No tak dokonce, v tomhle věku je to extrémní šok, jsi ještě dítě. Žádný puberťák na tohle není připravený, kdyby to bylo třeba 40+, tak už s tím tak nějak počítáš, ale ve tvém věku moc lidí o rodiče nepřichází. Určitě nejsi divná, jsi normální holka, potřebuješ čas :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
185
18.10.21 18:17

Já si myslím že neexistuje „ideální“ doba truchlení. Prostě to má každý jinak. Nevyčítej si že jsi z toho špatná déle než ostatní, to není nic za co by ses měla stydět. Dej si tolik času kolik budeš potřebovat :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3586
18.10.21 20:17

Divná nejsi, v 16 jsi ještě dítě :(… V tomto věku přijít o maminku, to si vůbec nedovedu představit… Mně zemřela v mých 39, v podstatě náhle a nikdo to nečekal… Půl roku potom - to je nic, ten první celý rok je asi nejhorší…postupně je to lepší. ;) člověk ale nezapomene nikdy, to ani nejde :,(

Důležité je, jestli v tvém věku máš u sebe blízkou osobu, které se můžeš svěřit - v podstatě a čímkoliv… :hug:

Posílám ti hodně sil :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
19.10.21 15:26

To je v pohodě. Umřela ti máma, není to ani moc dlouho, je normální, že jsi se s tím ještě nesrovnala. Ono smířit se se smrtí hodně blízkého člověka asi stejně úplně nejde. A navíc píšeš něco o souvisejících okolnostech. Mohu se jenom domnívat, že asi máš pocit, že smrti třeba šlo zabránit? Nebo něco podobného? To je vlastně nedůležité. A že se s tím ostatní srovnali, to vůbec nic neznamená. Jim neumřela máma. Moc soucítím, taky už nemám mámu, a stále někdy, když si na ni vzpomenu, nebo mi dojde, že už ji nikdy neuvidím živou, je mi do breku. Nejsi vůbec divná, máš velmi přirozené reakce :kytka: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
528
19.10.21 16:27

Zakladatelko, nejsi vůbec divná :hug: Potkala Tě jedna z nejtěžších životních situací, bude trvat než se s tím jakžtakž nějak srovnáš.

Posílám objetí :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat