Přípava UM

7.4.17 20:29

přípava UM

Maminky poraďte jak připravovat UM na delší pobyt mimo domov. Je možné si připravit mléko doma a dát do termoobalu, či je lepší si vzít vodu do termosky, mléko do dávkovače a až je potřeba tak namíchat? Jaké máte zkušenosti? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

69639
7.4.17 20:31

@16zari1987 Lepší je horká voda do termosky, studená do lahve, mlíko do dávkovače a vyrobit na místě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24396
7.4.17 20:32

Rozhodně míchat až před krmením.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24Martina
7.4.17 20:33

Přesnou dávku vody(teplejší, ne horkou) do termosky, um nasypat do lahve. Potom jen zalit, zamichat a je to. Při delší cestě, davky um do krabičky, odmerku, v termosce tepla voda, pote odebrat počet um, zaliju a je to :)

• Nahlásit
  • Citovat
6212
7.4.17 20:33

Vždycky připravovat čerstvé, nikdy nemíchat dopředu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12570
7.4.17 20:34

@16zari1987 pokud vím, že bude prcek jíst třeba za hodinku, tak si troufnu ho namíchat teplejší a pak dát. Ale jinak termoska, dávkovač. ani nenosím stuhdenou vodu. Naliju do flaštičky, nechám na vzduchu chvíli vychladnout, dám mléko a už se jí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.17 21:07

Mám pět měsíců staré holky a dělám to tak že mléko nosím v malé krabičce, horká voda v termosce a studená v malé lahvi. A jsem připravená krmit kdekoli a kdykoli. jelikož holky kolikrát ji každá jinak tak jsem připravená pořád. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
7.4.17 21:33

Neuchovavat teplé mléko. V krajním případě bych namíchala mléko a zchladila a před použitím ohřála, ale tebou navrhovaná varianta, teplé mléko v termoobalu, je ta nejhorší varianta, živná půda pro bakterie.
Do termosky jsem dávala vařící, do láhve zchlazenou převařenou, do dávkovače odměřený prášek, smíchala těsně před použitím. Pak už jsem měla vychytání, kolik ml té horké, kolik doplnit studené, aby to bylo akorát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
9.4.17 14:24

Teplou vodu do termosky, studenou do flašky a UM do dávkovače. Pak nalijete do flašky teplou vodu, trochu studené, zamícháte prášek a přidáte buď teplou nebo studenou vodu, aby to bylo akorát. Míchala jsem lžičkou, protože když jsem tím třepala, nadělaly se bublinky a pak měl syn bolesti břicha. Namíchané UM předem hrozně smrdí a nemá se to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama