Připínací penis

2
9.9.21 20:12

připínací penis

Bohužel se neodvažuji na toto téma s nikým bavit, tak volím tuto diskuzi.
Manžel mi naznačil, že by se mu asi líbilo, kdybychom si zpestřili sex připínacím penisem. Tedy, že bych si to navlíkla na sebe a strkala ho do něj.
Jsem z toho naprosto v rozpacích a nevím jak se k tomu postavit.
Do teďka jsem ani nevěděla, že je něco takového pro hetero muže zajímavé.
Nevím jestli něco takového zvládnu já.
Máte s tím nějakou zkušenost? Stalo se vám už to taky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
591
9.9.21 20:16

Tak tohle je hodně uchylné, zvedá se mi zaludek :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1448
9.9.21 20:22

Né to se mi fakt nestalo.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10877
9.9.21 20:23

Pro hetero muze to fakt zajímavý není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
450
9.9.21 20:30

Jenom jsem to přečetla a šly na mě mrákoty. Že bych měla ojiždět svýho muže připínákem, si vůbec nedokážu ani představit.
Ale proti gustu…. :mrgreen:
Nebude skrytý gay?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2082
9.9.21 20:31

Pro hetero může?.. Promluvila bych si s ním o jeho orientaci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
9.9.21 20:35

Kazdopadne nam pak dej vedet jak to dopadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2846
9.9.21 20:36
@JancaS84 píše:
Pro hetero muze to fakt zajímavý není.

Něco v tom smyslu jsem chtěla napsat, manžel má nějaké skryté sklony. Může být utajený homo/bi sexuál nebo prostě subík/masochista.
Kromě toho homosexuála bych v tom neviděla tragédii, pokud je bi a vybral si tebe, tak nevěra s chlapem je prvděpodobná a nepřijatelná asi jako s jinou ženou.
Viděla bych jako plus že se ti s tím svěřil. To znamená jednak že mezi sebou máte velkou důvěru a druhak to, že to chce řešit s tebou, takže asi nevěru či odchod v plánu nemá.
Otázka je, zda se dokážeš přemoct nebo si to třeba i užít a nezískáš tím k němu odpor.

Upřímně: Stydím se trochu za svůj omezený přístup, ale mě jako 100% sub by něco takového v úvahu nepřišlo, přestala bych si ho vážit už jen z té představy a už by mi navždycky vrtalo hlavou, jestli to někde s někým vyhledává když to doma nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5610
9.9.21 20:43

Nikdy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23448
9.9.21 20:45

Tohle vůbec nemusí znamenat a většinou ani neznamená, že je ten muž homosexuál! Muži milují dráždění prostaty. Zkuste dát svým mužům prst do zadku a uvidíte, co to s nimi udělá. Budou stříkat jak zběsilí hned, co jim tam dáte prst. Jeden muž to po mně chtěl - objíždění jeho zadku připínákem a je to 100% heterosexuál. Pravdou ovšem je, že měl složité dětství a to v něm zanechalo to, že byl rád v posteli submisivní. V životě byl ovšem hodně dominantní. Většina mužů tuto praktiku odmítá, protože je tzv. „teploušská“.

Příspěvek upraven 09.09.21 v 20:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18926
9.9.21 20:47
@Mayaa007 píše:
Tak tohle je hodně uchylné, zvedá se mi zaludek :?
:poblion:
Ať si pán najde muže gaye.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
9.9.21 20:47
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
9.9.21 20:49

Potvrzuji, že tato představa se může líbit i heterákům. Jde o to si zkusit prohození rolí.

Chápu mrákoty a zvedání žaludku zdejších ctnostných žen :) :) Máte 100 bodů za morálku a mravní čistotu. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
9.9.21 20:51

@pouzitychlap ty jsi už použitý, tak předpokládám žes to již vyzkoušel, jaké to bylo? :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4165
9.9.21 20:55

Holky nektere byste se divily kolik muzu ma rado drazdeni prostaty vibratorem v zadku, i pripinakem :)) nic divneho na tom neni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat