Zachovalý padesátník

23448
9.9.21 19:56

Zachovalý padesátník

Dobrý večer, zdravím vás.
Téma zakládám, protože si chci s vámi popovídat o mužích, kteří mají 50 let a jsou zachovalí.
Ještě před 12ti lety jsem měla ráda vrstevníky a muže, kteří byli ode mě třeba o tři, čtyři roky starší. Je mi 35+.
Potom se vše změnilo. Poznala jsem muže, kterému je dnes 51 let a dodnes na něj nemohu zapomenout. On je 190 cm vysoký, váží 90 kg a vypadá úžasně. Druhý muž, který mě takto ovlivnil byl jeden důstojný, ženatý pan na ředitelské pracovní pozici v roce 2013, tenkrát mu bylo 58let a též je vysoký, postavou atletický.
Třetí muž, který mě ovlivnil je nyní též skoro padesátník, ten je tedy povoláním traktorista, plešatý, obézní, měří 168cm, ale má charisma.
Jiné padesátníky vnímám jako staré dědy a nic mi neříkají.
Vzrušují vás zachovalí padesátníci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17185
9.9.21 20:02
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1858
9.9.21 20:05

Trapárna s obézním traktoristou už tu dlouho nebyla, aspoň týden :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23448
9.9.21 20:08
@Kutil Tom píše:
Trapárna s obézním traktoristou už tu dlouho nebyla, aspoň týden :roll:

V jednom tématu se řešil dnes a já jsem o něm nezačala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22829
9.9.21 20:08

Zatím ne, ale brzy asi budou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33220
9.9.21 20:16
@Klopotkova píše:
Dobrý večer, zdravím vás.
Téma zakládám, protože si chci s vámi popovídat o mužích, kteří mají 50 let a jsou zachovalí.
Ještě před 12ti lety jsem měla ráda vrstevníky a muže, kteří byli ode mě třeba o tři, čtyři roky starší. Je mi 35+.
Potom se vše změnilo. Poznala jsem muže, kterému je dnes 51 let a dodnes na něj nemohu zapomenout. On je 190 cm vysoký, váží 90 kg a vypadá úžasně. Druhý muž, který mě takto ovlivnil byl jeden důstojný, ženatý pan na ředitelské pracovní pozici v roce 2013, tenkrát mu bylo 58let a též je vysoký, postavou atletický.
Třetí muž, který mě ovlivnil je nyní též skoro padesátník, ten je tedy povoláním traktorista, plešatý, obézní, měří 168cm, ale má charisma.
Jiné padesátníky vnímám jako staré dědy a nic mi neříkají.
Vzrušují vás zachovalí padesátníci?

Bohužel těch padesátníků, kteří by stáli za hřích, znám málo… :)

A problém je i s tou psychikou, v tomhle věku začínají být otravní, brblají, skuhrají, čest výjimkám…

Proto si některé ženy v tomhle věku už raději pořizují psy - kocoury jako příjemnější společníky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1511
9.9.21 20:20
@Kutil Tom píše:
Trapárna s obézním traktoristou už tu dlouho nebyla, aspoň týden :roll:

To teda! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2316
9.9.21 20:21

Když bude vypadat jako Martin Myšička anebo Pavel Řezníček, tak fajn :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1511
9.9.21 20:21

Chci vidět jeho charisma :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1511
9.9.21 20:22
@free333 píše:
Bohužel těch padesátníků, kteří by stáli za hřích, znám málo… :)

A problém je i s tou psychikou, v tomhle věku začínají být otravní, brblají, skuhrají, čest výjimkám…

Proto si některé ženy v tomhle věku už raději pořizují psy - kocoury jako příjemnější společníky…

To je pravda, s tou psychkou souhlasím do puntíku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22829
9.9.21 20:23

A vůbec, kecám. Mým platonickým idolům už pade dávno bylo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
9.9.21 20:24

Ten popis traktoristy je epesni :potlesk: mohli by podle nej udelat postavicku do South Parku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3904
9.9.21 20:28

50 tník až 54,5 by mi nevadil. Občas vídám opravdu frajery.. podmínka je, že musí mít svoje zuby 8).. použít, vyždímat a zahodit 8) :oops: … no ale teď jsem poslušná panička, takže sbkrásným padesátníkem jen v představách … stejně ho maj většinou poloměkkýho 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11637
9.9.21 20:28

Mne na padesatnicich neprijde nic tak hroznyho. Asi ze mi je pres 40 a pohybuju se hlavne mezi sportovci :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53923
9.9.21 20:29

Traktorista co je obézní, problémy v sexu to musí být fakt charisma. každý to asi vidí v něčem jiném :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat