Přípravek MACA a snažení se otěhotnět

1575
9.12.13 18:14

Přípravek MACA a snažení otěhotnět

Ahoj. Už skoro dva roky se snažíme o miminko, ale pořád se nám to nedaří. Já jdu příští týden na laparoskopii a muži jsem koupila MACA v kapslích. Chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9.12.13 19:16

@lenusek11111 u nás zabrala :) po měsíci bráni jsem byla v tom :)
Přeju at se co nejdřív zadaří :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
9.12.13 19:18

Ahoj nevím jestli ti pomůžu. Maca bereme oba dva první měsíc dneska měla přijít potvora ale nedorazila. Zítra když se nic nezmění zkusím testnou. Ale určitě bys měla jist i ty. Bylo mi to kamarádkáma doporučeno. Ony otěhotnělyale jestli to bylo tím to nevím :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1575
9.12.13 19:26

Že by se to podařilo? Já jsem brala půl roku nosifol, pak jsem byla na hormonální léčbě 3.měsíce a stejně nic.Tak jsem muži nasadila tyto vitamínky a uvidíme. :)

@Lukeskatka píše:
Ahoj nevím jestli ti pomůžu. Maca bereme oba dva první měsíc dneska měla přijít potvora ale nedorazila. Zítra když se nic nezmění zkusím testnou. Ale určitě bys měla jist i ty. Bylo mi to kamarádkáma doporučeno. Ony otěhotnělyale jestli to bylo tím to nevím :))

Já jsem četla, že spermijky se po MACA tzv. zlepší až za 3.měsíce. Zkus zítra testnout. A jestli se budeš chtít pochlubit, tak dej vědět. Zvědavost je velká. Já už se bojím už i té laparoskopie. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
9.12.13 19:39

Taky jsem četla ze první zlepšení přichází až po třech měsících, ale co my víme co se tam děje. Myslím ze když to budete brát poctivě tak už i mírně zlepšení může pomoci :) neboj. Určitě to bude dobrý. Já Teda na laparoskopii nebyla tak nemůžu posuzovat. Chce to být hlavně v klidu. Vím že se mi to lehce říká… :( určitě když tak hodím výsledek. Kamarádka mé doporučila pro oba ty Maca a ještě pro mě selezink jestli ti to ještě pomůže :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
9.12.13 19:48

Ahoj, brali jsme ho taky přítelem. přítel měl špatný spg a po třech měsících se mu zlepšil a teď jsem v 6.měsíci :-), ale buhví, zda za to může MACA :-) jěště jsem mu naordinovala SELZINK

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1575
9.12.13 20:24

Popravdě řečeno, já už jsem z těch různých preparátů úplně hotová. Nepociťovala jsem na sobě nějaké změny. Spíše naopak mi to zruinovalo cyklus a já měla i ms slaboučkou. Takže jsem se na to vykašlala a teď jsem nasadila muži tu MACU.Tak ji zkusím brát také já a uvidíme. Na laparoskopii jdu 18.12.,takže tím už nic neztratím. Za jak dlouho vaše kamarádky po tom, co braly MACU otěhotněly? 8o

@veverka87 píše:
Ahoj, brali jsme ho taky přítelem. přítel měl špatný spg a po třech měsících se mu zlepšil a teď jsem v 6.měsíci :-), ale buhví, zda za to může MACA :-) jěště jsem mu naordinovala SELZINK

To je paráda. Taky si říkám, že mám pomalu načase. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
10.12.13 11:03
Já těch preparátu taky brala dost… ani nechci vědět, kolik jsem do toho vrazila. Cykly jsem měla tak i tak nepravidelné a dlouhé, ale snažila jsem se tomu věřit… Držím palečky!
@lenusek11111 píše:
Popravdě řečeno, já už jsem z těch různých preparátů úplně hotová. Nepociťovala jsem na sobě nějaké změny. Spíše naopak mi to zruinovalo cyklus a já měla i ms slaboučkou. Takže jsem se na to vykašlala a teď jsem nasadila muži tu MACU.Tak ji zkusím brát také já a uvidíme. Na laparoskopii jdu 18.12.,takže tím už nic neztratím. Za jak dlouho vaše kamarádky po tom, co braly MACU otěhotněly? 8oTo je paráda. Taky si říkám, že mám pomalu načase. :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5310
10.12.13 11:48

Ahoj holky. snažíme se víc jak rok a na spermiogramu bylo vše v pořádku. manžel má 60% aktivnich… Myslíte si, že má smysl brát MAC.. já totiž už nevím co dělat :-( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1575
10.12.13 13:45
@Teruu píše:
Ahoj holky. snažíme se víc jak rok a na spermiogramu bylo vše v pořádku. manžel má 60% aktivnich… Myslíte si, že má smysl brát MAC.. já totiž už nevím co dělat :-( :,(

Nic si z toho nedělej. Já taky nevím, co dělat. Dneska asi dorazila MS, protože jsem začala špinit. A sranda je, že to přišlo o 5 dní dříve. Takže vím, že se laparoskopii nevyhnu. :( A po pravdě řečeno mám strach z toho, co se dozvím. Já jsem začala mlsat MACu o jeden den později, než muž. Tak uvidíš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
10.12.13 15:14

Tak já ráno testovala. čárka tam byla teda spíš silnejsi duch. Když jsem se koukla po hodinetak čárka byla fuč takže jako nevím co to má být. Zítra zkusím zase testnout ale už z toho mám úplně hrůzu.:((

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1575
10.12.13 15:30
@Lukeskatka píše:
Tak já ráno testovala. čárka tam byla teda spíš silnejsi duch. Když jsem se koukla po hodinetak čárka byla fuč takže jako nevím co to má být. Zítra zkusím zase testnout ale už z toho mám úplně hrůzu.:((

Tak po hodině už je to trochu moc dlouho ne? Max tři minuty a pak vyhodit. Já vím, že je to stresující, ale vydrž a buď silná. :palec: Ono to příjde.
Já jsem zase celkem překvapená, že mi ms přišla o 5 dní dříve. Takže se laparce nevyhnu. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
10.12.13 15:44

My jsme brali Macu oba (kvuli zvyseni chuti na sex). Zacali jsme koncem listopadu a na zacatku unora jsem otehotnela :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1575
10.12.13 15:58
@viilete píše:
My jsme brali Macu oba (kvuli zvyseni chuti na sex). Zacali jsme koncem listopadu a na zacatku unora jsem otehotnela :)

To slo tak rychle? Mela jsi problem otehotnet a nebo jsi otehotnela skoro hned?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6762
10.12.13 16:04

Velice je doporucuju brali jsme je oba muzik dva denne a za 2mesice bylo vymalovano, jeste doporucuju stranku http://www.rodina.cz/…s/detail.asp?… :potlesk: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama