Přípravek proti striím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JiřulaK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 15:41
Přípravek proti striím?

Ahoj, chci se zeptat jaké máte zkušenosti s různými přípravky proti striím nebo které by jste doporučili. Slyšela jsem, že všem známí Bio-oil není úplně ideální. Proto budu ráda za veškeré rady. :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 12230 příspěvků 29.08.19 15:44

Upřímně nic ti nezaručí že strie mít nebudeš. Buď k nim máš předpoklady a udělají se i když se budeš mazat nejdražšími kremy, nebo k nim předpoklady nemáš a nemusíš dělat nic a nebudeš mít ani jednu.

JiřulaK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 15:47

@Kriss Tina Ano to samozřejmě chápu ale chtěla bych aspoň něco udělat proto aby je případně neměla nebo když už tak menší :) jen nevím do kterého vrazit ty peníze :)

ptk
Povídálka 11 příspěvků 29.08.19 15:49

Presne tak, mazala jsem vsim moznym, Bi-Oil, tehu olej od Weledy, ElastiQem, dalsimi kremy a nepomohlo nic, na boku se udelaly… na brichu ne, ale to je tim, ze jsem tolik nepribrala

Helca83
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 29.08.19 15:55

Je tu na to mrak jinych diskusi, tak se podivej a pak si staci vybrat, ale jak psal holky vyse…

Pajka89
Závislačka 2607 příspěvků 29.08.19 15:58

Mazala jsem se v tehotenstvi ElastiQ. Na brise nemam zadnou (ale mela jsem male) a na zadku a na stehnech jich par mam. Casem nastesti nejsou ani moc videt.

Podle me se staci mazat uplne cimkoliv, pro dobry pocit, ale jestli se ti maji udělat, tak se ti stejne udelaji, i kdyby ses stavela na hlavu a odstrkovala usima. Nevyhazuj penize za drahy přípravky a kup si radsi neco pro miminko. Koukni se na bricho svoji mamince, popř jinym pribuznym po porodu a uvidis, jaky k tomu mas nejspis dispozice. Je to bohuzel z velke casti geneticky dane a nezbyva nic jineho, nez se s tim smířit.

JiřulaK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 16:05

@Pajka89 Já vím pokud k tomu mám předpoklady nepomůže mi nic, ale chci mít aspoň pocit že jsem pro to udělala maximum nebo to aspoň zmírnila, a pro to za to nechci vyhazovat plno peněz spíš mi jde o to aby to bylo co nejvíce přírodní.

kačka39
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 29.08.19 16:19

@JiřulaK já se mazala olejem od Karl Hadek, nevím jak se jmenoval, ale nějaký má v nabídce stále. Čekala jsem dvojčata, břicho velké, a nic moc se mi neudělalo. Ale jestli to bylo tím olejíčkem, nedokážu posoudit.

Fifi2
Kecalka 377 příspěvků 29.08.19 16:22

Ja používala obycejny olejcek proti striim z dm za stovku a strie nemám taky.

Kriss Tina
Extra třída :D 12230 příspěvků 29.08.19 16:24

Já používala obyc dětský olejicek a taky žádné strie nemám, ale já je neměla ani u prvního když sem nemazala ničím :lol:

josslyn.n
Zasloužilá kecalka 665 příspěvků 2 inzeráty 29.08.19 16:30

Ja používala do půlky těhotenství Onclé balzám a od půlky Bonella forte. Mám těsně před porodem a ani jednu strii :palec: Mazala jsem však hned od 8. týdne těhotenství a budu mazat ještě měsíc nebo dva po porodu - doporučuje se to.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1872 příspěvků 29.08.19 16:40

Vzdyt strie se delaji pod kuzi, ne na povrchu kuze. By ses musela mazat akorat zevnitr asi :mrgreen:

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 29.08.19 16:45

@JiřulaK měla jsem krém i olej tuším od alverde (prostě z DM, stalo to kolem 80 Kč), pak i dětský olejicek od Hippu. Mazala jsem se snad od prvního dne, co jsem zjistila, že jsem těhotná. Ráno krémem a večer olejem - ten jsem chvilinku nechala vstřebat, aby se nenasakl do pyžama. Mazala jsem prsa, břicho, spodní část zad, boky a stehna. Snad to pomohlo, protože strii nemám ani jednu. :palec:

Any111
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 29.08.19 20:23

Tak pokud chceš mít dobrý pocit, tak se maž klidně třeba sádlem, ale strie tím neovlivnis. Mazala jsem se od začátku a na břiše je zatím nemám, ale na prsou, která mi vyrostla rychle a opravdu o hodně, jich mám plno a žádný olejíček ani krém to nezachránil…

Nina4321
Povídálka 41 příspěvků 31.08.19 03:05

Já se mazu od začátku -_- jak krémem, tak jsem zkusila i bi oil a zazraky ze zdravé výživy, a strije stejně mám -_- :mrgreen: ale co..hlavně ať je mimco v pohodě :srdce: já si sla koupit hned do lékárny krém jak jsem zjistila, ze jsem těhotná :D a jedna paní co čekala ve frontě ki řekla, ze hodně štěstí, ze tomu se stejně nevyhnu :lol: nevěřila jsem 8o ale měla pravdu evidentně :nevim: :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama