Připravena na těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 13:47
Připravena na těhotenství?

Ahoj dámy :oops:

Chci se zeptat. Pár let mám touhy mít a manželem miminko. Ale vždy mě ta touha nějak přešla. Ovšem teď asi 14. Dní se mě to opět drží a není snad minuty, kdyby bych na to nemyslela. Dokonce už i 5. noc po sobě se mi k těhotenství zdá.
Myslíte, že mi mysl podvědomě dává najevo, že je již čas?
Takhle intenzivně jsem to nikdy nevnimala jak teď.
S manželem jsem měla nechráněný styk minulý týden, tak jen čekám, až si budu moci udělat testik. Ty sny co se mi zdají, jsou neskutečně živé. Díky moc za odpovědi a názory. :srdce:

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10148 příspěvků 10.05.19 13:53

No ty sny máš spíš proto, že na to moc myslíš přes den. Nepíšeš kolik ti je, možná už ti tikaji biologické hodiny. Pokud už se snažíte, tak doporučuji přenést pozornost někam jinam, protože jinak se z toho za chvíli zblázníš a budeš tady další z těch co testují a hledají příznaky pár dní po styku…

Tableta
Závislačka 4845 příspěvků 10.05.19 13:55

Může to tak být, ale taky nemusí :nevim: Důležité je, aby to v páru cítili oba stejně.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1792 příspěvků 10.05.19 14:10

Já si myslím, že to, že na těhotenství pořád myslíš a kvůli tomu se ti o něm zdá i v noci nemusí znamenat, že je správný čas. :think: Já bych také chtěla dítě, ale jsem si na 100 % jistá, že kdyby přišlo, tak by to byl snad ten nejmíň vhodný čas a nejspíš bychom si ho ani nemohli nechat, protože prostě teď mít další dítě nemůžeme. :mavam:

Adriana07
Nováček 6 příspěvků 10.05.19 14:11

Oba to musí cítit stejně :)

Kajka9
Závislačka 3788 příspěvků 1 inzerát 10.05.19 14:32

Řekla bych že si na dítě připravená jinak by si pořád nepřemýšlela nad tehotenstvím atd…
to že se ti o tom zdá tak jen proto protože nad tím přemýšlíš přes den,,..

Váš příspěvek
Reklama