Přípravky na akné

Anonymní
7.8.20 12:19

přípravky na akné

Dobrý den, chci se zeptat zda máte zkušenosti s nějakými přípravky proti akné. poslední dobou se mi začalo akné dost tvořit, zkouším vše až na ty přípravky zatím. mám v plánu si nějaký objednat, ale nevím tedy jaký. :nevim: tak jestli máte tedy nějaké kladné zkušenosti s daným přípravkem, prosím doporučte. :hug:) (jinak jsem v pubertě, musím s akné počítat.. :roll: )

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12965
7.8.20 12:24

Vykasli se na chemii. Kup si v lekarne jarischovu vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 12:27

@cecetka
píšu si :D :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
1613
7.8.20 12:31

Kamarádce pomohl i obyčejný zinek :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 12:34

@PeBa12
děkujuu, také si píšu. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
25
7.8.20 12:37

Zkus od značky LR sadu micro silver na akné, je to bomba :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 12:57

@barca.rem123
snad to za tu cenovou pálku bude opravdu dobré. :D děkuju za radu :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
2814
7.8.20 21:44

Mně na případné ďobáky vyhovuje Tea Tree řada :palec: Jinak hlavně nedělat peeling, tím se to roznáší :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.8.20 00:03

@shadowbabe
noo, tak peeling jsem dělala celkem často.. 8o jinak děkuji moc za radu. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
68
23.10.20 21:33

Za mě teda doporučuju výrobky z konopí, přírodní, čistý a účinný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1260
23.10.20 21:42

Užívat vnitřně tabletky chlorelly, mně to pomáhalo moc. A taky nejíst čokoládu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
25.10.20 09:33
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat zda máte zkušenosti s nějakými přípravky proti akné. poslední dobou se mi začalo akné dost tvořit, zkouším vše až na ty přípravky zatím. mám v plánu si nějaký objednat, ale nevím tedy jaký. :nevim: tak jestli máte tedy nějaké kladné zkušenosti s daným přípravkem, prosím doporučte. :hug:) (jinak jsem v pubertě, musím s akné počítat.. :roll: )
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat zda máte zkušenosti s nějakými přípravky proti akné. poslední dobou se mi začalo akné dost tvořit, zkouším vše až na ty přípravky zatím. mám v plánu si nějaký objednat, ale nevím tedy jaký. :nevim: tak jestli máte tedy nějaké kladné zkušenosti s daným přípravkem, prosím doporučte. :hug:) (jinak jsem v pubertě, musím s akné počítat.. :roll: )

AKNEA

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
2.11.20 00:02

Za mě Skinoren, hodně mi pomohl. Šla jsem léčit akne Laserem a než jsem na něj šla, doktorka mi doporučila právě Skinoren, mazala jsem 3 dny a výsledek byl opravdu znát…mamka se mě ptala, jestli už jsem byla na tom laseru, že mám tu plet lepsi a to jsem na něj byla objednana až za 2 týdny. A také mi doporučila na čištění gel od Avene

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
2.11.20 00:05

Černá mast a nebo sudocrem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1854
2.11.20 01:22

@Dn0712 pozor na ten Skinoren. Po delsim uzivani hodne vybeluje plet. Musela jsem ho prestat pouzivat. Byla jsem jak smontovana ze dvou lidi :-) Ale zase jsem tenhle poznatek vyuzila a kamaradka s pigmentovou skvrnou ji ma mnohem slabsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat