Přírodní koupaliště Borovany

1929
3.8.15 20:05

Přírodní koupaliště Borovany

Zdravím,
nevíte prosím někdo, jak to aktuálně vypadá s kvalitou vody na koupališti v Borovanech?
Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

41908
3.8.15 20:10

@Martinik Proč si nezavoláš přímo tam? 8o Je to pár dní zpět jsme jeli kolem, lidi se tam normálně koupali, je tam voda bez chemie čištěná planktonem a řasami. Vypadá to tam moc hezky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1929
3.8.15 20:15

Vím, je to od nás nedaleko, ale ještě nikdy jsme tam nebyli. Slyšela jsem, že snad vloni to nebyla žádná sláva, protože ty laguny to nějak nestíhaly čistit, a že snad museli i zavřít, ale nevím, jestli je to pravda. Jinak mi připadá takové hloupé tam volat a ptát se, jestli mají čistou vodu… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41908
3.8.15 20:17

@Martinik já bych se klidně zeptala :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
3.8.15 20:28

Borek je cistejsi nez Borovany a ma tam alespon stin 8)

• Citovat
  • Upravit
1929
3.8.15 20:38

@JayLee Díky, na Borku jsme byli, tak jsme si říkali, že bychom vyzkoušeli zase něco nového. Ale jinak souhlasím, že Borek je fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
3.8.15 20:40
@Martinik píše:
@JayLee Díky, na Borku jsme byli, tak jsme si říkali, že bychom vyzkoušeli zase něco nového. Ale jinak souhlasím, že Borek je fajn.

pak je ještě CB plovárna pak na HLubokej a Olesnik nove je i ve Velesine stejne tak ve Vimerku a strakonicich ;)

• Citovat
  • Upravit
elot
3.8.15 20:41

@JayLee a můžu se zeptat jestli je tam i bazének pro děti? Už jsme se na ten Borek chystali, ale nějak to nevyšlo

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
3.8.15 20:42
@elot píše:
@JayLee a můžu se zeptat jestli je tam i bazének pro děti? Už jsme se na ten Borek chystali, ale nějak to nevyšlo

www.koupalisteborek.cz a ano je tam krasny broudzaliste :palec:

• Citovat
  • Upravit
elot
3.8.15 20:48

@JayLee dík mrknu na to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
3.8.15 20:51
@elot píše:
@JayLee dík mrknu na to ;)
;)
  • Citovat
  • Upravit
JayLee
3.8.15 21:00

Jo a ještě horni stropnice je dobře koupani taky 8)

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama