Reklama

Příšerná bolest prsou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

makynk
Povídálka 32 příspěvků 24.03.18 14:08
příšerná bolest prsou

Ahoj, mám sice před menstruaci takže bolest prsou v rámci PMS není nic nového ale co zažívám já tento měsíc je něco nehorázného. Začně to hned ráno když vstávám. Pak nemůžu nic. Včera když mě přítel objal silněji tak mě málem ukápla slza a teď jsem ležela, nic nedělala a ty prsa bolí sami od sebe aniž bych něco dělala. Tak jsem si koupila kontryhel, ale ten piju už dlouho kvůli MS a kdyby pomáhal i na prsa tak by to zabralo. Tak jsem zkusila čaj z měsičku lékařského a pak tablekty z pupalky to prý na bolest prsou pomáhá. U mě ale nic. Dneska to vyvrcholilo opravdu tak že jestli to bude ještě horší tak si je nechám uříznout a ještě je to opravdu jen z menstruace a z nějakého důvodu se mi to zhoršilo tak já nevím co budu dělat. Takhle se vážně nedá exisotvat do přechodu, cokoliv dělat, já nemůžu ani chodit. Předpokládám že když je to z MS tak po ní se mi uleví a kdyby ne a bolest pokračovala tak asi zajdu k doktorovi. Bolí mě i břicho, mám i střevní potíže někdy i zácpu nadýmání, je mi prostě na nic, vzala jsem si dovolenou a spala 48 hodin v kuse krom jidla a venčení psa. Co Vám pomáhá na bolest prsou nebo měli jste někdy tak strašnou a bylo to pak něco jiného? :nevim:

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2766 příspěvků 24.03.18 14:17

No a těhotná být nemůžeš? Prsa, spíš, zažívací problémy… Já bych mastila pro test :nevim:

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1819 příspěvků 24.03.18 16:31

Takhle mě bolely prsa na začátku těhotenství, mela jsem za to že PMS a ono nic. Teda jo, dvě čárky

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.18 16:36

Minimálně bych si skočila na UZ prsou, stojí to 200kč v mamocentru a při té příležitosti se zeptala doktora tam, protože tam jsou na prsa fakt odborníci. Vždycky mi se vším poradili. Měla jsem taky bolest, ale uzliny a před lety fibroadenom. Jinak ja nejsem nijak alternativne zalozená, ale na tohleto bych zkusila čínskou medicínu, znám pána, co zrovna s citlivostí prsou u zen ma super vysledky. A jinak bych si brala už preventivně espumisan 2 dny před MS. Antikoncepci předpokládám neberete. Tou by to mohlo být, nebo by Vam naopak mohla pomoct. Ale já bych jí nebrala, kdybych opravdu nemusela.

makynk
Povídálka 32 příspěvků 24.03.18 19:42

No UZ zajdu asi v případě že mě ty prsa budou tak strašně bolet i po MS protože kdybych chtěla UZ před MS tak se mi budou smát protože to má skoro každá bolest. Antikoncepci neberu

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1819 příspěvků 24.03.18 20:27

@makynk no a těhotná být nemůžeš? :nevim:

makynk
Povídálka 32 příspěvků 24.03.18 20:40
@citlivaduse píše:
@makynk no a těhotná být nemůžeš? :nevim:

protože už to tady někdo psal tak jsem si radši udělala TT a je negativní a já sice neberu HA ALE nesnažím se o dítě

quinsley
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 1 inzerát 24.03.18 21:27

Já myslím, že je to nějaká velká hormonální nerovnováha. Zkus si nechat nabrat na gyndě hormonální profil, dobrý by byl i ten ultrazvuk prsou, ale i vaječníků.
Na horm. nerovnováhu jsou dobré bylinky. Kámoška má skvělé zkušenosti s bylinkou drmek obecný, pravě na bolesti prsou. Jinak znám holky, co si nemůžou vynachválit Gynex.
Já o prsou nevěděla ani v těhotenství, takže osobní zkušenost nemám.

makynk
Povídálka 32 příspěvků 24.03.18 21:54
@quinsley píše:
Já myslím, že je to nějaká velká hormonální nerovnováha. Zkus si nechat nabrat na gyndě hormonální profil, dobrý by byl i ten ultrazvuk prsou, ale i vaječníků.
Na horm. nerovnováhu jsou dobré bylinky. Kámoška má skvělé zkušenosti s bylinkou drmek obecný, pravě na bolesti prsou. Jinak znám holky, co si nemůžou vynachválit Gynex.
Já o prsou nevěděla ani v těhotenství, takže osobní zkušenost nemám.

na kontrole na gyndě kde dělal i ultrazvuk vaječníků mi dělal minulý měsíc, všechno ok

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1819 příspěvků 24.03.18 21:58

@makynk tak uvidís, jestli to po MS polevi. Třeba je to jen nějaký vykyv před a bude to ok. Jestli to bude přetrvávat, tak určitě jdi k dr., ať se netrapis. Já to sice měla právě kvůli těhotenství, ale nemohla jsem se pomalu ani vysprchovat, spát bez podprsenky se nedalo, ta bolest byla příšerná. Tak budeš mít možná rozhozene hormony.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama