Příšerné chování vedoucí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Macecha.Bože
Povídálka 39 příspěvků 19.08.18 21:57
Příšerné chování vedoucí

Ahoj :?
Spíš se jdu vypovídat. Pracuji(nebudu říkat kde),2-3 dny v týdnu 16 hodin denně. Bez možnosti přestávky.
A teď k veci: Dcera začala v pondělí po osmé večer zvracet a mít silné křeče do bříška.
Volala jsem vedoucí a omluvila se, že nemůžu jít zítra do práce z tohoto důvodu, že jsme byli na pohotovosti a zítra si jdu k lékaři pro paragraf.
Vedoucí na mě spustila : No doprd*ele, děláte si srandu? To jste si to nemohla rozmyslet dřív? Zítra jedeme na dovolenou a co budeme dělat? Celou dovolenou nám z výplaty zaplatíte, nejde to stornovat! Rvala na mě jak na malou holku a třískla mi s telefonem.
Upozornuji, že jeji chování vůči nám zaměstnancům je otřesné.
Druhý den mi volal její manzel, kdy jako půjdu do práce, že jim nejsem schopná zavolat.
Ani nevím co chci od Vás slyšet. Zítra jdu do práce po týdnu a mám hrůzu, co mě čeká, protože mi to umí dat patřičně sežrat. Vždy když jdu do práce mam sevreny žaludek a jak přijede tak mi je zle.
Už tam pracují druhým rokem.Co s jejím chováním? Vykašlat se na tu práci?
Když se chci bránit tak na mě ječí, že se semnou dohadovat nebude.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Talitha
Extra třída :D 13361 příspěvků 19.08.18 21:59

Výpověď :jazyk:

171Jirka
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 19.08.18 22:00

Pokud to půjde, tak bych práci změnil. Tohle je fakt chování jak ke kusu hadru.

malá_holka
Kelišová 5321 příspěvků 19.08.18 22:00

@Macecha.Bože toto by mi udělala jednou, dvakràt, potřetí už bych nepřišla. a taky jsem to tak i udělala po podobné zkušenosti. :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 10414 příspěvků 19.08.18 22:02

Výpověď a netrápit se s takovou blbkou

Martha03
Kecalka 453 příspěvků 19.08.18 22:06

Ahoj. S prominutím ale takovou cuzu bych poslala tam kam slunce nesvítí. Pokud nechápe co je to péče o dítě a jeste na tebe řve že ji zaplatíš dovolenou. To je tak neschopná že si to neumi zařídit a neumí počítat s nepredvidatelnymi událostmi…? Já osobně bych jim vyčistila krcky a odešla pokud si to můžeš dovolit samozřejmě. Řekla bych jim, že jsem jen člověk, mám dítě a nemůžu si dovolit jej nechat samotné doma. Pokud nejsou schopni komunikovat normálně měli by se jít léčit. Ale to je o nature, chápu, že někdo má prostě s konflikty problém. Já po sobě nikdy nenechala šlapat a když mě někdo osocil nebo buzeroval neoprávněně vždy jsem se slušně ozvala že očekávám slušné chování. Nikdy mě kvůli tomu nevyhodili, naopak dostala jsem omluvu i když o pár dní později nebo ignoraci ale jak jednou ukážeš že se k tobě můžou chovat jako k hadru tak budou i do budoucna.

luccifera
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 19.08.18 22:07

Člověk má jeden život a jedno zdraví, tak proč se psychicky trápit v zaměstnání, kde člověk tráví nezanedbatelný úsek života. Zvláště v době, která množstvím pracovních pozic ke změně nahrává.

AnnaNuvoletta07
Kecalka 400 příspěvků 19.08.18 22:08

Takových vedoucích je dost. Já je celkem chápala; potřebují aby vše fungovalo jak má, mají zodpovědnost za spoustu věcí, se spoustou lidí je těžké pořízení tak se naučí být přísní, důrazní a chtějí zaměstnance držet zkrátka aby se nestávalo třeba to, že zavolají ze dne na den, že nepřijdou i když je tam zrovna nutně potřebují. Oni mají na starosti aby vše fungovalo a vaše dítě je zajímat nemusí, jste pouze zaměstnanec který má pracovat a plnit své povinnosti - což říkám z jejich pohledu. Pokud chcete individuální přístup tak běžte tam, kde je zaměstnanců málo jelikož při větším počtu je dost složité pro vedení řešit každého zvlášť. To by nemuseli dělat nic jiného. :think: Ne že bych to jakožto člověk, který má rád slušné, klidné jednání schvalovala ale jsem schopná to pochopit, no. :nevim: Zkrátka nezbývá než se omluvit, vyslechnout si pár připomínek a hledět si svého nebo změnit zaměstnání. Nebojte se nic, chvíli bude dusno a zase to přejde. :kytka: ;)

iiiv
Extra třída :D 10955 příspěvků 19.08.18 22:12
@AnnaNuvoletta07 píše:
Takových vedoucích je dost. Já je celkem chápala; potřebují aby vše fungovalo jak má, mají zodpovědnost za spoustu věcí, se spoustou lidí je těžké pořízení tak se naučí být přísní, důrazní a chtějí zaměstnance držet zkrátka aby se nestávalo třeba to, že zavolají ze dne na den, že nepřijdou i když je tam zrovna nutně potřebují. Oni mají na starosti aby vše fungovalo a vaše dítě je zajímat nemusí, jste pouze zaměstnanec který má pracovat a plnit své povinnosti - což říkám z jejich pohledu. Pokud chcete individuální přístup tak běžte tam, kde je zaměstnanců málo jelikož při větším počtu je dost složité pro vedení řešit každého zvlášť. To by nemuseli dělat nic jiného. :think: Ne že bych to jakožto člověk, který má rád slušné, klidné jednání schvalovala ale jsem schopná to pochopit, no. :nevim: Zkrátka nezbývá než se omluvit, vyslechnout si pár připomínek a hledět si svého nebo změnit zaměstnání. Nebojte se nic, chvíli bude dusno a zase to přejde. :kytka: ;)

Vám přijde po někom řvát za něco za co nemůže? Teda vůbec, řvát po někom? 8o

Já bych se určitě neomlouvala, odpracovala bych si svoje a šla domů. Pokud by na mě byla hnusná, poslala bych jí do pr*ele a začla si shánět něco jiného. Zdraví má člověk jen jedno.

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 19.08.18 22:12

Nikdo nad ní už není, nebo tam máte ještě nějakého ředitele nad?

Macecha.Bože
Povídálka 39 příspěvků 19.08.18 22:13
@AnnaNuvoletta07 píše:
Takových vedoucích je dost. Já je celkem chápala; potřebují aby vše fungovalo jak má, mají zodpovědnost za spoustu věcí, se spoustou lidí je těžké pořízení tak se naučí být přísní, důrazní a chtějí zaměstnance držet zkrátka aby se nestávalo třeba to, že zavolají ze dne na den, že nepřijdou i když je tam zrovna nutně potřebují. Oni mají na starosti aby vše fungovalo a vaše dítě je zajímat nemusí, jste pouze zaměstnanec který má pracovat a plnit své povinnosti - což říkám z jejich pohledu. Pokud chcete individuální přístup tak běžte tam, kde je zaměstnanců málo jelikož při větším počtu je dost složité pro vedení řešit každého zvlášť. To by nemuseli dělat nic jiného. :think: Ne že bych to jakožto člověk, který má rád slušné, klidné jednání schvalovala ale jsem schopná to pochopit, no. :nevim: Zkrátka nezbývá než se omluvit, vyslechnout si pár připomínek a hledět si svého nebo změnit zaměstnání. Nebojte se nic, chvíli bude dusno a zase to přejde. :kytka: ;)

Jsme tam zaměstnané 2 +1brigadnice. A dělám tam vše, í věci co dělat správně nemám.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18503 příspěvků 19.08.18 22:14

@Macecha.Bože To jsi opravdu takové mimino, že se na to musíš ptát cizích tady?

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 19.08.18 22:15
@AnnaNuvoletta07 píše:

A omlouvat se ma presne za co?

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 19.08.18 22:18
@Macecha.Bože píše:
Jsme tam zaměstnané 2 +1brigadnice. A dělám tam vše, í věci co dělat správně nemám.

Po takovém jednání přestaň dělat, co nemáš. Odpracuj podle pracovní doby a smlouvy a doma vypni telefon/neber jí to. Pokud máš komu, tak si stěžuj. Dřív zbývalo jen dát výpověď, dneska je to trochu lepší a někdy zaměstnance vyslechnou a situaci zlepší. Stejně nemáš co ztratit. Buď odejdeš rovnou a ona bude týrat někoho nového, nebo se aspoň o něco pokusíš, budeš mít pocit, že jsi pro to něco udělala a jen nedržela hubu. A pak buď odejdeš dřív, nebo později. Hlavně se ale vymez, je to bába zakomplexovaná, tohle si nesmí dovolit. ;) Nebát se, to se pak zhoršuje, znám moc dobře.

Halamka
Závislačka 3642 příspěvků 1 inzerát 19.08.18 22:29

Dělala jsem vedoucí a tohle bych si nedovolila. Maximálně bych se slušně zeptala, zda by slo přijít třeba na pár hodin, ale tohle je neadekvátní jednání. Od toho je vedoucí a má plat vedoucí, aby řídila a zařídila takové situace.
Vyhledala bych jejího nadřízeného, popsala situaci a hledala novou práci. Určitě vás neplatí natolik, abyste chodila do práce se stazenym žaludkem a zadelavala si na vředy a psychické problémy. Za to opravdu ta nula nestojí.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >