Zaměstnání, ve kterých jsou prázdniny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
juni29
Povídálka 24 příspěvků 18.08.18 14:59
Zaměstnání, ve kterých jsou prázdniny

Ahoj, když je ta doba prázdnin, tak jsme s přítelem přemýšleli, která povolání mají prázdniny a jediné, na co jsme přišli byli učitelé a herci :D Nevíte ještě o nějakém (například jak to mají úřednice pracující ve školách)? :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Prof. Farnsworth
Kelišová 5368 příspěvků 18.08.18 15:02

úřednice ve školách, účetní, školníci, údržbáři… prázdniny nemají. Naopak bych řekl, že mají víc práce, protože školy procházejí údržbou, malováním…

renduli
Závislačka 3057 příspěvků 18.08.18 15:04

Ani ti herci nejsou stoprocentní. Různé letní festivaly, natáčení apod.

Aspera
Generální žvanilka 21157 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 15:04
@juni29 píše:
Ahoj, když je ta doba prázdnin, tak jsme s přítelem přemýšleli, která povolání mají prázdniny a jediné, na co jsme přišli byli učitelé a herci :D Nevíte ještě o nějakém (například jak to mají úřednice pracující ve školách)? :D

Ostatní zaměstnanci (mimo učitelů) ve škole čerpají měsíc dovolenou a pak uklízí a dělají resty.

Příspěvek upraven 18.08.18 v 15:28

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12243 příspěvků 18.08.18 15:12
@juni29 píše:
Ahoj, když je ta doba prázdnin, tak jsme s přítelem přemýšleli, která povolání mají prázdniny a jediné, na co jsme přišli byli učitelé a herci :D Nevíte ještě o nějakém (například jak to mají úřednice pracující ve školách)? :D

Asi jen matky na mateřské a rodičovské. Herci hrají i o prazdninách a učitelky mateřské školky u nás pracují. Možná tak učitelé základek. Ale možná radši chodí někam na brigádu.

vokishka
Extra třída :D 12902 příspěvků 18.08.18 15:13
@Aspera píše:
Ostatní zaměstnanci ve škole čerpají měsíc dovolenou a pak uklízí a dělají resty.

fakt? Co já znám učitele, tak skončí posledním školním dnem a nastupují poslední týden před začátkem školního roku. Někteří i tři dny před. A že znám dost učitelů z různých škol. :mrgreen:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18805 příspěvků 18.08.18 15:27

@juni29 Prázdniny mají děti. Učitelé čerpají řádnou dovolenou.

Aspera
Generální žvanilka 21157 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 15:27
@vokishka píše:
fakt? Co já znám učitele, tak skončí posledním školním dnem a nastupují poslední týden před začátkem školního roku. Někteří i tři dny před. A že znám dost učitelů z různých škol. :mrgreen:

Ostatní zaměstnanci školy nejsou učitelé, ale uklízečky, kuchařky, školník, účetní atd. Reagovala jsem na předchozí příspěvek. Učitelé si o prázdninách vybírají 8 týdnů dovolené, to jim vyhází na celé prázdniny mimo posledního týdne.

selia
Ukecaná baba ;) 2058 příspěvků 7 inzerátů 18.08.18 15:30

@Aspera 8 tydnu dovolene je na cely rok, ne pouze letni prazdniny, musi si nechat neco i na ty ostatni, tj. 8 tydnu v lete to urcite nevyjde. Ostatni profese ve skolstvi maji obvykle 5 tydnu.

vokishka
Extra třída :D 12902 příspěvků 18.08.18 15:31
@Aspera píše:
Ostatní zaměstnanci školy nejsou učitelé, ale uklízečky, kuchařky, školník, účetní atd. Reagovala jsem na předchozí příspěvek. Učitelé si o prázdninách vybírají 8 týdnů dovolené, to jim vyhází na celé prázdniny mimo posledního týdne.

nebylo to v tom příspěvku ale jinak? Než jsi ho upravila? To je mi jasný, že ostatní tam jsou a mají měsíc maximálně, většinou méně.

Aspera
Generální žvanilka 21157 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 15:32
@selia píše:
@Aspera 8 tydnu dovolene je na cely rok, ne pouze letni prazdniny, musi si nechat neco i na ty ostatni, tj. 8 tydnu v lete to urcite nevyjde. Ostatni profese ve skolstvi maji obvykle 5 tydnu.

U nás to tak máme a spíš máme práci na doma nebo ve škole v době ostatních prázdnin. Plus ještě studijní volno.

Aspera
Generální žvanilka 21157 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 15:34
@vokishka píše:
nebylo to v tom příspěvku ale jinak? Než jsi ho upravila? To je mi jasný, že ostatní tam jsou a mají měsíc maximálně, většinou méně.

Přidala jsem jen tu závorku, aby to bylo jasnější. U nás mají uklízečky a kuchařky 4 týdny volna o velkých prázdninách a pak už chodí uklízet. Malé prázdniny bývají běžně ve škole, jen o vánočních mají nějaké dny volna.

rozand
Závislačka 3472 příspěvků 18.08.18 15:34

@vokishka Proto píše o ostatních. Jako mimo učitelů :roll: .

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18805 příspěvků 18.08.18 15:41
@selia píše:

A co mají učitelé v létě, když ne dovolenou?

Aspera
Generální žvanilka 21157 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 15:44
@hanka.br. píše:
A co mají učitelé v létě, když ne dovolenou?

Když máme 8 týdnů, které si musíme vybrat v době letních prázdnin, že :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >