Přišití uší

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katkafaj
Stálice 78 příspěvků 12.10.18 15:14
Přišití uší

Ahojky děvčata.
Jdu se jen optat, zda tady některá z vás nechala dítěti přišít ouška v 8 letech.
Synovec je má dost odstáté, švigra byla na plastice se optat, a ten ji řekl že má na výběr ze dvou termínů(teď nebo příští rok). Že to udělá teď v prosinci, ale taky ji řekl, že do 9 let roste chrupavka…a taky, že v 9 letech to bude prý lépe snášet. No já nevím, synovec má 8 let pryč, tak nevím proč ten rozdíl…
Samozřejmě má strach, teda oba dva.
Prosim, Vaše zkušenosti. Jestli teď nebo až v těch 9 letech. Děkujiiiii :mavam:

Reakce:
smurfka
Nadpozemská drbna 29964 příspěvků 12.10.18 15:19

co nejdřív..teda nevím ale synovec od kamaráda na tom byl nedávno, a ještě nechodí ani do školy..má 6
Nejedno dítě je vystaveno posměškům svých vrstevníků kvůli tomu, že má odstáté nebo jinak zdeformované uši. Plastická operace boltců je ideální v době, kdy je dítěti pět až deset let.
Zdroj: https://ona.idnes.cz/…/zdravi.aspx?…

smurfka
Nadpozemská drbna 29964 příspěvků 12.10.18 15:21

Ideální věk pro plastiku odstátých uší je mezi 5. až 7. rokem života. opět z jiného článku

Anik
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 12.10.18 15:23

Dcera byla nějak kolem devátého roku, aby se to stihlo do 10 let, dokdy to hradí pojišťovna. Byly tam i mladší děti, a v pohodě. neměla to až tak moc, ani se jí nikdo nesmál, ale přeci jenom jsem chtěla, ať vypadá dobře, do budoucna.
Byla v polovině prosince, aby nezameškala moc školy, využili jsme vánoční prázdniny. A taky v zimě se to líp hojí, není horko apod.

Katkafaj
Stálice 78 příspěvků 12.10.18 15:38

@Anik právě že by měl termín 11.12

Katkafaj
Stálice 78 příspěvků 12.10.18 15:40

@smurfka no právě,teď momentálně chodí do speciální školy,bo má ADHD,ale jak půjde do normální tak tam může začít šikana.Je sice pořád,i já ji zažila,ale dnes jsou ty děti extrémně zlé :zed:

Anik
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 12.10.18 15:46

Katkafaj - no mně to připadá super, vůči škole, vůči všemu. Jsou teda srandovní fotky u stromku, s ovázanou hlavou, ale po letech se tomu budeme smát :)

verujan
Kecalka 209 příspěvků 12.10.18 17:16

Určitě teď v prosinci, před prázdninama se už moc učit nebudou, do školy půjde až po prázdninách už zhojený, tak ani moc nezamešká.
Nějak nechápu, proč by měl čekat do 9 ti, co jsem slyšela nebo četla, tak ideálně ještě před nástupem do školy.

Gabca85
Závislačka 3836 příspěvků 12.10.18 18:25

Já byla s dcerou teď na začátku září, je jí 5,5 let a vše zvládla v pohodě. Byla pod narkozou, ale léky na bolest jen po probuzení a pak 2 noci, pro jistotu, jinak super. Byla s náma na pokoji holčička asi 10 let a ta měla mnohem větší bolesti a i byla delší dobu na sále. Na bolest ji dávali 4 dny a i přes den.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >