Přispěl vám přítel na bydlení?

Anonymní
7.4.21 15:37

Přispěl vám přítel?

Chci se vás zeptat zda vám přispěl váš přítel na zařízení bydlení do kterého jste se chtěli stěhovat spolu a plánovali tam společný život? Jedná se mi čistě o nábytek, spotřebiče, doplňky atd. Jestli vám to sám nabídl atd.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
991
7.4.21 15:38

Kupovali jsme všechno společně.. Protože je to společné bydlení.. A máme společné peníze takže tak.. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7880
7.4.21 15:39

Něco jsem koupila já, něco on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1579
7.4.21 15:39

Tak stehujete se tam spolu, anebo se tam stehujes ty a on tam bude nakvartyrovanej? Kdo bude plattit najem? Pokud se stehujete spolu, tak samozrejme hradit vse napul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
673
7.4.21 15:40

A ten byt je tvůj nebo pronájem? My jsme vždy kupovali vše dohromady ze společných peněz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.21 15:47

@kalie Stěhujeme se spolu po vzájemné dohodě. Nájem nebude platit nikdo. Byt mám od rodiny.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.21 15:48

@Angry_birds Je můj. Budeme vybírat a kupovat spolu, něco už mám z bývalého bytu a to použiji.

• Citovat
  • Nahlásit
1419
7.4.21 15:48

V tomto případě bych si klidně vse zaplatila sama a pokud se někdy rozejdete, půjde s igelitkou a ty budeš mít pořád vybaveny byt… Pripadne at zaplatí ty věci, které si pak muze odnest

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7880
7.4.21 15:49
@Anonymní píše:
@kalie Stěhujeme se spolu po vzájemné dohodě. Nájem nebude platit nikdo. Byt mám od rodiny.

Takže bude bydlet zadarmo a ještě nechce koupit vybavení, který si v případě rozchodu může vzít? Chápu to dobře?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16142

Jak jesti se nabídl? Na tom jak budete řešit finance a domácí rozpočet se přece potřebujete domluvit společně a hlavně předem.

a to zcela konkrtně a jasně, bez emocí a bez nevyřčených očekávání kdo by co měl.

bez toho abyste se na tomhle uměli domluvit povede společné bydlení k hodně velkým mrzutostem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
673
@Anonymní píše:

Tak stejně budete platit inkaso. To jste se domluvili jak. No čekala bych, že nábytek nakoupíte dohromady. :nevim: Nebo on tam chce být úplně zadarmo? Už to, že ušetří za nájem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.21 15:50

@JancaS84 Kdo řekl že to nechce koupit? Já ne.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16142
7.4.21 15:51
@Anonymní píše:

a energie, poplatky, jídlo, drogerii a všechno ostatní máte domluvené jak, že se bude hradit?

jak budete řešit když se něco rozbije? Co průběžné opravy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Angry_birds To je snad úplně jedno jak se pak domluvíme, na to jsem se neptala. Ptala jsem se na to jak to bylo u vás jiných.

• Citovat
  • Nahlásit
7880
@Anonymní píše:
@JancaS84 Kdo řekl že to nechce koupit? Já ne.

No proto se ptám, z toho úvodního příspěvku to nejde poznat. Jestli teda bude kupovat něco on nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat