Příspěvek na bydlení - doložení platby za elektřinu

Anonymní
28.1.21 10:31

Příspěvek na bydlení - doložení platby za elektřinu

Ahoj,
podala jsem žádost o příspěvek na bydlení a teď mi přišla výzva o doložení zaplacení elektřiny. Bydlíme ale v nájemním bytě a elektřina je psaná na majitele. My platíme majiteli nájem + zálohy (právě i na elektřinu). Vypis s platbou za nájem jsem u žádosti měla, stejně tak nájemní smlouvu, kde je to napsané.
Znamená to, že o příspěvek na bydlení mohou požádat jen ti, co mají elektřinu psanou na sebe?! :?

Na callcentru mi s tím moc nepomohli, tak jsem se chtěla zeptat, jestli to tu někdo řešil. Nebo je to opravdu tak blbě nastavené…

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
292
28.1.21 10:42

Příbuzná pronajímala byt a nájemníci také platili zálohy na elektřinu jí, ale bylo to oddělené, jedná částka nájem, druhá částka elektřina, i když to šlo na jeden účet.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9793
28.1.21 11:45

Pokud to máš rozepsané ve smlouvě zvlášť a doložila jsi platbu výpisem, tak by to mělo stačit, není dáno, že musíš mít elektřinu na sebe. Zavolej přímo referentce, která je uvedená v tom dopise. Třeba to jen přehlédla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat