Příspěvek na bydlení - doložení platby za elektřinu
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Anonymní
Napsat příspěvek
Reakce:
Velikost písma:
28.1.21 10:42
Příbuzná pronajímala byt a nájemníci také platili zálohy na elektřinu jí, ale bylo to oddělené, jedná částka nájem, druhá částka elektřina, i když to šlo na jeden účet.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
28.1.21 11:45
Pokud to máš rozepsané ve smlouvě zvlášť a doložila jsi platbu výpisem, tak by to mělo stačit, není dáno, že musíš mít elektřinu na sebe. Zavolej přímo referentce, která je uvedená v tom dopise. Třeba to jen přehlédla.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj,
podala jsem žádost o příspěvek na bydlení a teď mi přišla výzva o doložení zaplacení elektřiny. Bydlíme ale v nájemním bytě a elektřina je psaná na majitele. My platíme majiteli nájem + zálohy (právě i na elektřinu). Vypis s platbou za nájem jsem u žádosti měla, stejně tak nájemní smlouvu, kde je to napsané.
Znamená to, že o příspěvek na bydlení mohou požádat jen ti, co mají elektřinu psanou na sebe?!
Na callcentru mi s tím moc nepomohli, tak jsem se chtěla zeptat, jestli to tu někdo řešil. Nebo je to opravdu tak blbě nastavené…