Příspěvek na plavání od pojišťovny

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2674
25.5.14 11:18

Vzp je vseobecna zdravotni pojišťovna a vozp je vojenská zdravotni pojišťovna

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4620
25.5.14 11:29

@Evka73 aha :oops: stydim se 8) :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2674
25.5.14 11:31

Vůbec se nestyď, my totiž byli chvili v jedné a pak v druhé, tak obě znám :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1742
25.5.14 12:04
@blecha72 píše:
Jsme u VoZP, příspěvky se snižují, letos to je 300 na osobu.

Pro dospělé je to u VoZP už dokonce jen 250 Kč na osobu. Ale na plavání miminek je to u VoZP 1000 Kč.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
25.5.14 12:08
@milwinka píše:
Pro dospělé je to u VoZP už dokonce jen 250 Kč na osobu. Ale na plavání miminek je to u VoZP 1000 Kč.

O. K. Asi ano, kupovala jsem v lednu plavenku, nepamatuji si přesně za kolik

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
25.5.14 13:44

@Krkael 211, ale nevim, jakou částku. Mi to teď nabízeli

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.