Příspěvky od VZP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 21.12.10 13:28
příspěvky od VZP

Ahoj, zajímalo by mě jestli VZP pořád přispívá těhotným ženám na cvičení, těhotenské kurzy, vitamíny, vyšetření,.....
hledala jsem to na netu, ale o těhotných ženách jsem nenašla zmínku, je to možný? Nemáte s tím nědko teď zkušenosti? Čeká mě NT screening a tak by mě zajímalo jestli by mě něco proplatili když doložím doklad a nebo jestli by mě přispěli na těhotenské vitamíny :think: vím, že před prá lety to nabízeli

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
MAR01
Ukecaná baba ;) 1909 příspěvků 21.12.10 13:46

Ahoj já se na to informovala, bohužel to vypadá na těch letácích vcelku jednoduše,a dokonce jsem četla o příspěvku 1000Kč na cvičení, ale co mi psala paní z VZP musíš splnit x věcí, být v x klubech a pak z toho možná něco splácáš…rozhodně to není jednoduché, že si něco zaplatíš a oni ti to proplatí. To je má zkušenost.

Daniella82
Závislačka 2785 příspěvků 21.12.10 17:40

VZP proplácí těhotným plavání,cvičení a otce u porodu..o ničem jiném nevím.
NT screening VZP neproplácí určitě,ale u jiných pojišťoven jsem viděla, že proplácejí.

MAR01
Ukecaná baba ;) 1909 příspěvků 21.12.10 18:03

dan a jak si to praktikovala?? Ta odpověď od té paní mi přišla tak složitá, že jsem to radči vzdala, toho tatínka u porodu bych si klidně nechala proplatit. Kdyžtak napiš do SZ postup, díky Marika

Andílek Pája
Závislačka 3675 příspěvků 21.12.10 18:08

Já bych to taky chtěla vědět. Prosím, prosím! Každá koruna dobrá.

PeBa
Echt Kelišová 9511 příspěvků 21.12.10 18:41

…tak už loni třeba na těhotenský předporodní kurz nepřispívala, počítám, že to letos bude ještě horší :nevim:

Daniella82
Závislačka 2785 příspěvků 21.12.10 20:52

Já mám termín až v dubnu,tak toho otce u porodu bych si taky nechala proplatit.Ptala jsem se na to na VZP,kvůli tomu screeningu.Tak mi bylo řečeno, že ho neproplácejí, prý jen plavání,cvičení a otce u porodu.To je vše.Předporodní kurz také ne,ani vitamíny atd..Podrobnější info jsem četla i na netu na stránkách VZP.
Je třeba si tam dojít vyzvednou formulář,ktrý si necháš potvrdit.
Neni na tom nic složitého,ale chce to opravdu dojít na pobočku a zeptat se co konkrétně k tomu potřebují.
Každá koruna dobrá,tak proč toho nevyužít,když už si to pojištění platíme :wink:

Lucie 85
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 27.10.13 10:05

Ahoj holky nevíte některá 100% jestli VZP proplácí otce u porodu?
moc díky za odpověd

Radanka25
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 08.10.14 22:01

Ahoj prosím holky, nevíte, zda do konce roku 2014 VZP poskytuje příspěvek na brýle?? děkuji :kytka: :kytka:

Suzuveverka
Kelišová 5020 příspěvků 21.01.16 20:56

Ahoj, na cvičení jsem dostala paragon a radu, že VZP přispívá na cvičení proti bolesti zad. Když jsem koukala na internetu, našla jsem sice nějaké informace o příspěvcích, ale vůbec nic o tom, jak si o to požádat. Nezkoušely jste si v poslední době nechat něco proplatit? Jak to funguje?
Na moji nejbližší pobočku VZP bych musela jet do Prahy, což se mi s malým dítětem moc nechce.

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 21.01.16 20:59

@Suzuveverka Musis si s paragonem zajit na pobocku VZP. Pani s tebou vypise zadost a prilozi k ni paragon. Ta Praha te asi nemine. :think:

ka2ka
Extra třída :D 13142 příspěvků 21.01.16 21:01

@Suzuveverka do prahy nemusíš stačí na jakoukoliv pobočku vzp,

edit už jsem to dočetla, tak to opravdu budeš muset do Prahy :think:

lucie.modra
Povídálka 19 příspěvků 21.01.16 21:06

Žádala jsem v listopadu příspěvky pro děti na očkování a účast manžela u porodu a stačilo zde http://www.klubpevnehozdravi.cz/formulare/ stáhnout formuláře a s originálem paragonu o uhrazení „zákroku“ poslat na VZP a peníze vyplatili… Osobně se na VZP nemuselo…

Suzuveverka
Kelišová 5020 příspěvků 21.01.16 21:08

@ka2ka Jestli můžu na jakoukoliv, mohla bych to zkusit vyřídit příští týden u mamky, tam je pobočka volnou chůzí s kočárem asi 10 minut daleko :-) Jen jestli jim nebude divné, že je to 200km od místa, kde bydlím :-)

A pokud by to se mnou na pobočce rovnou vyřídili, tak bych to spojila s nějakou cestou třeba k doktorovi a zašla tam i v té Praze. Ale nechce se mi jet tam, dozvědět se co všechno ještě musím doložit a pak tam jet za týden znova…

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 21.01.16 21:10

@Suzuveverka ted koukam do podpisu a vidim, ze z tebe bude co nevidet maminka. VZP prispiva mimo tech 500kc na pojistence, i 500kc pro nastavajici maminky. Tak pro 1000kc by se to do Prahy i vyplatilo, ne? Nemuze ti nekdo prcka pohlidat? :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >