Přítel a vztah

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.11.21 08:29

Přítel a vztah

Ahojte, chci se vás zeptat 8o Můj přítel vyrůstal s otcem a starším bratrem bez matky. Jejich táta se o ně staral sám a měli vše co chtěli. Občas na ně řval a neměl to jednoduchý.
Jejich matka od nich odešla a jemu chyběla ta mateřská láska. Jsme s přítelem ňáký čas a vím že to nebylo jednoduchý ale přijde mi že mu nahrazují matku :roll: :? je pracovitý, hodný, máme se rádi ale občas na mě zvýší hlas když se o něčem bavíme a mě se to nelíbí. Jediný co není na něj spoleh a občas se chová jak malý dítě. Musím mu připomínat jestli někam zavolal, jestli na to nezapomněl a aby chodil v čas. :nevim: Občas si přijdu jako jeho matka než přítelkyně i když se snaží. :,( Chci se zeptat myslíte že se s tím dá něco dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12875
29.11.21 08:42

Takovej už bude. Zapomínání můžeš vyřešit upominkami, vzkazy, sdíleným kalendářem atd. Ale to zvyšování hlasu je špatný. Ono to tak asi měli celý život sami mezi sebou a nedochází mu, že to může být špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67432
29.11.21 08:47

Nechat to na něm.. párkrát něco prošvihne, zaspí a dá si pozor.. nechovej se jako jeho matka a bude to dobrý.. mmchdm, nezmění se, pokud je mu víc jak 25 :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12875
29.11.21 09:14
@martina.se píše:
Nechat to na něm.. párkrát něco prošvihne, zaspí a dá si pozor.. nechovej se jako jeho matka a bude to dobrý.. mmchdm, nezmění se, pokud je mu víc jak 25 :mrgreen:

Never tomu. Znám lidi, kteří jsou stejní a je jim ještě absolutně jedno, co z toho jednání jim přibude za problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.21 09:23

@Cenarius no on na začátku byl uplný sluníčko a postupem času jsem začala vše vnímat a V něčem jsme úplně jiný a v něčem stejný ale snažíme se aby jsme spolu vycházeli ale nechci nikomu dělat mámu. Na vztahu se musí pracovat aby se vybudoval ten vztah ale občas si říkám že to je těžké. A nemám občas náladu. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
12875
29.11.21 09:44
@Anonymní píše:
@Cenarius no on na začátku byl uplný sluníčko a postupem času jsem začala vše vnímat a V něčem jsme úplně jiný a v něčem stejný ale snažíme se aby jsme spolu vycházeli ale nechci nikomu dělat mámu. Na vztahu se musí pracovat aby se vybudoval ten vztah ale občas si říkám že to je těžké. A nemám občas náladu. :nevim:

Ano má se na vztahu pracovat a budovat, ale to neznamená, že se ten druhý musí úplně změnit k obrazu tvému. Což je obecně problém u žen, že si myslí, že chlapa kompletně predelaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67432
29.11.21 09:47
@Cenarius píše:
Never tomu. Znám lidi, kteří jsou stejní a je jim ještě absolutně jedno, co z toho jednání jim přibude za problémy.

Tak poslat do háje.. mít doma další děcko, tak mě švihne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5001
29.11.21 09:49

Pokud si to uvědomuješ, tak se přepni do módu přítelkyně a nech ho, ať se o sebe stará sám. A uvidíš, co on na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat