Sex s přítelovo kamarádem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.11.21 22:27

Sex s přítelovo kamarádem

S přítelem spolu zatím nejsme dlouhou dobu, ale vnímáme oba, že zdaleka nekončíme. Vztah máme zatím idylický. Plánujeme budoucnost a děti. Mě trápí ovšem jedna skutečnost, na kterou bych chtěla znát více názorů.
Ještě než jsme se poznali, přesněji o 3-4 roky dříve, jsem měla sex s jedním z jeho kamarádů. Jednalo se o pouhý sex, neměla jsem k němu žádné city a nic víc jsem od toho nechtěla. Od té doby nejsme nijak v kontaktu. Nyní se děsím dne až třeba onen zmiňovaný kamarád dorazí například na naší svatbu a nastane pro nás všechny nejspíš velmi trapná situace.
Přítel o tom ví, narazil na to pouze jednou, dozvěděl se to nejspíš od něj nebo jiného kamaráda, mě by byl takový rozhovor krajně nepříjemný. Přítel zněl, že je s tím v pohodě, ale bůhví co se mužům děje v hlavě. Smál se ale nijak se k tomu nevyjádřil. Pouze řekl, že o tom ví a poté změnil téma.
Kdyby mi na mém příteli tolik nezáleželo, nejspíš bych se kvůli tomu s ním rozešla. Nechtěla bych abych byla pro něj a mezi jeho kamarády lehká holka, co měla v posteli už dva chlapy z party. A tak bych raději utekla. Jenže já ho z celého srdce miluji, nechci o něj přijít, nikdy bych ho nepodvedla a vyčítám si každý den, že jsem to tehdy udělala. Ano bylo to dávno a nebylo to nic vážného, ale stejně se ve mě drží pocit, jakobych ho zklamala, že by byl radši s dívkou, kterou měl jen on sám a nikdo jiný z jeho kamarádů. Myslíte, že má vztah za takových okolností budoucnost? Popřípadě má někdo z vás podobnou zkušenost?
Děkuji za každý názor co tu padne. Prosím buďte 100% upřímní.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
66446
28.11.21 22:29

Co řešíš, když je to tolik let zpět?.. šmajra.. každý má nějakou minulost :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6022
28.11.21 22:31
@Anonymní píše:
S přítelem spolu zatím nejsme dlouhou dobu, ale vnímáme oba, že zdaleka nekončíme. Vztah máme zatím idylický. Plánujeme budoucnost a děti. Mě trápí ovšem jedna skutečnost, na kterou bych chtěla znát více názorů.
Ještě než jsme se poznali, přesněji o 3-4 roky dříve, jsem měla sex s jedním z jeho kamarádů. Jednalo se o pouhý sex, neměla jsem k němu žádné city a nic víc jsem od toho nechtěla. Od té doby nejsme nijak v kontaktu. Nyní se děsím dne až třeba onen zmiňovaný kamarád dorazí například na naší svatbu a nastane pro nás všechny nejspíš velmi trapná situace.
Přítel o tom ví, narazil na to pouze jednou, dozvěděl se to nejspíš od něj nebo jiného kamaráda, mě by byl takový rozhovor krajně nepříjemný. Přítel zněl, že je s tím v pohodě, ale bůhví co se mužům děje v hlavě. Smál se ale nijak se k tomu nevyjádřil. Pouze řekl, že o tom ví a poté změnil téma.
Kdyby mi na mém příteli tolik nezáleželo, nejspíš bych se kvůli tomu s ním rozešla. Nechtěla bych abych byla pro něj a mezi jeho kamarády lehká holka, co měla v posteli už dva chlapy z party. A tak bych raději utekla. Jenže já ho z celého srdce miluji, nechci o něj přijít, nikdy bych ho nepodvedla a vyčítám si každý den, že jsem to tehdy udělala. Ano bylo to dávno a nebylo to nic vážného, ale stejně se ve mě drží pocit, jakobych ho zklamala, že by byl radši s dívkou, kterou měl jen on sám a nikdo jiný z jeho kamarádů. Myslíte, že má vztah za takových okolností budoucnost? Popřípadě má někdo z vás podobnou zkušenost?
Děkuji za každý názor co tu padne. Prosím buďte 100% upřímní.

Boze, proc to tak hrotis, sex si mela daleko drive nez jste spolu chodili no a co? Tak se uvidite mozna, nekdy. Mne by to bylo jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9789
28.11.21 22:33

Znám případ, kdy si holku prohodili dva bratři :nevim: První vztah byl jen krátký románek, ze druhého už jsou dneska dvě děti. Neřeš to prosím tě, chlapi tohle většinou berou o dost sportovněji, než ženský :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10390
28.11.21 22:34

Myslím, že to moc hrotíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
28.11.21 22:34

To bych vůbec neřešila :-) Pokud o tom přítel ví a evidentně se tím nijak neužírá, tak proč se trápit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
450
28.11.21 22:36

Řešíš kraviny, opravdu. Hoď to za hlavu, chlapi tohle určitě neřeší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2011
28.11.21 22:42

Myslela jsem, že podstata problému bude, že přítel o tom neví, nechce se ti mu o tom říkat a bojíš se, jak bude reagovat, když to náhodně zjistí po letech. Takhle vůbec nechápu, v čem je problém a proč to řešíš, když on je s tim v pohodě 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7485
28.11.21 22:42

Nejak vubec nechapu smysl, o cem to pises. Pises, ze v te dobe jste se s pritelem vubec neznali, tak proc by to mel byt pro neho problem? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
19140
28.11.21 22:44

Řešíš voloviny, vytváříš si problémy tam kde nejsou a sama sebe vystíhováváš.

Nauč se sama se sebou lépe vycházet, přijmi se taková jaká jsi.

jednat se pak sama přestaneš sabotovat takovýmihle úvahami a především s tebou bude daleko jednodušší žít.

Mrkni třeba sem

https://www.grada.cz/…-sobe-10465/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7485
28.11.21 22:45
@Michelle_M píše:
Znám případ, kdy si holku prohodili dva bratři :nevim: První vztah byl jen krátký románek, ze druhého už jsou dneska dvě děti. Neřeš to prosím tě, chlapi tohle většinou berou o dost sportovněji, než ženský :D

Kraus s Rodenem si prohodili manzelky a jsou s tim oba viditelne v pohode. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1086
28.11.21 22:49

To je dost běžné, že v partě kamarádů dojde k prostridani partnerů ;) a když to není souběžně a navic po několika letech, tak o to víc o nic nejde. Dokud se nevytvoří páry pro život ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104725
28.11.21 22:59

Přítel měl před tebou taky nějaké jiné sexpartnerky, ví i tom co se stalo a neřeší, tak o nic nejde ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
28.11.21 23:04

Neres kraviny. O nevěru se nejedná, tak proč by to melo vadit. Přítel taky pravděpodobně nebyl panic, když jste se dali dohromady. Každý má nějakou minulost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1941
28.11.21 23:08

Tyjo to by asi všechny party brzy zanikly, kdyby tohle byl problém :-D Navíc po 4 letech! Tvůj partner to zjevně ví a nevnímá to jako důvod k rozchodu, tak proč to řešíš Ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat