Máme se rozvést?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
31
28.11.21 23:20

Mame se rozvést?

Ahoj, manžel po čtyřech letech manželství nečekaně oznámil, že mě už nemiluje a chce si dát pauzu. Je to tři týdny, co se odstěhoval. Máme spolu tříletého syna, který je na něj citově vázáný. Manžel si ho v současné době prý nemůže brát, protože majitel bytu si tam údajně dalšího člověka nepřeje. Vyzvedne malého že školky a vida ho tedy jen v mém bytě. Opravdu šílená situace. Ja přemýšlím co teď? Mám požádat o rozvod, nebo počkat, až se třeba jako rozmyslí :lol: Vím, že se musím sama rozhodnout, ale já asi pořád nechápu, která bije :lol: Vůbec nevím, co teď? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
171
28.11.21 23:23

Co to je za nesmysl, že v podnájmu si nemůže brát syna na návštěvy? Nenastěhoval se spíš k nějaké cuchtě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1941
28.11.21 23:24

Taky to tipuji spíš na odstěhování k milence. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
28.11.21 23:26

Tak to je dost možné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1430
28.11.21 23:31

Taky bych řekla, že se spíš sbalil k ženské. Pokud ano, je to srab, a měl to říct narovinu. S tím zákazem dalšího člověka bych to fakt nevěřila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23075
28.11.21 23:32

Jelikož je v tom jiná, tak ano, rozvedla bych se. Dřív, než začne s podporou nové přítelkyně vymýšlet, jak tě odrbat a jiné lahůdky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4126
28.11.21 23:35
@immi píše:
Tak to je dost možné

Dost bych se divila kdyby to tak nebylo. Ohledně toho čekání - pokud by tě s malým dítětem opustil kvůli mileně, uměla bys mu odpustit? Když si na tohle odpovíš, tak uvidíš jestli má vůbec nějaké čekání význam.

Já bych možná byla ochotná kousnout pobláznění, ale pokud by to dohnal až k odstěhování, tak by u mě měl dveře navždy zavřené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27790
28.11.21 23:45

Milý pán se ani neumí přiznat, že bydlí u jiný a vymýšlí si pěkný hovadiny jako výmluvy :roll: mrzák…
Co on říká na rozvod? Spíš lže, protože čeká kdyby to a holubicí nevyšlo, any se měl kam vrátit :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
28.11.21 23:50

Napadlo mě, že mu úplně hráblo, nebo má jinou. Každopádně s rozvodem chce počkat, že se třeba ještě dáme dohromady :lol: :lol: asi mu opravdu jeblo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27790
28.11.21 23:54
@immi píše:
Napadlo mě, že mu úplně hráblo, nebo má jinou. Každopádně s rozvodem chce počkat, že se třeba ještě dáme dohromady :lol: :lol: asi mu opravdu jeblo
Říkám, čeká jestli to vyjde s tou druhou :nevim: zapátrej v paměťi kdy se něco změnilo, víc práce, chození pozdě, blbá nálada atd…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1941
29.11.21 00:00
@Parninas píše:
Dost bych se divila kdyby to tak nebylo. Ohledně toho čekání - pokud by tě s malým dítětem opustil kvůli mileně, uměla bys mu odpustit? Když si na tohle odpovíš, tak uvidíš jestli má vůbec nějaké čekání význam.

Jo, to je správná otázka. Kamarád se taky takhle sbalil, ale za měsíc byl doma zpátky a prosil o odpuštění, když zjistil, že milena není žádná výhra. Ale teda ta výmluva mi přijde dost pod úroveň a asi bych ho zpátky nechtěla, když neumí jednat na rovinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
29.11.21 00:07

Ono se právě nic nezměnilo. Chodil domů včas, nějak o sebe nedbal. Spíš naopak. Zhubnul atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1941
29.11.21 00:17

Po třech týdnech bych asi papíry k rozvodu ještě nepodávala, pokud byl jinak vztah doteď bezproblémový. Na druhou stranu pokud to sám postavil, že tě už nemiluje, tak to přece není důvod k pauze, ale opravdu k rozvodu. Takže bych mu dala nějakou lhůtu a pak nazdar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2800
29.11.21 00:27
@immi píše:
Ono se právě nic nezměnilo. Chodil domů včas, nějak o sebe nedbal. Spíš naopak. Zhubnul atd.

No dobře…tak chtěj to jeho bydlení vidět, chtěj vidět nájemní smlouvu ap. Pokud mu máš svěřovat dítě, tak Ti do toho něco je a ne že ne. Pokud se bude cukat, tak soud no. Soud o styk s dítětem může proběhnout i za trvání manželství i kdy nevím jestli pouze jako součást rozvodového řízení, nebo jenom tak.
To Ti ale OSPOD možná i Google rozhodně vysvětlí.
Nenech si s…t na hlavu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1629
29.11.21 05:08

Tak s tím, co uvádíš dál, bych na ten rozvod naopak začala tlačit. Nenech se sebou takto zametat, ne?
Naopak, alespoň uvidíš, jestli mu za to ještě stojíš, když před sebou bude mít reálnou hrozbu.
Ty jsi v situaci, kdy ti stejně jiná varianta nehraje do karet, tak bych vytiskla papíry a dala mu je, ať je vyplní a odešle, s tím, že rozhodně nebudeš čekat, jestli se náhodou zase nezamiluje, že chceš v tom případě žít zase svůj život a on to musí pochopit.
No, a uvidíš, pokud to udělá, bude to jen zkrácení tvého utrpení, ale spíš bych tipla, že nebude chtít riskovat svoje jistoty.
Otázkou je, jestli to pro tebe není opravdu na zvážení i kdyby chtěl zpátky.
Držím palce… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat