Máme se rozvést?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
14539
29.11.21 09:18
@immi píše:
Ahoj, manžel po čtyřech letech manželství nečekaně oznámil, že mě už nemiluje a chce si dát pauzu. Je to tři týdny, co se odstěhoval. Máme spolu tříletého syna, který je na něj citově vázáný. Manžel si ho v současné době prý nemůže brát, protože majitel bytu si tam údajně dalšího člověka nepřeje. Vyzvedne malého že školky a vida ho tedy jen v mém bytě. Opravdu šílená situace. Ja přemýšlím co teď? Mám požádat o rozvod, nebo počkat, až se třeba jako rozmyslí :lol: Vím, že se musím sama rozhodnout, ale já asi pořád nechápu, která bije :lol: Vůbec nevím, co teď? :D

Ty jo, on si chce dát pauzu?? Tak to ani omylem. A syna si nemůže brát do bytu? Hm, taky si myslím, že bydlí u mileny a ta si to nepřeje. Podala bych žádost o rozvod, takhle mu vlastně dáváš prostor, aby si užíval jinde, a až ho to přestane bavit, nebo ho vykopne, tak se vrátí k tobě s tím, že pauza skončila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14539
29.11.21 09:24
@immi píše:
Napadlo mě, že mu úplně hráblo, nebo má jinou. Každopádně s rozvodem chce počkat, že se třeba ještě dáme dohromady :lol: :lol: asi mu opravdu jeblo

A co chceš ty? Budeš poslušně čekat? Tak to si dobrá, pro mě by to byla konečná. Na pauzy nevěřím. Jestli tě nemiluje jak říkal, tak není na co čekat. Nebo se do tebe pak zase z čista jasna zamiluje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1236
29.11.21 09:37

Dej mu 14 dní ultimátum. Až se vrátí, ne že mu levně odpustíš!
Dobře to dopadne, neboj. :kytka: :roll: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24056
29.11.21 09:43
@immi píše:
Napadlo mě, že mu úplně hráblo, nebo má jinou. Každopádně s rozvodem chce počkat, že se třeba ještě dáme dohromady :lol: :lol: asi mu opravdu jeblo

Ale nejeblo, ten to má dobře vymyšlený. Užije si s milenkou a když mu to nebude vyhovovat, tak se vrátí k manželce, která na něj bude věrně čekat a přijme ho celá šťastná, že je zpátky. Jakmile to začneš řešit právní cestou, tak mu spadne úsměv, to totiž nečeká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5001
29.11.21 09:53
@terien píše:
Ale nejeblo, ten to má dobře vymyšlený. Užije si s milenkou a když mu to nebude vyhovovat, tak se vrátí k manželce, která na něj bude věrně čekat a přijme ho celá šťastná, že je zpátky. Jakmile to začneš řešit právní cestou, tak mu spadne úsměv, to totiž nečeká.

Souhlasím, ale nesmí se pak divit, že ta špatná bude ona. Zbabělci, co nejsou schopni přijmout zodpovědnost za svoje činy, nakonec řeknou, že oni se přece rozvádět nechtěli a žádost podala ona.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
438
29.11.21 10:04

Mám to za sebou, srabácká „pauza na půl roku“ :D Po násobně delším manželství, s víc dětma a já byla v té době ještě nemocná, budiž mi to omluvou, že jsem ten půlrok fakt vydržela :mrgreen: Samozřejmě ty poslední měsíce už jen tak pro formu, ale bylo to dlouhé rozkoukávání a dlouhé období zbytečné sebetrýzně. On hned založil novou rodinu, pár let uteklo, manželku podvádí a nemám pocit, že by se za to nějak styděl. Takže tak. Ten tvůj kus bude asi něco podobnýho. Já jsem teď už jen ráda, že už tenhle fail mám za sebou. Tak hodně sil a hlavu vzhůru…

Příspěvek upraven 29.11.21 v 10:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24056
29.11.21 10:06
@Julča001 píše:
Souhlasím, ale nesmí se pak divit, že ta špatná bude ona. Zbabělci, co nejsou schopni přijmout zodpovědnost za svoje činy, nakonec řeknou, že oni se přece rozvádět nechtěli a žádost podala ona.

No tak to je jasný. Už teď se s ní nedá žít, proto se chudák musel odstěhovat k milence. Kluka mu nechce dávat, všechno jí nechal a ještě ho oškube o alimenty u soudu, který on vůbec nechtěl. A bude si za jeho prachy, které JÍ posílá válet šunky doma. Zapomněla jsem na něco? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73731
29.11.21 10:12
@Akve píše:
Mám to za sebou, srabácká „pauza na půl roku“ :D Po násobně delším manželství, s víc dětma a já byla v té době ještě nemocná, budiž mi to omluvou, že jsem ten půlrok fakt vydržela :mrgreen: Samozřejmě ty poslední měsíce už jen tak pro formu, ale bylo to dlouhé rozkoukávání a dlouhé období zbytečné sebetrýzně. On hned založil novou rodinu, pár let uteklo, manželku podvádí a nemám pocit, že by se za to nějak styděl. Takže tak. Ten tvůj kus bude asi něco podobnýho. Já jsem teď už jen ráda, že už tenhle fail mám za sebou. Tak hodně sil a hlavu vzhůru…Příspěvek upraven 29.11.21 v 10:06

Přesně, zbytečné protahování agonie a sebetrýznění. Za ten půl roku pauzy už může býtjednou nohou z toho venku. Kdybyhc chtěla být velkorysá a stál by za to, dala bych mu týden na rozmyšlenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
338
29.11.21 10:43

To jsou příšerný rady… tady se schází většinou starší ročníky žen, které mají spoustu volnýho času. Co asi poradí 50letá pani, která je osamělá tak, že denně tráví hodiny na chatu?

V tomhle případě je dost prvděpodobný, že frajer má reálný důvod, proč si malýho nechce brát k sobě. Dost možná se zaláskoval někde jinde a mýá potřebu stávající partnerku od sebe odstrčit co nejdál, aby si v hlavě rozchod zracianizoval. teď máš na výběr dvě variabnty chování: Za A) hrát tu hru, dávat ultimáta, zdramatizovat to, říct to všem rozvedeným kamarádkám a tozmáznout to na emiminu aby všechny poradily, že by to měla blikat červená kontrolka a abys ho poslala do zádele. NeboB) počkat. Zamilovanot je fyziologický proces jko každý jiný, hormony budou mít za 1/2 roku výrazně nižší hodnota. prakticky začne na novou partnerku pojlížet jinak, bude vidět její chyby a začne se mu po tobě (jestli jste prožili hezký vztah) a po malým stýskat. Na tvém místě bych se rozhodl, jestli chci za vztah bojovat. A jestli ano v téhle fázi bych se velmi upozadnil… a počkal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
438
29.11.21 10:55

@honza273 A už se ti to někdy stalo, že jsi byl 3 roky doma na rodičáku (=nicotný příjem) a manželka ti nechala děcko, řekla, že už tě nemiluje, jde si po svý zábavě a možná se vrátí? Ona bohužel většina českých žen v tom tradičním uspořádání rodiny sama sebe upozaďuje až příliš a až příliš dlouho, proto si to ten druhý vůbec dovolí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.21 11:09
@immi píše:
Ahoj, manžel po čtyřech letech manželství nečekaně oznámil, že mě už nemiluje a chce si dát pauzu. Je to tři týdny, co se odstěhoval. Máme spolu tříletého syna, který je na něj citově vázáný. Manžel si ho v současné době prý nemůže brát, protože majitel bytu si tam údajně dalšího člověka nepřeje. Vyzvedne malého že školky a vida ho tedy jen v mém bytě. Opravdu šílená situace. Ja přemýšlím co teď? Mám požádat o rozvod, nebo počkat, až se třeba jako rozmyslí :lol: Vím, že se musím sama rozhodnout, ale já asi pořád nechápu, která bije :lol: Vůbec nevím, co teď? :D

My šli na rok od sebe a nikdo jiný v tom nebyl… našla jsem si ho až pak, abych to období než sme se dali dohromady “přežila”. Dítě sme neměli. Jo a nájmy výhradně pro 1 osobu kam nesmí žádné návštěvy. Zatlouct milence dítě je hloupost to by znamenalo, že ji nechce do budoucna. Rozvod bych hned nechtěla, počkala bych pokud víš, že není idiot a nezadluží vás.

• Citovat
  • Nahlásit
45069
29.11.21 11:12

@honza273 Neumim si představit, že bych toho chlapa vzala zpět. Tunisko by se mi. Představa, že kvůli nějaké se vykašlal na mě, na děcko, ctak s ní vykukaval a teď by chtěl se mnou? Pozvracel a bych se. A slabocha a nespolehlivého blbá bych doma nechtěla. A docela bych ráda viděla, jak ty s láskou vitas po půlroční pauze u milence svoji manželku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
338
29.11.21 11:16
@inkakřivák píše:
@honza273 Neumim si představit, že bych toho chlapa vzala zpět. Tunisko by se mi. Představa, že kvůli nějaké se vykašlal na mě, na děcko, ctak s ní vykukaval a teď by chtěl se mnou? Pozvracel a bych se. A slabocha a nespolehlivého blbá bych doma nechtěla. A docela bych ráda viděla, jak ty s láskou vitas po půlroční pauze u milence svoji manželku.

Šmarjá ale to neni o vás. Zakladatelka chce vědět jak dál, jestli je nějaká strategie jak neztratit možnost jak v tom vztahu pokračovat popsal jsem ji výš. Co byste doma chtěla vy jí nezajímalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
338
29.11.21 11:20
@Akve píše:
@honza273 A už se ti to někdy stalo, že jsi byl 3 roky doma na rodičáku (=nicotný příjem) a manželka ti nechala děcko, řekla, že už tě nemiluje, jde si po svý zábavě a možná se vrátí? Ona bohužel většina českých žen v tom tradičním uspořádání rodiny sama sebe upozaďuje až příliš a až příliš dlouho, proto si to ten druhý vůbec dovolí…

Nic z toho není předmětem diskuze. Vy představíte problém, do kterého si promítnete sebe, vytvoříte dramatický problém a pak se nad ním pohoršujete. Na to se zakladatelka neptala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45069
29.11.21 11:21

@honza273 no a každý rádi podle sebe. Takže já bych ho vyrazila. Ty ne. A manželku bys vítal taky? Asi ne, soudě podle odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat