Máme se rozvést?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
428
29.11.21 16:08
@Usmevavy píše:
Ahoj,
jako spravna emimina Zena se vykasli na nejake ponizeni. Vsak sama tusis a citis ze i kdyz mu odpustis, tak to zopakuje a brzy Ti bude neverny pokud to ona za to bude bude stat a bude s ni lepsi sex ci zabava. Ma k tomu duvod- Tebe…
Promin.
T.

Ty víš, o čem píšeš. Znáš to, viď? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5153
29.11.21 16:10
@immi píše:
Ahoj, manžel po čtyřech letech manželství nečekaně oznámil, že mě už nemiluje a chce si dát pauzu. Je to tři týdny, co se odstěhoval. Máme spolu tříletého syna, který je na něj citově vázáný. Manžel si ho v současné době prý nemůže brát, protože majitel bytu si tam údajně dalšího člověka nepřeje. Vyzvedne malého že školky a vida ho tedy jen v mém bytě. Opravdu šílená situace. Ja přemýšlím co teď? Mám požádat o rozvod, nebo počkat, až se třeba jako rozmyslí :lol: Vím, že se musím sama rozhodnout, ale já asi pořád nechápu, která bije :lol: Vůbec nevím, co teď? :D

V první řadě si najdi právníka/právničku. Žádné ukvapené kroky, pěkně vše připravit a pak už ho jen dusit.

PS: taky tipuji nějakou milenku :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
29.11.21 16:27
@honza273 píše:
To jsou příšerný rady… tady se schází většinou starší ročníky žen, které mají spoustu volnýho času. Co asi poradí 50letá pani, která je osamělá tak, že denně tráví hodiny na chatu?V tomhle případě je dost prvděpodobný, že frajer má reálný důvod, proč si malýho nechce brát k sobě. Dost možná se zaláskoval někde jinde a mýá potřebu stávající partnerku od sebe odstrčit co nejdál, aby si v hlavě rozchod zracianizoval. teď máš na výběr dvě variabnty chování: Za A) hrát tu hru, dávat ultimáta, zdramatizovat to, říct to všem rozvedeným kamarádkám a tozmáznout to na emiminu aby všechny poradily, že by to měla blikat červená kontrolka a abys ho poslala do zádele. NeboB) počkat. Zamilovanot je fyziologický proces jko každý jiný, hormony budou mít za 1/2 roku výrazně nižší hodnota. prakticky začne na novou partnerku pojlížet jinak, bude vidět její chyby a začne se mu po tobě (jestli jste prožili hezký vztah) a po malým stýskat. Na tvém místě bych se rozhodl, jestli chci za vztah bojovat. A jestli ano v téhle fázi bych se velmi upozadnil… a počkal

Ty jsi ten expert, co se tu na emiminu veřejně chlubí, že podvádí manželku, viď? Ty radši nikomu nic neraď. Nevím, proč by zakladatelka měla čekat, až se milostpan rozmyslí a ještě by měla bojovat :lol: Ty, kterej sám podvádíš, tak tu budeš někomu radit. A ještě ke všemu někomu, kdo je v pozici podváděného. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6278
29.11.21 17:33
@Ronnie123 píše:
Ty jsi ten expert, co se tu na emiminu veřejně chlubí, že podvádí manželku, viď? Ty radši nikomu nic neraď. Nevím, proč by zakladatelka měla čekat, až se milostpan rozmyslí a ještě by měla bojovat :lol: Ty, kterej sám podvádíš, tak tu budeš někomu radit. A ještě ke všemu někomu, kdo je v pozici podváděného. :lol:

To s tím bojem, to mě vždycky zaujme. Já si ten boj neumím moc dobře představit.
Jako že když milenku manžela párkrát do týdne něčím seřežu, tak jako vyhraju? Nebo mám něčím břinknout jeho, jako aby se mu rozsvítilo? Nebo mám ukázat, že uběhnu rychleji a dál s plnýma nákupníma taškama? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
29.11.21 19:41

Ahoj všem a děkuji moc za příspěvky. Kámoška, která má hodně za sebou mi poradila, abych počkala do konce roku a řešila to v lednu. Je pravda, že si nechci zkazit už takhle po***** svátky. Našla jsem v koši na prádlo vizitku od psychologa, která mu nejspíš vypadla. No, teď už nerozumím ničemu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3115
29.11.21 19:44
@Parninas píše: Že bych si těch 12 rules for life konečně dočetla? :think: Jsem si to kdysi ve své přechytralé anti-SJW fázi koupila, přečetla první kapitolu a od té doby mi tu na to serou mouchy. :nevim: :mrgreen:

Dělej jak myslíš, je to napsané velice líbivě a ty věci i dávají smysl, než se podíváš na zdroje :mrgreen: (což teda asi běžný čtenář nedělá, ale pokud mi někdo tvrdí, že muži a ženy evolučně toto a tamto a dokládá to humry, tak si kurňa piš, že já se na ně podívám :lol: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5001
30.11.21 07:52
@immi píše:
Ahoj všem a děkuji moc za příspěvky. Kámoška, která má hodně za sebou mi poradila, abych počkala do konce roku a řešila to v lednu. Je pravda, že si nechci zkazit už takhle po***** svátky. Našla jsem v koši na prádlo vizitku od psychologa, která mu nejspíš vypadla. No, teď už nerozumím ničemu :nevim:

Třeba mu jenom houklo a milenku nemá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
470
11.1.22 20:53

Tak co..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
778
12.1.22 20:07

„Dáme si pauzu ve vztahu” je přesně jedno z těch efemérních prohlášení, pod kterými si každý představí něco jiného. Třeba já to považuji za vcelku decentní vyjádření: „víš, jsi fajn, ale už ses mi okoukala a aby se mi z tebe postavil, už to dá docela fušku. Takže bych teď moc rád chvilku brousil tady Máňu, nebo Jiřku, kdyby si dala říct, ale zároveň nechci ztratit možnost v budoucnu zase brousit tebe, kdyby to s Máňou a Jiřkou nevyšlo.”

Jenže to jsem já. Pro něj to může znamenat: „Už hezkých pár let jedu v kolotoči práce-rodina-práce-rodina a nějak v tom ztrácím smysl života. Potřebuji se na chvíli zastavit, aniž by mi na každé noze viselo jedno dítě, potřebuju si od vás všech pár týdnů odpočinout, abych se mohl zase vrátit a znovu vás milovat.”

Jako pozitivní vidím, že s tím přišel dřív, než se provalila nevěra. Poznala jsem několik manželství, kdy si muž v průběhu odluky ujasnil, že u souseda opravdu není tráva zelenější, a tato zkušenost mu stačila, tudíž se pokorně vrátili domů k manželce, kde už x let sekají dobrotu.

Do hlavy mu nevidíme, takže bych v první řadě s ním sedla a vyjasnila si, co si pod pojmem pauza představuje. Nastavit si pravidla: Kolik peněz bude posílat rodině. Je přijatelné v době pauzy provozovat erotično s jinými lidmi? Jak moc? Rande? Líbání? Sex? Jak to bude s dítětem, aby tím co nejméně trpělo? (Je jasný, že varianta „budu brousit Mařku, posílat ti nic nebudu a dítě si obstarej sama, zatímco já si beru sabbatical year” je nepřijatelná) Jak konkrétně chceš v době pauzy aktivně řešit to, co tě trápí? Nebo se hodláš pár týdnů poflakovat a doufat že se něco změní samo od sebe? Kdy se tu přesně sejdeme a pauzu zhodnotíme?

Jsou jeho představy o obsahu pauzy pro tebe přijatelné? Jsou tvé představy přijatelné pro něj? Pokud ano, zkuste to. Pokud ne, ber tu „pauzu” tak, že jste se rozešli.

Pokud jde o rozvod a odklánění peněz, to je zcela jiná písnička, která začíná slokou o tom, zda máš přehled o tom, kde a kolik máte v SJM. Pokud ten přehled nemáš, tak začít to řešit teď je trochu pozdě. Teď už ti ten přehled nedá a ve většině manželství je informační vakuum, ve kterém je manželka udržována, mnohem větší problém, než nějaké ulévání a odklánění peněz - institut navrácení do SJM řeší ledacos, ale na to musíš vědět, že bylo odkloněno a odkud, tedy musíš být vůbec schopna soudu říct, kde všude má manžel účty a ideálně i jejich čísla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5153
12.1.22 23:24
@Andante píše: „Dáme si pauzu ve vztahu” je přesně jedno z těch efemérních prohlášení, pod kterými si každý představí něco jiného. Třeba já to považuji za vcelku decentní vyjádření: „víš, jsi fajn, ale už ses mi okoukala a aby se mi z tebe postavil, už to dá docela fušku. Takže bych teď moc rád chvilku brousil tady Máňu, nebo Jiřku, kdyby si dala říct, ale zároveň nechci ztratit možnost v budoucnu zase brousit tebe, kdyby to s Máňou a Jiřkou nevyšlo.”

Jenže to jsem já. Pro něj to může znamenat: „Už hezkých pár let jedu v kolotoči práce-rodina-práce-rodina a nějak v tom ztrácím smysl života. Potřebuji se na chvíli zastavit, aniž by mi na každé noze viselo jedno dítě, potřebuju si od vás všech pár týdnů odpočinout, abych se mohl zase vrátit a znovu vás milovat.”

Velmi rozumně napsáno, jen na ty pauzy moc nevěřím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat