Přítel chce dítě a já nevím

Anonymní
26.12.19 21:12

Přítel chce dite já nevím

Přítel chce dítě. Já mám jedno z prvního manželství a přítel nemá žádné tudíž chápu že chce dítě ale já ne. Nějak se na to necítím. Když mu řeknu důvod tak my na to nedokáže nic říct. Jenže co teď po 7 letech. Máme barák. Dite ho má moc rádo a bere ho jako tátu. Já nemám kam jít nic nemám. Barák je napsaný na něj tak že nebudu mít nic. Co teď?? Mít dítě změní nás to?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Pvln34
26.12.19 21:16

S partnerom by s dieťa nemala, s manželom áno :nevim: ale ja toho svojho milujem a viem ze on mňa taky.
Máš nejaké konkrétne dôvody, prečo dieťa nechceš?
Ak tomu správne rozumiem, ste spolu 7 let a ty nemáš nič? :O a co zadné vrátka? Začala by som sakra šetriť, nikdy nevieš čo sa môže stať…

• Citovat
  • Nahlásit
30287
26.12.19 21:16
@Anonymní píše:
Přítel chce dítě. Já mám jedno z prvního manželství a přítel nemá žádné tudíž chápu že chce dítě ale já ne. Nějak se na to necítím. Když mu řeknu důvod tak my na to nedokáže nic říct. Jenže co teď po 7 letech. Máme barák. Dite ho má moc rádo a bere ho jako tátu. Já nemám kam jít nic nemám. Barák je napsaný na něj tak že nebudu mít nic. Co teď?? Mít dítě změní nás to?

Tak se vezměte :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3994
26.12.19 21:17

To jste měli probrat už dávno. Pokud chce dítě, měl by to být manžel, jelikož když tě kopne do zádele tak půjdeš stejně s holym zadkem a plus další dítě. Ať ti ukáže, že to myslí vážně. Jinak taky ho chápu, že chce vlastního potomka, jen nechápu proč to řešíte až po tak dlouhé době…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
26.12.19 21:20

No pokud on chce dite, ty ne a ses si tim jista, tak je nejvic fer ho nechat jit :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
26.12.19 21:26

A takto jste to měla vždycky? V tomhle by lidé měli mít jasno už od začátku. Hlavně se do ničeho nenuťte. Na tohle neni jednoznačná odpověď vše má své pro a proti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20678
26.12.19 21:30
@Russet píše:
Tak se vezměte :nevim:

Můžu vědět, co v tomto případě svatba vyřeší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20678
26.12.19 21:32

Vy jste o tom dřív nemluvili? Nikdy tě nenapadlo, že bys měla investovat i do svého zázemí, když ti tam nepatří ani klika od dveří? Nemůžete pár let počkat, než padne definitivní rozhodnutí? Pokud víš, že další opravdu nechceš a partner to neprekousne, tak jediné řešení je asi rozchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 21:35

Neměla dřív sem si říkala že bych dítě chtěla ale čím přítel stárnul tím byl lenivejsi a teď mu je 39 a je to lenoch. Doma vše dělám sama s ničím nepomůže a do toho druhé dítě. Já mu říkám začni pomáhat a třeba uvidíme. Jenže on nic. Přijde domů z práce lehne na gauč a tam vydrží celý víkend a já budu běhat kolem tří dětí v uvozovkách. To nechci.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 21:37

@terien no investovala jsem dost ale bohužel vzít si nic nemůžu je to tu vše na míru.

• Citovat
  • Nahlásit
20678
26.12.19 21:39
@Anonymní píše:
@terien no investovala jsem dost ale bohužel vzít si nic nemůžu je to tu vše na míru.

Tak to je chytrý no :roll: a on na tom dítěti trvá nebo si dokáže představit život i bez něj?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 21:45

@terien trvá chce mít svoje

• Citovat
  • Nahlásit
67285
26.12.19 21:56
@Anonymní píše:
@terien trvá chce mít svoje

Chapu ho i Tebe :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 21:57

@blumen jenže co teď

• Citovat
  • Nahlásit
2904
26.12.19 22:06
@Anonymní píše:
@blumen jenže co teď

No a to te nikdy nenapadlo, ze kdyz mas bezdetneho chlapa, bude chtit dite? Navic kdyz mate jen jedno? Kolik vam je? Proste mu rekni, ze dite nechces. A jestli on ho chce tolik, ze se bude chtit rozejit, tak se rozejdete. Antikoncepci ho asi nepodvedes, protoze on by po case stejne chtel jit na nejake vysetreni, kde by ti minimalne udelali hormonalni profil, sledovali ovulaci atd. Navic by to byla nehorazna svinarna.

Jestli jsi do spolecneho bydleni investovala, tak by te musel vyplatit. Ne, ze by sis to odnesla, ale proste by te vyplatil. To by se poresilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat