Přítel manipulant

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.11.19 14:22

Přítel manipulant

Jak by jste se zachovaly ke svému muži, kdyby vám řekl, že ho to už nebaví…vás by to mrzelo delaly by jste ignor on za vámi po jednom dni přišel objal vás dal pusu a choval se k vám jak milius jakoby se nic nestalo, omluvil se, že to tak nemyslel…a při nějakém dalším nedorozumění nebo hádce by vám zas řekl, že ho to nebaví?? Takového manipulanta mám právě doma a dost mě to od něj mrzí…když jsem mu řekla, že proč to dělá řekl mi já už ti předtím říkal že mě to ale nebaví…přitom se choval potom je mě zas jako milius největší milovník a pak padne hádka já se ho na to zeptám proč teda se choval normálně přišel a dělal jakoby nic objal mě dál pusu? Protože prý jsem byla smutná tak to udělal…je mi z toho zle. Chci mít svou hrdost ale jsem tak zamilovaná, že vždy co zamnou přijde jakoby se nic nestalo podlehnu. Chci nabrat tu sílu a nenechat se ať si uvědomí a ne ať si semnou takhle hraje. Jak by jste se chovaly vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1596
21.11.19 14:24

Tak záleží co ho nebaví. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11649
21.11.19 14:25

Manipulant postovni prepravy :mrgreen:?
Holka, vy jste manipulatori oba dva, ona ta tva ignorace je naprosto totez. Chces ho vmanipulovat do nejake omluvy ci prohaseni, ze to vlastne tak nemyslel. Normalni lide misto podobnych vykriku a ignorace sednou ke stolu a promluvi si o tom, co konkretne je nebavi a predevsim o tom, co by se s tim dalo udelat.

Příspěvek upraven 21.11.19 v 14:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1236

Jiná žena :nevim: :kytka: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11613

Co ho nebaví? Nechápu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@-Sára píše:
Tak záleží co ho nebaví. :nevim:

Vztah ale potom v tom případě nechápu proč pak dělá že se nic neděje a je ke mě jak největší miláček…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 14:28

Nebavi se ho hádat ale podotýkám že za 80% ze sta vyvolává hádky on tím jak si pořád na mě něco hledá a že beztak dělám to a to a obviňuje mě že všeho možného…přitom nemá vůbec ani trošku důvod…

• Citovat
  • Nahlásit
1236
21.11.19 14:30
@Anonymní píše:
Nebavi se ho hádat ale podotýkám že za 80% ze sta vyvolává hádky on tím jak si pořád na mě něco hledá a že beztak dělám to a to a obviňuje mě že všeho možného…přitom nemá vůbec ani trošku důvod…

Los koplos doprdelos… :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11649
21.11.19 14:33
@Anonymní píše:
Nebavi se ho hádat ale podotýkám že za 80% ze sta vyvolává hádky on tím jak si pořád na mě něco hledá a že beztak dělám to a to a obviňuje mě že všeho možného…přitom nemá vůbec ani trošku důvod…

Tak si spolu promluvte, rekni mu, ze uz te tyhle vykriky do tmy a nasledne udobrovani unavuji a pokuste se prijit na to, co konkretne vam ve vztahu chybi a je-li zajem s tim neco udelat nez to odpiskate.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4193
21.11.19 14:37

Očividně by se s tebou rád rozešel, ale nemá na to koule ;) Toť to jeho obviňování a následné dělání že nic. Utni to ty a ušetři ho toho stresu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41973
21.11.19 14:51
@Anonymní píše:
Jak by jste se zachovaly ke svému muži, kdyby vám řekl, že ho to už nebaví…vás by to mrzelo delaly by jste ignor on za vámi po jednom dni přišel objal vás dal pusu a choval se k vám jak milius jakoby se nic nestalo, omluvil se, že to tak nemyslel…a při nějakém dalším nedorozumění nebo hádce by vám zas řekl, že ho to nebaví?? Takového manipulanta mám právě doma a dost mě to od něj mrzí…když jsem mu řekla, že proč to dělá řekl mi já už ti předtím říkal že mě to ale nebaví…přitom se choval potom je mě zas jako milius největší milovník a pak padne hádka já se ho na to zeptám proč teda se choval normálně přišel a dělal jakoby nic objal mě dál pusu? Protože prý jsem byla smutná tak to udělal…je mi z toho zle. Chci mít svou hrdost ale jsem tak zamilovaná, že vždy co zamnou přijde jakoby se nic nestalo podlehnu. Chci nabrat tu sílu a nenechat se ať si uvědomí a ne ať si semnou takhle hraje. Jak by jste se chovaly vy?

Já bych se při příští hádce řekla, že mě to nebaví. Jestli tě z něčeho obviňuje, schválně vyvolává hádky a pak se zase jako udobřuje/ to tě baví a stále „podléháš“? Zamilovaná jsi pár měsíců, roků, máte děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
791
21.11.19 19:00

Lidi reagují na stresovou situaci (třeba partnerskou hádku) různě. Někdo se hádá, někdo uteče a zabouchne za sebou dveře, někdo se hned rozchází. To “mne už to nebaví” je pravděpodobně nějaká forma útěku z hádky. Usuzuji z toho, že když se uklidní, přijde za tebou a dělá jakoby nic…

Takovéhle jednání není úplně dospělé, přítel se zjevně neumí/nechce omlouvat (to má většina lidí, chlapi obzvláště), tudíž tím, že druhý den přijde, dává najevo, že bouřka je pryč a netřeba se k ní vracet. Z jeho úhlu pohledu je tím všechno zažehnáno a problém vyřešen.

Jenže tobě to vadí. To jeho “už mne to nebaví” tě stresuje, protože sama nejspíš nebudeš ten typ, co by podobné věci vypouštěl z úst lehce, nebo se rozcházel při každé hádce, mám pravdu? Buď si spolu promluvíte a on se pokusí reagovat v hádce jinak - to ovšem nebude jednoduchý, tohle nastavení je dáno v dětství a mění se velmi těžce - nebo si na tyhle výlevy zvykneš a přestaneš je brát vážně. No, a nebo půjdete od sebe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat