Přítel mě napadl

Anonymní
2.2.10 10:08

Přítel mě napadl

Zni to jak z filmu,ale tohle se stalo u nas doma…
Vubec nevim,co mam delat,jak se chovat a co bude dal…
Ano,hadali jsme se,kdo se nehada,ale posledni mesice nam to uz prerustalo pres hlavu,nebylo to poprve,co jsme se osklive pohadali s koncem modrin…
Dnes to bylo nejhorsi,nic horsiho jsem za cely svuj zivot nezazila…
Kde je ten fajn ferovej chlap,co ktereho jsem se zamilovala,kde jen chlap se kterym jsme planovali budoucnost a rodinu,kde je ten bezvadnej chlap,se kterym mam skoro rocniho syna???
Pri tomhle vsem,mam slzy v ocich!
Co se stalo…
nejdriv zacal vyhazovat vcerejsi nakup,ktery jsem mu do dneska neproplatila…vylil mleko,vyhodil salam,jogurty,atd…
Vzal mi fotak,ktery je „jeho“ a hodil z okna ,snad 1000× jsem mu rekla,„jdi pryc,nech nas byt“ nesel…akorad se mi vysmival!Byla jsem zoufala a rikam,ze zavolam policii,at ho vyvedou,zase se mi smal!!!
Nakonec jsem vzala jeho veci a nosila je ven s tim at dejde a neca nas s malym v klidu zit…
To ho rozcililo,vzal televizi a rozkopal ji,potom ji hodil o zem,znicil mi v byte lino za 10 tisic :( nasledovala mikrovlnka a vsechno,co on do meho bytu donesl.
Syn plakal a plakal a bal se…Nic horsiho jsem nezazila ,nakonec jsem dostala poradny facky a potom konecne odesel…
Zamkla jsem a ted kdyz syn spinka jsem se totalne rozbrecela…
co mam delat???Jsem z toho uplne v haji,co bude?Mam strach,ze se to bude opakovat,co kdyz zitra to bude nas syn komu ublizi?Nejhorsi na tom je,ze se toho musel ucastnit syn,tak si to vycitam…
Jsem rozhodnuta pro definitivni konec,ale jak to vsechno zvladneme,hlavne financne…
Chlap mi porad vycita,ze malymu beru tatu,vsechnu vinu hazi na me,posloucham jak jsem neschopna a na nic,atd…
Co mam delat???Jak se tohle vsechno vubec mohlo stat,jak jsem to mohla nechat zajit tak daleko…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15320
2.2.10 10:12

Hlavně zavolat policii, ať to zdokumentuje. Pak až to rozdýcháš, budeš mít v ruce důkazy a musíš se rozhodnout, co s nimi. Já bych věděla. Okamžitě jednej. Syn je nejdůležitější, udělej vše tak, aby jemu nikdo neubližoval, ani psychicky, i když je to biologický otec. Nemám slov. Držím palce, buď silná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
2.2.10 10:17

Určitě zdokumentovat přes policii, nafotit si modřiny, či vyšetřit od lékaře a mít jeho zprávu o stavu. Podat trestní oznámení za škody a ublížení..To vím jen tak obecně, zkušenost nemám. nejlépe by bylo kdyby mu nařídili, že se nesmí přibližovat..už kvůli synovi, naboj se a jednej.je mi to moc líto..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4132
2.2.10 10:19

Souhlasím s tím, žte v první řadě volat policii. Vím, jak to musí být těžké, udávat na policii člověka, do kterého si se kdysi zamilovala a se kterým máš krásného chlapečka, ale bude to to nejlepší co můžeš udělat pro sebe i maličkého. Takové jednání by si k Tobě normální člověk nikdy nedovolil! Normální není ničit věci, mlátit Tebe a ještě před maličkým klučíkem. Musíš myslet hlavně na malého a přítele navždy vypustit ze života, myslet na to, že jednou by to nemuselo skončit u Tebe a mohl by napadnout i syna. Vím, že se to lehce říká, ale věř, že to zvládnete i sami dva. Máte babičky, které by pomohly? Zkus se obrátit na nějákou organizaci, která pomáhá ženám v situaci v jaké jsi. Teď mě žádná nenapadá, ale holky tady určitě budou vědět. Hlavně se drž, neplakej…všechno bude dobrý. A nezapoměň, teď jsi v pozici, kdy musíš chránit své dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Klaras
2.2.10 10:22

Ac jsem si myslela, ze je to u nas spatny,tak tohle teda predcilo vse.Ja bych opravdu s chlapem co se takhle chova nebyla ani vterinu.Tohle uz neni normalni!!!Hlavne mu nenalet na pekny slova a bez od nej!Urcite to zvladnes dobre bez neho.Poptej se na socialce na jake prispevky mas narok.A taky by to chtelo si nekde stezovat jak se ted zachoval.S nim bych uz nepromluvila ani slovo!!!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.2.10 10:34

Holky,
dekuju…
Policii jsem mela zavolat,ted syn chrupe ,byt mame 1+1 takze to ted nejde…prijde mi hrozne volat policii,stydim se tohle vykladat „cizim“
Babicky mame,teda babicku (moji mamku,i tatku) bydlime vedle nich,pritele matka se o malyho nezajimala skoro nikdy :(
byt je muj,na penize se taky nemam nejhur,vsechno se da zvladnout a moji rodice radi pomuzou,jsou zlaty!!!
Ale predstava,ze s timhle prijdou za moji mamou…Muzu vam rict,ze mi neuveri ani slovo!Nasi ho maji za super chlapa a nejlepsiho tatu pod sluncem…
Take tak vypada a pusobi,je vsimavy,hodny,rozkrajel by se o tom zadna,ale kdyz se nastve takhle to dopada…Uz jsem mame jednou naznacila,kdyz se ho zase zastavala,ze neni jaky vypada a ze by se pekne divila jak se ke me chova…koukala a neverila…
ach jooo…to je opravdu hruza!
jedine argumenty ma,ze nejsem normalni protoze po nem chci to,ci ono…Mam se nechat vysetrit a uz tisickrat mi vyhrozoval,ze mi maleho vezme,ze se o nej nestaram,atd :O
pritom jsem uz 2 roky nevytahla paty z domu,jako tehotna a po narozeni maleho jsem byla 1× sama na hodinu u kamaradky kdyz se ji narodilo miminko (odpoledne v 16hod) prisla jsem o pul hodiny dyl,protoze mi ujela mestska a posloucham reci jeste do dnes ze jsem se (toulala) :(
pritom je vsechna domacnost + jakakoli pece o syna jen a jen na me!Nikdy ho nevykoupal,neprebalil,neoblikl na ven,neuspaval atd atd…ale me to nevadi,pro syna bych udelala vsechno na svete!!!

• Nahlásit
  • Citovat
JVP
569
2.2.10 10:35

Ahoj, určitě policie+lékař. Pokud je byt tvůj a přítel tam není hlášený, vyměň zámek. Dojdi na sociálku a tam ti poradí, jak postupovat - předpokládám, že chceš mít dost podkladů, aby dítě nebylo svěřeno do péče takového „otce“ :nevim: :twisted: Rozhodně na nic nečekej, takový s odpuštěním blb a hrubec se nezmění :zed: :cert: leda k horšímu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Klaras
2.2.10 10:37

No uz jen to ze ti vyhrozoval ze ti sebere syna,bych tu policii zavolala.Bude mit zaznam a syna mu nikdo nesveri.

• Nahlásit
  • Citovat
JVP
569
2.2.10 10:37

No a rozhodně bych si zajistila svědky mimo rodinu - nic neuklízej, tohle není tvoje ostuda, ale jeho. Nedovedu si představit, že pokud rodiče uvidí spoušť, jakou popisuješ, že si budou myslet, že je tvůj přítel bezva chlap.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23552
2.2.10 10:41

Milá anonymní, mohla bys mi napsat SZ a v ní se odtajnit? Tohle přesně na chlup stejné mám za sebou, tak třeba můžu pomoct aspoň radou. Přeji pevné nervy a rozhodnutí je na Tobě, ale já bych měla jasno. Drž se holka :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
2.2.10 10:42

Než policajti přijedou, bude malej vyspinkanej, když tak o něco míň než obvykle, ale chceš riskovat časovou prodlevu zrovna pokud se jedná o tohle? Tak se dospí odpoledne, jde ti o hodně, já bych volala ihned. A hlavně nechej vše tak, jak to je! jak už někdo psal, neuklízet!!! A rodiče zatím neřeš, řeš sebe a syna, ten je přece důležitější než to, co si myslí nebo nemyslí rodiče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3987
2.2.10 10:43

ahojky, šílenost…v první řadě píšeš, že už byly hádky s fackama..promiň, ale PROBER SE, S TIMHLE ČLOVĚKEM CHCE VYCHOVÁVAT DÍTĚ?CO KDYBY TA TELEVIZE NA MALÝHO SPADLA?!NA CO JEŠTĚ ČEKÁŠ, AŽ NA TOHLE BUDEŠ VZPOMÍNAT, JAKO JEDNU Z TĚCH „LEPŠÍCH“ HÁDEK???
NEBUDE TI LÍP, KDYŽ OD NĚJ NEODEJDEŠ…URČITĚ JE NĚKDO, KDO TI POMŮŽE, SOUROZENCI, RODIČE, TETY, KÁMOŠKY..ASPOŇ PŘECHODNĚ…

UVĚDOM SI, ŽE TOHLE JE NORMÁLNÍ TÝRÁNÍ!!
PADEJ OD NĚJ, OKAMŽITĚ VOLEJ POLICAJTY, JDI K DR, PTŽ KDYŽ SI SAMA NAFOTÍŠ MODŘINY, JAKO DŮKAZ TO BUDE K NIČEMU, DR TI NAPÍŠE ZPRÁVU A BUDEŠ MÍT VŠE DOLOŽENÝ…

V ŽÁDNYM PŘÍPADĚ SE K NĚMU NEVRACEJ

ČASEM SE NAJDE NĚKDO, KDO SI VÁS OPRAVDU BUDE VÁŽIT!!

A MIMOCHODEM - CO TO MÁ JAKO BÝT TEN "PROPLACENÝ NÁKUP?!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17504
2.2.10 10:45

To je špatné. U nás to občas taky „lítá“, ale jen věci a opravdu jen občas. Hlavně důvod neproplacení nákupu je pro mě strašný, copak přítel nejí?
Můžu ti jen napsat zkušenost mé kamarádky, která má doma velkého cholerika, který byl schopný i dítěti rozšlapat hračky, nakonec syn kamarádku tituloval krávou, protože to doma běžně slyšel :pocitac: :pocitac: :pocitac:
A pak zkušenost kolegyně, která vydržela se surovcem léta kvůli dětem, snažila se to schovávat a chodila krvácet do komory :cert: a výsledek? Přítelkyně jejího syna jí říkala, že na ní už párkrát vztáhnul ruku, takže i když se to snažila schovávat, tak neschovala a pro syna je to normální model chování chlapa. Tak bych si asi promyslela, jestli chceš to samé :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16492
2.2.10 10:47

Taky radím okamžitě zavolat policii. Dají mu i nějaký zákaz se k tobě a k domu přiblížit. Tohle není legrace a je fakt nebezpečný jak pro tebe tak pro malého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17745
2.2.10 10:49
Zuzza0 píše:
ahojky, šílenost…v první řadě píšeš, že už byly hádky s fackama..promiň, ale PROBER SE, S TIMHLE ČLOVĚKEM CHCE VYCHOVÁVAT DÍTĚ?CO KDYBY TA TELEVIZE NA MALÝHO SPADLA?!NA CO JEŠTĚ ČEKÁŠ, AŽ NA TOHLE BUDEŠ VZPOMÍNAT, JAKO JEDNU Z TĚCH „LEPŠÍCH“ HÁDEK???
NEBUDE TI LÍP, KDYŽ OD NĚJ NEODEJDEŠ…URČITĚ JE NĚKDO, KDO TI POMŮŽE, SOUROZENCI, RODIČE, TETY, KÁMOŠKY..ASPOŇ PŘECHODNĚ…

UVĚDOM SI, ŽE TOHLE JE NORMÁLNÍ TÝRÁNÍ!!
PADEJ OD NĚJ, OKAMŽITĚ VOLEJ POLICAJTY, JDI K DR, PTŽ KDYŽ SI SAMA NAFOTÍŠ MODŘINY, JAKO DŮKAZ TO BUDE K NIČEMU, DR TI NAPÍŠE ZPRÁVU A BUDEŠ MÍT VŠE DOLOŽENÝ…

V ŽÁDNYM PŘÍPADĚ SE K NĚMU NEVRACEJ

ČASEM SE NAJDE NĚKDO, KDO SI VÁS OPRAVDU BUDE VÁŽIT!!

A MIMOCHODEM - CO TO MÁ JAKO BÝT TEN "PROPLACENÝ NÁKUP?!!!!

Se vším naprosto souhlasím!!!
Odejdi i za cenu nějakých finančních potíží.Tenhle člověk,zdá se je všeho schopný!!!DOKUD JE ČAS!!!

Příspěvek upraven 02.02.10 v 13:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama