Přítel na VŠ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 09:11
Přítel na VŠ

Ahoj holky, je tady nějaká, která má přítele na VŠ a žije „daleko“ od něj? Že se vidíte jen víkendy, když to výjde?
Já už pracuji, přítel ještě bude 3 roky na VŠ a nechce ani společně bydlet. Jsme spolu 3 roky.
Někdy mě to hodně deptá. Proto jak jste to zvládaly?
 Děkuji

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6559 příspěvků 23.10.18 09:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky, je tady nějaká, která má přítele na VŠ a žije „daleko“ od něj? Že se vidíte jen víkendy, když to výjde?
Já už pracuji, přítel ještě bude 3 roky na VŠ a nechce ani společně bydlet. Jsme spolu 3 roky.
Děkuji

A když přijede na víkend, tak to s tebou taky nebydlí? To bydlí u rodičů a spolu jenom randíte?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 09:20
@ivašot. píše:
A když přijede na víkend, tak to s tebou taky nebydlí? To bydlí u rodičů a spolu jenom randíte?

Na víkendy jezdíme bud k němu nebo k nám, to jsme pátek až neděle spolu doma.

Janli
Kelišová 5996 příspěvků 9 inzerátů 23.10.18 09:26

My jsme s partnerem takhle fungovali roky, nestudoval, ale přes týden jezdil pracovně po republice a doma byl jen na víkendy. A to jsme ještě rekonstruovali dům. Zvládala jsem to naprosto pohodě, využívala jsem čas sama pro sebe.

Gerberka
Závislačka 3179 příspěvků 23.10.18 09:30

Ahoj, mně by bylo smutno ;) :,( ….chtěla jsem být pořád s ním – s přítelem, potom už s manželem….asi to tak má být, když s tím druhým prostě chceš být :srdce: . Čas pro sebe jsem sice využila, ale stejně jsem se vždycky těšila na každé setkání s ním….my jsme se teda po 3 letech vzali – ale předtím jsme spolu taky nebydleli ;) .

Pennya
Ukecaná baba ;) 1205 příspěvků 6 inzerátů 23.10.18 09:50

My jsme spolu byli třetím rokem když jsem šla já na Vš. první rok jsem jen dojížděla na víkendy, pak po roce, jsem se ho zeptala jestli by se nechtěl přestěovat za mnou. Změnil práci, přestěhoval se, rád.
Přijde mi že když s tebou nechce bydlet, tvůj přítel si chce tak nějak užívat vš života, mít tu volnost, neříkat kde byl celý večer, nebo kam půjde..
No nemusíte hned bydlet uplně ve svým bytě, ale třeba spolubydlet s dalšími spolužaky, třeba to pro něj nebude takový skok.
Jestli mu ten první rok na vš teprve běží tak to zkus ten první rok přežít, třeba pak změní názor :) Mě po tom roce pak vadilo, že jsme spolu 4 rok a o víkendech se vidíme furt jen tak u jeho rodičů nebo u mých, nebylo to ono, žádný posun.. Pokud bys ty měla svůj byt a on o víkendech bydlel vyloženě utebe, zas by to bylo trochu něco jiného. Ale je jasný že by ho rodiče také chtěli vídat, takže by pendloval jak při střídavé péči..:-D

Ristrina
Kecalka 197 příspěvků 23.10.18 14:15
@Anonymní píše:
Děkuji

Proč odmítá společné bydlení?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >